Ilona Bałon-Dudała

Pani Ilonka bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła, dzieciom za wizytę daje nagrody np. naklejki gumki klepsydry do mycia ząbków pojemniczki na mleczaki. Bardzo polecam

Pełna profeska, wszystko robione dokładnie, bez pośpiechu. Nie można oczywiście zapominać, że to mega sympatyczna kobieta.

Wizyta u Pani Ilony to czysta przyjemność. Obchodzi się ze mną jak z dzieckiem a mi to odpowiada. Przestałam się bać chodzić do dentysty. Idę do niej z przyjemnością

Nie polecam!!! Jestem zawiedziona.Chodzilam do niej z 4 letnim dzieckiem na piankowanie ząbków.Pani doktor zapewniała,ze próchnica się nie powiększy.Nie dość że się powiększyła to zaczęły chorować inne ząbki. Córkę bolał ząbek i była opuchnięta to pani doktor powiedziała że nic się nie da zrobić ząb jest do usunięcia i odesłała mnie do innego dentysty .dodam,ze to była 18.00.Zostawila dziecko z bolącym zębem. Bardzo nieprofesjonalne podejście.Zaluje że jej zaufalam.Bo dziecko ma usuniętego zęba a do tego traumę.Dziekuje pani doktor!!!!!

Jestem wieloletnim pacjentem Pani dr. Ilony i z całą odpowiedzialnością stwierdzam, że jest doskonałym godnym polecenia stomatologiem. Co warte podkreślenia w sytuacjach kryzysowych / nagły ból zęba / można na nią liczyć na cito.

Była to moja pierwsza wizyta u Pani Ilony, jestem w 100 % zadowolony. Jak już w poprzednich komentarzach ktoś wspomniał okresy oczekiwania na kolejne wizyty są, delikatnie mówiąc długie ale to też świadczy o renomie i profesjonalnym podejściu. Gorąco polecam wybór Pani Ilony na swojego stomatologa.

Zdecydowanie polecam!! Pani Ilona jest wybornym stomatologiem. Podejście do pacjenta ma doskonałe. Wszystko dokładnie tłumaczy co i w jaki sposób będzie robić (łącznie z pokazaniem poprzez kamerę chorego zęba), i jak długo trwać będzie leczenie (w przypadku jeśli jedna wizyta nie pozwoli na zakończenie leczenia). Świetnie znieczula (nie ma prawa bolec!!) i plombuje perfekcyjnie :) No i (choć nie wiem czy to pomoże w wyborze;) jest także przepiękną kobietą, tak więc pacjenci płci męskiej będą zadowoleni podwójnie ;) Jedyny minus to cena wizyty, która potrafi być spora :( Co do ...

Zdecydowanie polecam!!
Pani Ilona jest wybornym stomatologiem.
Świetnie znieczula (nie ma prawa bolec!!) i plombuje perfekcyjnie :)
Jedyny minus to cena wizyty, która potrafi być spora :(
Co do trudności z ustaleniem wizyty to nie opiszę tego jako minus lekarza, bo niby dlaczego???? po prostu wszyscy chcą iść do Niej, a niestety nie da się zrobić zęba w 10 minut (tak jak na wizytach w ośrodkach publicznych;) a Pani Ilona ma prawo do wolnych weekendów :) W końcu od poniedziałku do piątku przyjmuje od rana (7:30) do wieczora!!

chodzenie do denysty staje sie przyjemnościa

chodzenie do denysty staje sie przyjemnościa

powinna zmienić panią z recepcji -(nie zawsze jest uprzejma) protetyk z którym współpracuje ma problem z doborem koloru (dobiera zbyt białe zęby ) a pani stomatolog powinna trzymać się ceny którą na początku ustala ,żeby klientowi na końcu szczęka nie opadła ze zdziwienia

powinna zmienić panią z recepcji -(nie zawsze jest uprzejma)

Długo czekałem na wizytę, ale nie żałuję. Najbardziej kompetentna dentystka z jaką miałem do czynienia. Polecam.