Filtruj terminy

Stomatolog Jasło

Żeby pacjent chciał wystawić pozytywną opinię o gabinecie stomatologicznym musi być wyjątkowo zaskoczony całokształtem wspaniale przeprowadzonych zabiegów. Z taką atmosferą spotkałem się po wizycieu pani Elżbiety Rutkowskiej.Leczenie kanałowe do tego moja trójka i doprowadzono, że czuję się jak bym wrócił do stanu młodzieńczego. Nie sposób nie skomentować całego procesu leczenia, który zapisuje się tu szczególnie korzystnie w pamięci. Zaskoczony zostałem już na pierwszej wizycie, na której dr Elżbieta Rutkowska poraz ...
Opinia dodana przez: Marek

lek. dent. Paweł Słowik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Diagnostyka-Tarnów Medyczne Centrum Laboratoryjne Sp. z o.o. Oddział Jasło
Wincentego Pola 3
38-200 Jasło

Moj dentysta od lat.Za kazdym razem gdy pozwolilam innemu dentyscie cos maisrowac przy moich zebach,gorzko tego zalowalam.
Obiecuje zadnych wiecej zdrad.Juz niedlugo zawitam z wizytà.
Polecam,fachowosc pana dok.Slowika, jest godna zaufania.

Ewa.B

Ilona Bałon-Dudała

gen. Sikorskiego 9
38-200 Jasło

Jestem wieloletnim pacjentem Pani dr. Ilony i z całą odpowiedzialnością stwierdzam, że jest doskonałym godnym polecenia stomatologiem. Co warte podkreślenia w sytuacjach kryzysowych / nagły ból zęba / można na nią liczyć na cito.
Opinia dodana przez: Stanisław

Andrzej Małek

W. Pola 43a
38-200 Jasło

Pan Andrzej jest jedynym w swoim rodzaju dentystą.. Przyjeżdżam do niego z Warszawy dlatego, że daje mi pewność iż za każdym razem będąc w gabinecie na fotelu podczas wiercenia w zębach nie zrobi mi krzywdy, złym fachem oraz nie odczuję żadnego bólu. Jednocześnie mam bardzo dobre wspomnienia z czasów, gdy byłam w ciąży, a później mamą karmiącą, Pan doktor zawsze pytał i sprawdzał, czy można mi podać konkretny lek. Polecam, ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. dent. Michał Lubaś

MILUDENT PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA Michał Lubaś
Baczyńskiego 15/20
38-200 Jasło

Rewelacyjny lekarz stomatolog :)
Zdecydowanie polecam.
Usługi na najwyższym poziomie.
Byłam u wielu innych, droższych, tańszych ale niestety nie udało się żadnemu zrobić poprawnie wypełnienia by trzymało się na lata.
Opinia dodana przez: Marcelina

Aleksander Doniec

prywatny gabinet stomatologiczny
Krasińskiego 15 38-200 Jasło
Jasło

profesjonalista, dba o pacjenta i przykłada się do każdej dolegliwości

lek. dent. Irena Buszyńska-Jajko

Dworcowa 5
38-200 Jasło

Najlepszy lekarz jakiego znam i godny zaufania

lek. dent. Agnieszka Giebułtowska

Centrum Stomatologii Rodzinnej w Jaśle
ulica Szajnochy 43F
38-200 Jasło

czas oczekiwania na wizyte zdecydowanie za dlugi (mam na mysli czas oczekiwania w poczekalni) za kazdym razem (3 wizyty). dwa miesiace po zalozeniu wypelnienia (plomby) zab wciaz boli.

lek. dent. Marta Wojnarowicz

Szkolna 36A
38-200 Jasło

Bardzo kompetentna obsługa, przemiła Pani doktor. Profesjonalne podejście do pacjenta.
Czas oczekiwania na wizytę niestety trochę długi, ale rekompensowany fachowością leczenia.
POLECAM.
Opinia dodana przez: Adam

lek. dent. Iwona Sadzikowska

Krasińskiego 16/40
38-200 Jasło

Chodzę do pani dr już kilka lat i wiem że zajmuje się stomatologią zachowawczą, protetyką i ortodoncją więc ma duże doświadczenie, poza tym jest bardzo dokładna i godna zaufania.

Stomatolodzy w mieście Jasło