lekarz Elżbieta Radwańska

znakomity pediatra,nikogo nie wyróżnia,przejmuje się swoimi pacjentami,godna polecenia

nie ma zadnych zasad pacjentów którzy daja jej prezenciki traktuje lepiej

nie ma zadnych zasad pacjentów którzy daja jej prezenciki traktuje lepiej

od 2,5 roku zajmuje się moją córeczką - fantastyczny lekarz, cierpliwy, dokładny, wierny sztuce medycznej i własnym zasadom - gorąco polecam każdemu

NIE WSZYSTKICH PACJENTÓW TRAKTUJE JEDNAKOWO,NIE WIADOMO OD CZEGO TO ZALEZY

NIE WSZYSTKICH PACJENTÓW TRAKTUJE JEDNAKOWO,NIE WIADOMO OD CZEGO TO ZALEZY

Nie znam lepszego lekarza,bardziej zaangażowanego i o właściwym podejściu do dzieci i rodziców. Pani Doktor każdego swojego pacjenta - a ma ich nie mało - zna po imieniu od pierwszej wizyty. O tym jakim jest lekarzem najlepiej świadczy fakt że pomimo konieczności długiego oczekiwania na wizyte nikt absolutnie nikt nie grymasi tylko grzecznie CZEKA NA SWOJĄ KOLEJ BO WIE ŻE WARTO

Doktor Elżbieta Radwańska jest najlepszym lekarzem zawsze miła i uśmiechnięta chodzę do niej od dziecka i moje dziecko teraz tez do niej chodzi godna zaufania lekarka bardzo serdecznie polecam :)

Rewelacyjny pediatra,przede wszystkim zaangażowany w zdrowie dzieciaczka,bardzo dokładny, starający się niczego nie przeoczyć.Dr Radwańska ma świetne podejście do niemowląt i jest miła w stosunku do rodziców.Zawsze odpowie na wszystkie pytania,nawet te banalne.

Wspaniały lekarz, daleko innym lekarzy do dr Radwańskiej Elżbiety.

Wspaniały lekarz, daleko innym lekarzy do dr Radwańskiej Elżbiety.

POlecam zawsze super doradzi mila usmiechnieta!!!polecam

POlecam zawsze super doradzi mila usmiechnieta!!!polecam

Bardzo miła, uśmiechnięta. Z podejściem do dzieci. Niestety dosyć często sporo się spóźnia i można się z tego powodu długo wyczekać w kolejce. Oprócz tego według mnie chyba zbyt często przepisuje takie rzeczy jak witaminę C i czosnek w tabletkach, zamiast konkretnych leków. No ale cóż, to nie ja jestem lekarzem.