Onkolog Gdańsk

dr n. med. Kamil Drucis

Medgart Centrum Medyczne
Marii Skłodowskiej-Curie 3
80-210 Gdańsk

Jestem pacjentem dr Kamila Drucisa od trzech lat i w związku z moją chorobą ( rakiem skóry ) i pozytywnymi efektami leczenia muszę stwierdzić, że do tej pory, a mam 67 lat nie spotkałem się z takim podejściem, zaangażowaniem i fachowością ze strony lekarza. Jego kultura osobista, znajomość medycyny, szczere rozmowy nastawiają mnie optymistycznie w mojej chorobie i rokują nadzieję na powrót do zdrowia.
Kilkanaście razy bez umówionego terminu udzielał ...

Kilkanaście razy bez umówionego terminu udzielał mnie porady, pomocy. Zawsze odebrał telefon gdy dzwoniłem i udzielał odpowiedzi na nękające mnie pytania. Zapewnił mnie wszystkie możliwe i konieczne badania oraz konsultacje z innymi specjalistami. Potrafi wyjaśnić tok i zasadność leczenia mojej choroby, a co za tym idzie skutki uboczne które mają miejsce w takim czy innym leczeniu, a również po nich następująca poprawa.
Stąd też życzę innym pacjentom leczenia się u takiego lekarza, a efekty tego będą na pewno pozytywne.
Dziękuję!!! za dotychczasowe leczenie.

Opinia dodana przez: Stanisław Pobłocki

lekarz Tomasz Polec

mediart
Gdańsk
80-298 Gdańsk

Bardzo miły i uprzejmy człowiek. Rewelacyjny specjalista. Godny zaufania i polecenia osobom, które potrzebują pomocy specjalisty i życzliwego człowieka!
Bezproblemowy kontakt w każdej sytuacji!
Z ręką na sercu podchodzi do każdego pacjenta! Dziękuję Panu dr za opiekę nad mamą i gorąco pozdrawiam!!!

Bezproblemowy kontakt w każdej sytuacji!

Opinia dodana przez: Weronika

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne
Dębinki 7
80-952 Gdańsk

Wspaniały człowiek o ogromnej wiedzy, doświadczeniu. Nigdy nie byłam tak dobrze potraktowana i wysłuchana przez żadnego lekarza a tym bardziej że to była wizyta na NFZ. Otrzymałam skierowania na bardzo drogie badania żeby wykluczyć przeżuty. Dał nam nadzieje której wcześniej nie otrzymałam. Nie wiem jak będzie z moją mamą ale to wspaniały lekarz. Cieszę się że pojechałam do niego na wizytę z Warszawy. Nie przekreślił mojej mamy. Dziękuję Panie Doktorze !!!!

Opinia dodana przez: Izabella

Przychodnia Morena
ul Jaśkowa Dolina 105
80-126 Gdańsk

Wspanialy lekarz,ktory oprocz swojego profesjonalizmu jest niezwykle oddany swoim pacjentom nie zalujac czasu gdy na korytarzu czeka tlum ,potrafi tlumaczyc i doradzac co robic dalej w tak trudnych chwilach. Robi to z niezwykla zyczliwoscia i bezinteresownie.Otacza pacjentki opieka . To naprawde niezwykly czlowiek. Wielkie podziekowania dla Pana za bardzo ciezka i odpowiedzialna prace oraz niezwykle podejscie do pacjentow.

Opinia dodana przez: Jadwiga Lis

Wiolinowa 2
80-298 Gdańsk

Cieszę się, że po męczącym "tournée" w gabinetach licznych lekarzy, którzy nie byli w stanie jednoznacznie określić problemu, trafiliśmy na Panią dr. Wspaniałe, empatyczne podejście do pacjenta i rodziców. Szybkość reakcji, uprzejmość, poświęcony czas i rozwinie wątpliwości wszystko to powoduje, że taki lekarz to skarb.

Opinia dodana przez: KLAUDIA
Onkolog Gdańsk prof. dr hab. n. med. Krzysztof Jeziorski

♥ BialaOnkologia.pl | Przychodnia specjalistyczna w Gdańsku
ul. Dębinki 7A/1
Gdańsk

To Profesor powiedział mi o terapii leczenia hipertermią ogólnoustrojową, wskazał skutki, efekty, zaplanował całe leczenie. Dzięki niemu, dzięki tej terapii nastąpił zwrot w chorobie, to co do wtedy szło tylko w złą i gorszą stronę, zaczeło puszczać, ustępować. Zminiło to moje życie na lepsze, to bardzo dobry człowiek.

Opinia dodana przez: Katia

Klinika Onkologii i Radioterapii Uniwersyteckie Centrum Kliniczne

80-952 Gdańsk

bardzo komunikatywny, niespotykana cierpliwość do pacjenta. Czułam się jak pacjentka, nie jak kolejny przypadek.

Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Dariusz Sokołowski

ul. Elewów 12/9
80-298 Gdańsk

SUPER LEKARZ.WIZYTA U ONKOLOGA ,TO ZAWSZE STRES,ALE PAN DOKTOR POTRAFI WYTŁUMACZYĆ,ZLECA DODATKOWE BADANIA.JEST SPECJALISTĄ W SWOJEJ DZIEDZINIE.POLECAM KAŻDEMU

Opinia dodana przez: wkurzona

Lekarz godny polecenia, wysokie kompetencje. Umie słuchać a tłumaczenia są szczegółowe i zrozumiale. W trakcie wizyty nie odczuwa się pośpiechu.

Opinia dodana przez: andrzej

Kliniki i Laboratoria Medyczne INVICTA
Podwale Grodzkie 2
80-895 Gdańsk

Dr -a Janusza cechuje cieplo i dobroc wyczuwalna juz przy pierwszym kontakcie.Nigdy nie zaluje swego czasu na rozmowe z pacjentem lub ,rodzina pacjenta .Z olbrzymia cierpliwoscia odpowiada na pytania .
Wielkie szczescie to spotkanie w przypadku ciezkiej choroby dr Janusza. Niech Go nie zniszczy machina biurokracji, zawisci ktora wszedzie panuje (nawet zaczyna wlazic do hospicjum). Trzymaj sie Doktorze wybranej drogi!!!!!!!!!!!

Opinia dodana przez: krystyna

Onkolodzy w mieście Gdańsk