lekarz Elżbieta Ruman

Psychiatra

2,9
2,9

Bardzo profesjonalna, fachowa i skuteczna pani Doktor. Byłem bardzo zadowolny z wizyty i wyjaśnienia przyczyn i skutków/ Polecam

Polecam

CD OPINII NR 10: Również próbowałem stamtąd wyjść na własne żądanie ale bez skutku, nie uzasadniając mi tej decyzji w żaden sposób. Ponieważ jak twierdzono jestem tam w trybie przepisów kodeksu karnego - i tyle!. Pani SSR Magdalena Niemiec stwierdziła, że być może wygrałbym tą sprawę gdybym tam jeszcze siedział, tylko pytanie brzmi: W jakim celu i do kiedy? Pani Sędzia zachowała się wobec mnie w sposób bardzo nieelegancki, gdyż wiedziała co robi, tym bardziej że jest również „karnistką” i wiedziała gdzie mnie wysyła. Tym bardziej, iż nie wyrażałem takiej zgody, ponieważ nikt poważny by nie dał się na własną prośbę zamknąć na „bezterminowej detencji”, a Ona zrobiła to w sposób świadomy w porozumieniu z Tymi ww. idiotkami z Toszka, z pełną premedytacją, po to tylko aby mnie odrzeć z człowieczeństwa, godności itd., tym samym dopuściła się świadomie przestępstwa przekroczenia uprawnień służbowych wobec mojej osoby (art. 231 § 1 kk) oraz również popełniła świadomie przestępstwo w związku z art. 189 § 2 kk. Co zresztą zgłosiłem to do Prokuratury w Gliwicach i niestety kolokwialnie mówiąc sprawie „łeb ukręcili”. Również tych samych czynów dopuściły się Te ww. idiotki z Toszka. Te wszystkie świństwa, które Pani SSR w Chorzowie Magdalena Niemiec  wraz z ww. Idiotkami z Toszka  się dopuściły wobec mojej osoby miało to skutkować aby złamać mi przysłowiowy „kręgosłup moralny” i dlatego żebym dał sobie za przeproszeniem „siana” w tej sprawie. Nic dodać, nic ująć są to czyste „bolszewicko – stalinowskie ”metody, zresztą jak w przypadku już słynnego Pana Krystiana Brolla, który przesiedział 8 lat na „detencji” w Rybniku, a niektórzy nawet paręnaście lat.  Mając powyższe na uwadze zwracam się do wszystkich z  pilną prośbą, aby uważać na Te ww. bolszewickie idiotki i aby z Nimi nikt się nie zadawał bo są to zwykłe skorumpowane moralnie osoby nie mające żadnej legitymacji moralnej oraz etycznej aby pełnić swój zawód lekarza. POZDRAWIAM.

OSTRZEŻENIE PRZED TYM SKORUMPOWANYM MORALNIE, WSTRĘTNYM, FAŁSZYWYM BABSZTYLEM, - ABY NIKT SIĘ Z NIĄ POD ŻADNYM WZGLĘDEM NIE ZADAWAŁ M. IN. NA STOPIE ZAWODOWEJ, A TYM BARDZIEJ PRYWATNEJ, PONIEWAŻ NIE JEST WARTA ŻADNEGO ZAUFANIA ZE STRONY PAJENTA JAK I RÓWNIEŻ OSTRZEGAM PRZED JEJ WSPÓLNYMI KUMPELAMI PO FACHU RÓWNIEŻ SKORUMPOWANYMI MORALNIE , TJ. PSYCHIATRA DR AGNIESZKA LEYKO ORAZ PSYCHOLOG KAROLINA PODHAJECKA, GDZIE KRĘCĄ SWOJE „LODY” W TOSZECKIM SZPITALU (…). PISZĘ TO PO TO, ABY NIKT SIĘ NIE ZNALAZŁ W TAK PASKUDNEJ ŻCIOWO SYTUACJI JAK JA – OSTRZEGAM PONIEWAŻ PRZEZ WW. MOŻECIE ...

