Filtruj terminy

lek. dent. Michał Lubaś

MILUDENT PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA Michał Lubaś
Baczyńskiego 15/20
38-200 Jasło

Rewelacyjny lekarz stomatolog :) Zdecydowanie polecam. Usługi na najwyższym poziomie. Byłam u wielu innych, droższych, tańszych ale niestety nie udało się żadnemu zrobić poprawnie wypełnienia by trzymało się na lata.
Opinia dodana przez: Marcelina

lek. dent. Elżbieta Obara-Golec

ul. Za Bursą 6C
38-200 Jasło

Bardzo profesjonalna,przemiła obsługa.Fantastyczne podejście do dzieci.Przyjechałam z synem z UK na kontolę,okazało się ,że syn ma wszystkie zęby zrdowe,leczenie nie było konieczne. Pani doktor,udzieliła nam bardzo cennych wskazòwek Absolutnie polecam,napewno tu jeszcze wròcę. Pozdrawiamy serdecznie.
Opinia dodana przez: Kattarzyna Tokarska-Nowicka

lek. dent. Iwona Sadzikowska

Krasińskiego 16/40
38-200 Jasło

Chodzę do pani dr już kilka lat i wiem że zajmuje się stomatologią zachowawczą, protetyką i ortodoncją więc ma duże doświadczenie, poza tym jest bardzo dokładna i godna zaufania.

lek. dent. Marta Wojnarowicz

Szkolna 36A

lek. dent. Paweł Słowik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Diagnostyka-Tarnów Medyczne Centrum Laboratoryjne Sp. z o.o. Oddział Jasło
Wincentego Pola 3
38-200 Jasło

Pełny profesjonalizm, bezbolesne leczenie, sympatyczne podejście do pacjenta. Dzięki p. Słowikowi mimo wieku mam swoje zęby w dobrej kondycji. Polecam.
Opinia dodana przez: Stanisława
Żeby pacjent chciał wystawić pozytywną opinię o gabinecie stomatologicznym musi być wyjątkowo zaskoczony całokształtem wspaniale przeprowadzonych zabiegów. Z taką atmosferą spotkałem się po wizycieu pani Elżbiety Rutkowskiej.Leczenie kanałowe do tego moja trójka i doprowadzono, że czuję się jak bym wrócił do stanu młodzieńczego. Nie sposób nie skomentować całego procesu leczenia, który zapisuje się tu szczególnie korzystnie w pamięci. Zaskoczony zostałem już na pierwszej wizycie, na której dr Elżbieta Rutkowska poraz ...
Opinia dodana przez: Marek

Ilona Bałon-Dudała

gen. Sikorskiego 9
38-200 Jasło

Pani Ilonka bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła, dzieciom za wizytę daje nagrody np. naklejki gumki klepsydry do mycia ząbków pojemniczki na mleczaki. Bardzo polecam
Opinia dodana przez: Gosia

Andrzej Małek

W. Pola 43a
38-200 Jasło

Pan Andrzej jest jedynym w swoim rodzaju dentystą.. Przyjeżdżam do niego z Warszawy dlatego, że daje mi pewność iż za każdym razem będąc w gabinecie na fotelu podczas wiercenia w zębach nie zrobi mi krzywdy, złym fachem oraz nie odczuję żadnego bólu. Jednocześnie mam bardzo dobre wspomnienia z czasów, gdy byłam w ciąży, a później mamą karmiącą, Pan doktor zawsze pytał i sprawdzał, czy można mi podać konkretny lek. Polecam, ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. dent. Teresa Cicha

ul. Floriańska 4
38-200 Jasło

kiebski technik ale jest ok. leczenie wypasione ten cymbał z krosna to bałwan

lek. dent. Grzegorz Jaracz

Chirurg stomatolog

ul. Kazimierza Wielkiego 1
38-200 Jasło

Przyszłam z ogromnym bólem zęba, doktor dokładnie wytłumaczył gdzie tkwi problem i rozwiązał go. Efekty utrzymują się idealnie i na pewno nie zmienię dentysty. Szczerze polecam
Opinia dodana przez: Beata

Aleksander Doniec

prywatny gabinet stomatologiczny
Krasińskiego 15 38-200 Jasło
Jasło

profesjonalista, dba o pacjenta i przykłada się do każdej dolegliwości

lek. dent. Irena Buszyńska-Jajko

Dworcowa 5
38-200 Jasło

Najlepszy lekarz jakiego znam i godny zaufania

lek. dent. Agnieszka Giebułtowska

Centrum Stomatologii Rodzinnej w Jaśle
ulica Szajnochy 43F
38-200 Jasło

Brak wyjaśnienia i odmowa wypełnienia ubytku po wypadnięciu plomby nawet samym gipsem niekonieczne i nie wnioskowane prześwietlanie oraz wystawienie astronomicznej ceny ok.1tys zł za 1 zęba. Nie polecam

lek. dent. Marcin Giebułtowski

Centrum Stomatologii Rodzinnej w Jaśle
ulica Szajnochy 43F
38-200 Jasło

Najgorszy dentysta jaki może być , poszłam do niego na wizytę NFZ , popatrzył na zęby powiedział że trzy są zepsute ale że on ich na NFZ nie będzie leczył, powiedział żeby iść sobie z nimi prywatnie . .Ta sprawa nadaje się do sądu , ten dentysta powinien zostać zwolniony , bierze pieniądze państwowe a nie robi kompletnie nic , odradzam !
Opinia dodana przez: Monika

lek. dent. Katarzyna Wawro-Frączek