dr Renata Zaucha

Onkolog

Nikomu nie polecam tego lekarza. Przez tą Panią mój tata nie żyje. Od początku choroby mój tata powinien brać leki o których nawet nam nie powiedziała. Dopiero lekarze z MSWiA nas o tym poinformowali i byli zdziwieni że tata nie bierze tych leków. Kontaktowaliśmy się z lekarzem z Warszawy kiedy Pani doktor bez naszej wiedzy oddała już taty 'akta' do archiwum, lekarz ten powiedział że Pani doktor strasznie oszczędzała na moim tacie że nie podała chemii tej co powinien dostać czyli droższej. Tylko taką która była z szablonu, która nie zatrzymała raka, tylko go jeszcze bardziej rozprzestrzeniała. Może i jest to najlepszy onkolog w Gdańsku każdy komu ktoś zachoruje na raka czy inna poważna chorobę łapie się wszystkiego i chce aby opiekował się nim ktoś najlepszy. Dziś uważam że lepiej zająłby się tatą ktoś 'gorszy'. Dla nas ona nic nie zrobiła, nic dobrego. Nie pomogła, nie rozmawiała, nie tłumaczyła. Nie życzę nikomu tego co nas spotkało. Walka 8 miesięcy z czymś z czym i tak byśmy nie wygrali, ale lekarze mówili że tata miał takiego raka na którego ta dobra chemia też by nie zadziałała ale chociaż nie umarł by w męczarniach. I przedłużyła by życie jeszcze o 2 miesiące. Miesiące podczas których dobrze by się czuł. I nie każdy dzień byłby jednym strasznym bólem. Polecam za to cały szpital MSWiA lekarze są ta wspaniali. I cały personel. Tylko tam potraktowano nas poważnie i pomogli mojemu tacie. Powiedzieli co i jak zrobić . I tam szerze prosto w oczy powiedzieli że już czas dać mu umrzeć i nic już nie zrobimy. A nie zbywali nas.

Wyjątkowy lekarz-zaskakuje mnie już 8 lat swoją empatią,wiedzą,żelazną kondycją i...pięknym,dodającym otuchy uśmiechem.Trafna ocena to ta,którą usłyszałam z ust jednego z pacjentów:"W tym czarnym tunelu,w którym się znależliśmy,jedynym światełkiem jest dr Zaucha". Dziękuję,p.DOKTOR

Dziękuję,p.DOKTOR

Bardzo bym chciała, aby wszyscy lekarze, do których trafiam byli właśnie tacy, jak dr hab Renata Zaucha. Mądra, kompetentna, zdecydowana a przy tym serdeczna, życzliwa, cierpliwa i pełna zrozumienia. Wspaniała. Jestem pełna uznania. Pani Doktor, serdecznie dziękuję za wszystko.

Rewelacyjna doktor, ciepła,oddana bez reszty chorym, cierpliwa, pełna empatii. Profesjonalistka, pracuje z pasją, sama choć delikatna i krucha wypowiada walkę największemu wyzwaniu współczesnej medycyny - nowotworom.Takt i kultura w obejściu z chorym, a nade wszystko skuteczność leczenia upewnia, że zdrowie pacjenta jest dla Pani Doktor wartościa nadrzędną. Dziekuję.

Mojemu synowi, jako lekarz poswięciła więcej czasu niż można było oczekiwać. Jako człowiek w leczenie Rafała "wkładała" dużo serca. Wspaniały lekarz z powołania, cudowny człowiek.

zdecydowanie wspaniały człowiek a przede wszystkim lekarz, specjalista wysokiej klasy zarówno pod względem fachowości, jak i dostępności.

Mądry lekarz i człowiek o wielkim sercu. Bez reszty oddana swoim pacjentom. Wiem co piszę, ponieważ leczyła mojego syna.

dr.z powołania z dużą umiejętnością nawiazywania kontaktu z chorym.Mająca dar niesienia pomocy choremu, który w sytuacji choroby nowotworowej jest bezradny. Poza tym nie oczekuje dowodów wdzięczności. Wiem co pisze - lecze się 10 lat.

dr.z powołania z dużą umiejętnością nawiazywania kontaktu
z chorym.Mająca dar niesienia pomocy choremu, który w sytuacji
choroby nowotworowej jest bezradny. Poza tym nie oczekuje dowodów
wdzięczności. Wiem co pisze - lecze się 10 lat.