OSTRZEŻENIE PRZED TYM SKORUMPOWANYM MORALNIE, WSTRĘTNYM, FAŁSZYWYM BABSZTYLEM, - ABY NIKT SIĘ Z NIĄ POD ŻADNYM WZGLĘDEM NIE ZADAWAŁ M. IN. NA STOPIE ZAWODOWEJ, A TYM BARDZIEJ PRYWATNEJ, PONIEWAŻ NIE JEST WARTA ŻADNEGO ZAUFANIA ZE  STRONY PAJENTA JAK I RÓWNIEŻ OSTRZEGAM PRZED JEJ WSPÓLNYMI KUMPELAMI PO FACHU RÓWNIEŻ SKORUMPOWANYMI MORALNIE , TJ. PSYCHIATRA DR AGNIESZKA LEYKO ORAZ PSYCHOLOG KAROLINA PODHAJECKA, GDZIE KRĘCĄ SWOJE „LODY” W TOSZECKIM SZPITALU (…). PISZĘ TO PO TO, ABY NIKT SIĘ NIE ZNALAZŁ W TAK PASKUDNEJ ŻCIOWO SYTUACJI JAK JA – OSTRZEGAM PONIEWAŻ PRZEZ WW. MOŻECIE PÓJŚĆ ZA PRZEPROSZENIEM Z TORBAMI. PRZECHODZĄC DO MERITUM SPRAWY TJ.:  W związku ze swoją sytuacją prawną pragnę zainteresować wszystkich tematem, który dotyczy mojej osoby, mianowicie jak to Sąd Rejonowy V Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych w Chorzowie w osobie SSR Pani Magdaleny Niemiec w sprawach z zakresu ubezpieczeń społecznych pod przykrywką rzekomej obserwacji sądowo-psychiatrycznej, na którą oczywiści musi się zgodzić ubezpieczony i ja tak naiwny idiota zgodziłem się w pełni ufając Tym zdzirom tu i tam (…), de facto taka osoba nieświadoma niczego trafia na tzw. „detencję” – jak było to w moim przypadku. Pragnę podkreślić, że są to sprawy z zakresu ubezpieczeń społecznych a nie z zakresu prawa karnego. A dokładnie w moim przypadku chodzi o jednorazowe odszkodowanie z tytułu wypadku przy pracy z ustawy wypadkowej, którą to stroną jest ZUS Oddział w Chorzowie oraz jako strona zainteresowana Kompania Węglowa S. A. Również pragnę zwrócić uwagę, że jest to bardzo podobna sprawa do bohaterów  przetrzymywanych po paręnaście lat na detencji w Rybniku za wątpliwe przestępstwa. Poniżej pragnę przedstawić swoją sytuację prawną co do istoty sprawy. Podkreślić należy, iż Pani SSR w Chorzowie Magdalena Niemiec zrobiła to w porozumieniu właśnie z psychiatrami (biegłymi) dr Elżbietą Ruman oraz z dr Agnieszką Leyko i psycholog Karoliną Podhajecką.  A mianowicie:  Od prawie 12 lat sądzę się o ustalenie wypadku przy pracy z dnia 31.03.2004r. oraz 03.06.2004r.Mianowicie m. in. przed Sądem  Rejonowym w Chorzowie o zasądzenie mi jednorazowego odszkodowania z tytułu wypadku przy pracy. Po zameldowaniu się we wskazanym miejscu przez Sąd okazało się, że tak naprawdę nieświadomie niczego de facto trafiłem na tzw. „detencję” – oczywiście nieświadomie. Siedziałem tam z różnymi przestępcami wysokiego kalibru  itd., nawet nie mogłem się stamtąd ruszyć oraz nie udzielali mi żadnych przepustek ponieważ byłem kwalifikowany na równi z innymi, czyli w trybie przepisów kodeksu karnego. Bogu dzięki trwało to tylko trzy tygodnie i po wielu bojach udało mi się stamtąd wyjść, ale było ciężko. Niestety przed Sądem Rejonowym w Chorzowie sprawę przegrałem z przyczyn formalnych ponieważ jak stwierdziła Pani SSR w Chorzowie Magdalena Niemiec w ustnym uzasadnieniu miałem obowiązek tam dalej siedzieć. Pytanie brzmi: Do kiedy? - CIĄG DALSZY TEJ OPINII W OPINII NR 11.

Wspaniała kobieta oraz lekarz. Bardzo polecam!!!

Wspaniała kobieta oraz lekarz. Bardzo polecam!!!

niekulturalna trzaska drzwiami rzuca sluchawka apodyktyczna,nie chce lub nie potrafi pomocj ako psychiatra nieporozumienie dostaje niekontrolowanych atakow agresji

miła,uprzejma, dobry specjalista, wspaniały człowiek.

miła,uprzejma, dobry specjalista, wspaniały człowiek.

Bardzo życzliwa, ale co najważniejsze przed nią byłem u kilku innych lekarzy, ale dopiero ona mi pomogła.

sympatyczna,budząca zaufanie,zna się na rzeczy,w trakcie wizyty stwarza nastrój pozwalający na otwarcie się ze swoimi problemami

za pieniądze gotowa na wszystko. Bez zgody pacjenta mówi do niego Ty nie szanuje jego praw uważa, że ma monopol na wiedzę

dyspozycjna jeśli jest kasa, mówi do pacjenta po imieniu, krytykuje innych

dyspozycjna jeśli jest kasa, mówi do pacjenta po imieniu, krytykuje innych