dr n. med. Elżbieta Orchel

1,8
1,7
2,2
1,7

Bardzo miła Pani Doktor ,zawsze pomocna. Rozumie człowieka w trudnej sytuacji, a w owych czasach odruchy ludzkie ze strony personelu służby zdrowia rzadko się zdarzają. Zdecydowanie polecam !!

Beznadzieja a nie lekarz... żeby chociaż ładna była....ale niestety pasztet.

Beznadzieja a nie lekarz... żeby chociaż ładna była....ale niestety pasztet.

Pani doktor mineła się z powołaniem. Tradycyjny "krajowy fachowiec". Leczy wg przyjętego schematu, brak diagnostyki, brak fachowej opinii, jedynie leki, bez poznania przyczyny choroby. Lekarz jedynie dla tych, którzy nie przejmują się stanem swojego zdrowia. Pacjent traktowany jak przedmiot.

jaki z niej doktor nauk medycznych ,zwykły lekarz medycyny -doktoratu to ona na oczy nie widziała

Pani dr Orchel jest najbardziej niekonmpetentna laekarka jaka w zyciu spotkalem.Skierowan nie wydaje prawie nigdy nawet gdy jest komus ono potrzebne.Raz wybralem sie z wizyta poniewaz doznalem urazu klatki wskutek uderzenia,o czym poinformowalem pania doktor.Zamiast otrzymania skierowania do specjalisty i rentgenu otrzymalem...recepte na tabletke na zgage!Kolejny lekarz byl w szoku.Innym razem stwierdzila u mnie ogromne skrzywienie kregoslupa podczas standardowej wizyty, lekarz ortopreda powiedzial ze kregoslup mam w tak dobrym stanie ze nie nadaje sie jedynie do sil specjalnych. Po prostu zenada!Nie mowiac juz o uprzejmosci pani doktor.

Pani doktor jest zupelnie niekompetentna a przychodnia wigor to jakas paranoja. Jestem umowiona na konkretna godzine a jeszcze nie zdarzylo sie, zebym byla przyjeta na czas. czasami opoznienie siega ponad godziny. O skierowanie na badania trzeba wrecz blagac - Pani doktor bardzo dba o to, zeby przychodnia nie stracila na pacjentach, szybciej sama sobie cos zbadam niz doczekam sie skierowania....przez 3 lata leczyla mnie lekami uspokajajacymi na problemy z oddychaniem zamiast wyslac do pulmunologa, kiedy poszlam do innego lekarza od razu zostalam skierowana na spirometrie i okazalo sie, ze mam astme. moze gdyby byla wczesniej zdiagnozowana to nie doszlo by do tego. Powinnam ja pozwac, ale w przeciwienstwie do niej - JA MAM ODRUCHY LUDZKIE. Godne pozalowania i zdecydowanie nie godna polecenia. Odradzam!