dr n. med. Elżbieta Samochowiec-Donocik

Okulista

2,9

Nie dla mnie.Od lekarza u którego zostawiam Co kilka miesięcy większe pieniądze niż u innych wymagam kompetencji, jednej linii leczenia,uprzejmosci do mnie i dziecka,rzetelnego leczenia,pamieci do pacjentow,konkretnej godziny wizyty i możliwości uzyskania informacji o moim dziecku dla innych specjalistow do konsultacji.Tego zabrakło Tego czego nie oczekuje to podejścia rodem PRL, umawiania wszystkich na jedną godzinę, chaosu, obcesowego podejścia do dzieci i rodziców, anegdot o stanie kultury pacjentów, braku informacji do wglądu i rzucania słuchawki telefonu.Tego było aż w nadmiarze. Być może Pani lekarz była kiedyś świetnym specjalista, ale widać że ...

Być może Pani lekarz była kiedyś świetnym specjalista, ale widać że zdecydowanie jakiś czas temu wypalila sie zawodowo.Pozostało podejście typu "Ja tu Pan bo ja tu Lekarz " ..
I ok.na Nfz dopuszczalne choć niewłaściwe.Na wizytę 150 zł.. i niedopuszczalne i niewłaściwe.

Pani doktor to faktycznie dobry fachowiec ale co z tego? Poziom kultury tej Pani w przedziale od 1-10 plasuje się na -100.Dzwoniąc umówić się na wizytę odbiera tak: Czego! Szok- Dzień dobry chciałam umówić się z córką na wizytę do Pani Doktor! Nie zdążyłam skończyć zdania(a flegmatykiem nie jestem) usłyszałam: Nie mam czasu zadzwoń kiedy indziej! Po czym rzuciła słuchawką... Kolejny szok i myśli sobie człowiek: o co chodzi? Co to było? Od razu człowiekowi rośnie ciśnienie i masz ochotę oddzwonić i powiedzieć: skoro nie masz czasu to po co odbierasz telefon??? Po trzech próbach mąż się dodzwonił i usłyszał: proszę przyjechać na 16-nastą. Zapomniała dodać, że panują u niej dziwne zwyczaje i wszyscy przychodzą na jedną godzinę. Pojechałam tam z 2,5 letnim dzieckiem i uwaga: do gabinetu weszliśmy o bagatela 21:30!!! Masakra!!! W poczekalni spędziliśmy 5 godzin i 45 minut!!! Prywatnie!!! Za nami czekali rodzice z dzieciątkiem ok. 4 miesięcznym i czekali do 22-giej. Mąż wściekły, dziecko wykończone i znużone nie chciało już grzecznie siedzieć a ta jeszcze, dodawała od siebie: uspokój te dziecko!!! W związku z tym, że robi dużo badań pojechałam drugi raz ale było podobnie jak za pierwszym razem więc powiedziałam: Nigdy więcej!!!Jest tylu dobrych fachowców, że nie warto się uniżać i dawać satysfakcji tej Pani.

Uważam, że Pani dr jest świetna, zarówno jako fachowiec i jako człowiek. Ma specyficze poczucie humoru ale akurat mi to pasuje. Ja ją osobiście b.lubie, bo można się trochę pośmiać. Niesamowicie kompetentna. Polecam!!! Dodam, że mój 6-letni syn, z którym do niej od 4 lat jeżdżę do szpitala na ul. Ceglaną, też ją lubi... to o czymś świadczy ;)

Życzę powodzenia w znalezieniu lepszego specjalisty który poświęci Waszemu dziecku tyle czasu co Pani Doktor. Ci, którzy narzekają na tzw. kulturę Pani Doktor, albo mieli jeszcze zbyt mało do czynienia ze służbą zdrowia, albo mają niewielkie problemy ze zdrowiem.

witam serdecznie, Wizyta u P. Doktor to jakiś kosmos. Jeżeli chodzi o kompetencje to okaże się podczas leczenia dziecka. Znaczne wręcz duże uwagi można mieć co do stylu bycia P. doktor. Nieuprzejmość to drugie imię tej Pani.

witam serdecznie,

Mam córke z wadą wrodzoną wzroku i jako paradoks podam,że dopiero jak mnie samą zainteresował jaj wzrok i po badaniach na bilansie gdzie panie w przychodni stwierdziły,że jest wszystko ok. mimo moich sugestii p.adiunkt wyprowadziła mnie z błędu.Teraz po 6 latach córka jest po 2 operacjach oczu i pod stałą kontrolą okulistyczną. Co prawda jeszcze długie leczenie przed nią ze względu na minusową wadę wzroku, ale jak na razie nie rośnie jej więcej wada tylko stoi w mijscu. To jest mit,ze jest nieprzystępna!!!!!!!!!! Ja bywam u niej tylko w klinice a nie prywatnie i po prostu trzeba ludzi akceptować takimi jajimi są a ona jest super lekarzem. Myślę,że jakby miała rozczulać się nad każdym dzieciątkiem to nie była by takim dobrym fachowcem.Sami wiemy że czasami trzeba schować sentymenty do kieszeni. Ona ma leczyć a nie zabawiać.Wiem,że głupio to brzmi,ale lecze u niej córę od 8 lat,przeżyłyśmy obie i szpital i operacje i dużo widziałam i słyszałam,ale i tak twierdze,że w tej chwili w tym regionie o ile nie wkraju to jest numer 1

U pani doktor leczę się od dziecka (mam 23lata), mam genetyczna chorobę oczu. Mimo że nie jest uprzejma, to co z tego? jest GENIALNYM lekarzem, konkretna, solidna, godna zaufania. Polecam tę panią każdemu ze względu na jej profesjonalizm. i tyle. A co do uprzejmości: jak dziecko bardzo się jej bałam:) szczególnie, że nie umiałam zrozumieć, dlaczego ma taka dziwna fryzurę:) Ale dziś się z tego śmieje, bo opierniczyć potrafi każdego, starego, młodego, ale większość pacjentów to bawi:)

Polecam ją jako lekarza dla dzieci.Jest bardzo naprawdę świetnym specjalistą,ale ten jej sposób bycia ...:(Rozumiem,że nie całuje pacjentów po rękach,za to że słono płacą za jej czas,ale moje dziecko się jej boi do tej pory (ma 10lat).Nie mam wygórowanych wymagań,ale czasem wystarczy lekki uśmiech czy miłe słowo do dziecka.Poza tym jest ok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Byłam pacjentką tego lekarza klinice na ul. Ceglanej a teraz pacjentem jest mój 3 letni synek w tej samej klinice jeżdżę już około 7 lat do kliniki ze sobą i po urodzeniu dziecko też jest pod stałą kontrolą profilaktyczną właśnie u Tej pani Lekarz

Potrafi być nieuprzejma wobec ludzi,jest arogancka "przed gabinetem" ale w gabinecie ma podejscie do dziecka i tłumaczy matce co jak i dlaczego i co ma z tym zrobic i jest to informacja zrozumiała dla nas a i tak sie upewnia czy ja zrozumiano i powtarza to jeszcze raz pomimo iz wie, że duzo pacjentów na nia czeka.nie bagatelizuje pytań. byłam w gabinecie prywatnie. przed wiejscie zdarzył sie niemiły incydent w roli głównej p.Doktor (ale to podobno normale,ze ciagle krzyczy:((()ale juz bedac w środku z dzieckiem byłam pewna, ze dobrze zrobilam, ze przyjechałam na wizyte do tej Pani