Ilona Bałon-Dudała

3,3
3,9
3,7

Jestem wieloletnim pacjentem Pani dr. Ilony i z całą odpowiedzialnością stwierdzam, że jest doskonałym godnym polecenia stomatologiem. Co warte podkreślenia w sytuacjach kryzysowych / nagły ból zęba / można na nią liczyć na cito.

Zdecydowanie polecam!! Pani Ilona jest wybornym stomatologiem. Podejście do pacjenta ma doskonałe. Wszystko dokładnie tłumaczy co i w jaki sposób będzie robić (łącznie z pokazaniem poprzez kamerę chorego zęba), i jak długo trwać będzie leczenie (w przypadku jeśli jedna wizyta nie pozwoli na zakończenie leczenia). Świetnie znieczula (nie ma prawa bolec!!) i plombuje perfekcyjnie :) No i (choć nie wiem czy to pomoże w wyborze;) jest także przepiękną kobietą, tak więc pacjenci płci męskiej będą zadowoleni podwójnie ;) Jedyny minus to cena wizyty, która potrafi być spora :( Co do ...

Zdecydowanie polecam!!
Pani Ilona jest wybornym stomatologiem.
Świetnie znieczula (nie ma prawa bolec!!) i plombuje perfekcyjnie :)
Jedyny minus to cena wizyty, która potrafi być spora :(
Co do trudności z ustaleniem wizyty to nie opiszę tego jako minus lekarza, bo niby dlaczego???? po prostu wszyscy chcą iść do Niej, a niestety nie da się zrobić zęba w 10 minut (tak jak na wizytach w ośrodkach publicznych;) a Pani Ilona ma prawo do wolnych weekendów :) W końcu od poniedziałku do piątku przyjmuje od rana (7:30) do wieczora!!

Nie polecam!!! Jestem zawiedziona.Chodzilam do niej z 4 letnim dzieckiem na piankowanie ząbków.Pani doktor zapewniała,ze próchnica się nie powiększy.Nie dość że się powiększyła to zaczęły chorować inne ząbki. Córkę bolał ząbek i była opuchnięta to pani doktor powiedziała że nic się nie da zrobić ząb jest do usunięcia i odesłała mnie do innego dentysty .dodam,ze to była 18.00.Zostawila dziecko z bolącym zębem. Bardzo nieprofesjonalne podejście.Zaluje że jej zaufalam.Bo dziecko ma usuniętego zęba a do tego traumę.Dziekuje pani doktor!!!!!

Była to moja pierwsza wizyta u Pani Ilony, jestem w 100 % zadowolony. Jak już w poprzednich komentarzach ktoś wspomniał okresy oczekiwania na kolejne wizyty są, delikatnie mówiąc długie ale to też świadczy o renomie i profesjonalnym podejściu. Gorąco polecam wybór Pani Ilony na swojego stomatologa.

Jako jedyna w okolicy wykonuje znieczulenie komputerowe. Dość droga. Bardzo długo trzeba czekać na wizytę i ma bardzo dużo pacjentów - przyjmuje od rana do późnego wieczora - przez co jest zmęczona a co za tym idzie niedokładna. Mam zaczęte dwa zęby a jak chciałam się zapisać na kolejną wizytę to terminów nie ma na najbliższe 2 miesiące i przez telefon dowiedziałam się, że jeśli mam jakiegoś innego dentystę to żebym do niego poszła b nie wiadomo kiedy pani Bałon-Dudała znajdzie dla mnie czas. Kobieta na recepcji jest niekompetentna - dzięki temu trudniej jest dostać się na wizytę.

chodzenie do denysty staje sie przyjemnościa

chodzenie do denysty staje sie przyjemnościa

Długo czekałem na wizytę, ale nie żałuję. Najbardziej kompetentna dentystka z jaką miałem do czynienia. Polecam.

powinna zmienić panią z recepcji -(nie zawsze jest uprzejma) protetyk z którym współpracuje ma problem z doborem koloru (dobiera zbyt białe zęby ) a pani stomatolog powinna trzymać się ceny którą na początku ustala ,żeby klientowi na końcu szczęka nie opadła ze zdziwienia

powinna zmienić panią z recepcji -(nie zawsze jest uprzejma)

Drogo i nieskutecznie. Pół roku po kanałowym leczeniu i plombowaniu ząb mnie zaczął strasznie boleć, chciałem umówić się na kolejną wizytę to dostałem termin za 3 miesiące z bolącym zębem