dr n. med. Elżbieta Senkus-Konefka

Onkolog, Radioterapeuta

Na temat kompetencji Pani Senkus-Konefki trudno jest mi cokolwiek powiedzieć, ponieważ podczas całej wizyty wypowiedziała jedynie kilka słów skierowanych do Pani pielęgniarki: "to nie do mnie". Cały czas zajęta była rozmową telefoniczną, gdyż jak stwierdziła odbierając telefon "spokojnie, mogę rozmawiać, jestem w przychodni". Moja obecność była jej obojętna. No cóż, sądząc po ostatniej nagrodzie, którą Pani Senkus-Konefka odebrała...wiedza jest, ale empatii najwyraźniej brakuje. Szkoda.

Dr Senkus jest prawdopodobnie najlepszym onkologiem w Trojmiescie. Primo: SKUTECZNA. Ja tez jestem wrazliwa I wolalabym Mila sympatyczna Pania doktor...ale taka wyslala mnie o malo do grobu. Mam zaawansowana chorobe I tak czy inaczej latwo nie jest ale Ona zna wszystkie nowe terapie. Jest jak zolnierz. Zolniez na froncie nie ma byc mily I sympatyczny. Od tego mam przyjaciolke. Onkolog musi byc skuteczny. Senkus idzie jak.czolg.polecam. gabinet prywatny zamknnela bo.ma.za duzo nfz nowych pacjentow.w UCK. .

Lekarz o wysokich kompetencjach, może robić wrażenie nieczułej, ale to mylne wrażenie wie co trzeba przekazać pacjentowi. Na pewno nie jest to pocieszanie, to konkretne postępowanie w ciężkiej chorobie. Mogę powiedzieć, że mój mąż żyje dzięki Pani Doktor, i cieszy się niezłym zdrowiem.

Pozbawiona empatii, krzyczy na pacjentów w poczekalni, wrażenie okropne, nie powinna być lekarzem, czuje się lepsza i ważniejsza od innych. Zimna , oschła, z pewnością uważna dla tych, którzy wybierają nowoczesne terapie, z których Pani doktor czerpie bezpośrednie zyski. Najchętniej przyjmuje w swoim prywatnym gabinecie za ciężkie pieniądze.

Bardzo rzeczowa, konkretna, kompetentna, wzbudzająca zaufanie osoba. Dobry kontakt, życzliwe podejście. Wizyty w celu konsultacji. Pomoc w weryfikacji wcześniejszych niekompletnych badań, w rezultacie ocena stopnia zaawansowania choroby i ustawienie dalszego leczenia. Cieszę się, że tu trafiłam !

Po pierwszej wizycie miłe wrażenie konkretna i wdrożone leczenie od zaraz.

Po pierwszej wizycie miłe wrażenie konkretna i wdrożone leczenie od zaraz.

Lekarz bardzo kompetentny i dobry, tylko isc pacjentow nie pozwala na sz piatki

Lekarz bardzo kompetentny i dobry, tylko isc pacjentow nie pozwala na sz piatki

Rzeczowa ,kompetentna, z ludzkim podejściem do chorego, zawsze znajdzie czas by przyjać chorego choć ze względu na dużą ilość pacjetów czasem trzeba cierpliwie poczekać.

pacjent jest dodatkiem do pobytu w pracy

pacjent jest dodatkiem do pobytu w pracy

Miła, kompetentna, gotowa do udzielania wszelkich wyjaśnień. Zdecydowanie polecam