dr n. med. Elżbieta Samochowiec-Donocik

Okulista

3,1

Byłam pacjentką tego lekarza klinice na ul. Ceglanej a teraz pacjentem jest mój 3 letni synek w tej samej klinice jeżdżę już około 7 lat do kliniki ze sobą i po urodzeniu dziecko też jest pod stałą kontrolą profilaktyczną właśnie u Tej pani Lekarz

Potrafi być nieuprzejma wobec ludzi,jest arogancka "przed gabinetem" ale w gabinecie ma podejscie do dziecka i tłumaczy matce co jak i dlaczego i co ma z tym zrobic i jest to informacja zrozumiała dla nas a i tak sie upewnia czy ja zrozumiano i powtarza to jeszcze raz pomimo iz wie, że duzo pacjentów na nia czeka.nie bagatelizuje pytań. byłam w gabinecie prywatnie. przed wiejscie zdarzył sie niemiły incydent w roli głównej p.Doktor (ale to podobno normale,ze ciagle krzyczy:((()ale juz bedac w środku z dzieckiem byłam pewna, ze dobrze zrobilam, ze przyjechałam na wizyte do tej Pani

dzieki pani doktor mó syn widzi wkażdej innej przychodni załamywali ręce gdy widzieli mego syna .choć leczenie nadal trwa a pani doktor nie jest za bardzo uprzejma to musze powiedziec ze ta jej wybuchowosć jest czasem śmieszna kiedyś brałam to na poważnie i sie denerwowałam ale teraz sie z tego śmieje bo przecież ona też jest człowiekiem i ma prawo być taka a nie inna.bardzo polecam

REWELACYJNA KOBIETA ,WSPANIAŁY LEKARZ ,POTRAFI POSTAWIĆ NA GŁOWIE CAŁĄ KLINIKĘ ŻEBY CHORE DZIECKO TRAFIŁO NATYCHMIAST NA ODDZIAŁ MIMO,ŻE AKURAT BRAK WOLNYCH ŁÓŻEK NA ODZ DZIEC.BEZINTERESOWNA,WYMAGAJĄCA, BUDZĄCA BEZWZGLĘDNE ZAUFANIE Z POCZUCIEM HUMORU I BARDZO SKROMNA.JAK MAŁO KTO POTRAFI WSPÓŁCZUĆ I DZIECKU I RODZICOM.GORĄCO POLECAM

Pełna kompetencja i fachowość- widać, że to bardzo dobry i doświadczony lekarz. Pacjentowi poświęca dużo czasu, tłumaczy do skutku, odpowiada na wszystkie pytania. Badania przeprowadza niezwykle skrupulatnie. Świetny lekarz i konkretny człowiek. Polecam- moje dziecko wiele Jej zawdzięcza.

Pani doktor na prawde nam wiele pomogla, jest swietna w swoim fachu i ma podejscie do dzieci!!! Gdyby nie jej diagnoza i jej szybka reakcja, nasz synek moglby juz nie widziec na jedno oczko.

Dobry specjalista widać, że z zamiłowania się ta profesją zajmuje, ale podejście do Pacjenta i kultura osobista pozostawia wiele do życzenia. To, że ktoś jest dobrym specjalista i wie o tym nie upoważnia go do zachowywania się arogancko a niestety Pani doktor tak się zachowuje np. odbiera telefon słowami CZEGO ?, albo nazywa matki dzieci które bada GŁUPIE BABY.

Dzięki ogromnej wiedzy i doświadczeniu praktycznemu Pani Doktor -widzę. Będę jej za to wdzięczna do końca życia.Ludzie piszą,że jest mało uprzejma, owszem w klinice gdzie warunki pracy są bardzo trudne, brak spokoju podczas badania, tłumy pacjentów itd., ale prywatnie jest bardzo uprzejma.

cudowna babeczka!!!!! Nie wywyższa się ,jest z nią łatwy kontakt, mówi językiem zrozumiałym dla pacjentów, powtarza kilka razy i przede wszystkim jest bardzo dobrym lekarzem!!!! Polecam!!!

Niezwykła charyzma i specyficzne poczucie humoru.Lubi,gdy rodzice orientują się o czym mówi(ignorancji,chamstwa i zaniedbań nie toleruje).B.dokładnie diagnozuje,nie bagatelizuje,ale też nie straszy problemami pacjentów.Doskonale pamięta stałych pacjentów,choć ma ich setki.Niesamowicie fachowa i b,skromna lekarka.Stawia b.trafne diagnozy.!!!!Lekarz z zamiłowania.Posiada niesamowitą wiedzę.Najlepszy lekarz dziecięcy na całym Śląsku.