lekarz Elżbieta Nosek

Bardzo dobry diagnosta, podczas jednej wizyty zdiagnozowała mój problem podczas gdy bardzo wielu lekarzy mnie oglądało bez rezultatu. Profesjonalne podejście do pacjenta i wysoka kultura osobista, polecam

Pani doktor nie chciała wykonać podstawowych badań. Nieuprzejma i niekompetentna. Nie polecam nikomu wizyty u takiego lekarza.

Nie polecam nikomu wizyty u takiego lekarza.

Wysoka kultura osobista, bardzo życzliwa i pomocna. Poświęciła mi wiele czasu,szczegółowo dopytywala i co jest bardzo rzadko spotykane u ginekologow zadała mi piersi. Lekarze zapominają o tym. Polecam z czystym sumieniem. Jeszcze żaden lekarz ginekolog nie zrobił na mnie aż tak pozytywnego wrażenia. Dziękuję Pani :)