lek. dent. Elżbieta Obara-Golec

Do Pani Eli chodzę od dziecka czyli już sporo czasu. I gdy dwa razy poszłam w inne miejsce z powodu tego, że od paru lat w Jaśle nie mieszkam - żałowałam. Nie wyobrażam sobie, żebym mogła chodzić do innego Stomatologa. Jest bardzo ale to bardzo delikatna. Zawsze podczas leczenia, tłumaczy co robi. Na wszelkie pytania odpowiada bardzo dokładnie, a przy tym co akurat nie ma większego znaczenia jest zawsze bardzo miła i uśmiechnięta. Dlatego ja polecam bez dwóch zdań.

Dlatego ja polecam bez dwóch zdań.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Jasło"?

Jasło

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Diagnostyka-Tarnów Medyczne Centrum Laboratoryjne Sp. z o.o. Oddział Jasło
Wincentego Pola 3

MILUDENT PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA Michał Lubaś