dr n. med. Ewa Szutowicz-Zielińska

3,3
3,2
3,5
3,3

Pani Doktor jest mądra, bardzo wykształcona i nieprzeciętnie inteligentna, co sprawia, że pacjent czuję się bezpiecznie, bo wie, że jest w najlepszych ludzkich rękach. Jej empatia, cierpliwość i optymizm dają pacjentowi nadzieję ale i motywację, że trzeba żyć!!! i nie poddawać się, dbać o siebie i leczyć się! Jest zbyt mądra, żeby obiecywać cud, ale pamiętajcie, że Ona ostatnia się podda. Wybitny lekarz i wyjątkowy człowiek, polecam z całego serca i rozumu!

Wybitny lekarz i wyjątkowy człowiek, polecam z całego serca i rozumu!

Lekarz bardzo kompetentny, oddany dla pacjentów, życzliwy, czasami nawet walczący z różnymi bzdurnymi przepisami w imię utrzymania lub powrotu zdrowia pacjenta.

Nie wiem czy państwo zdajecie sobie sprawę czym jest badanie PET i o ile bardziej pozwala na dokładną diagnostykę początkowych przerzutów lub wznowy pierwotnego guza nowotworowego. Jest wielokrotnie bardziej dokładne niż TK. Badanie jest zalecane w przypadku powstania wątpliwości czy na podstawie innych przesłanek (wzrost wartości markerów nowotworowych we krwi lub niepełnej diagnostyki USG TK) występuje wzrost ryzyka. Mimo prośby o wykonanie PET, pani doktor Ewa Szutowicz odmówiła skierowania na ów badanie kierując się wytycznymi określonymi przez ministerstwo zdrowia. Zmieniam lekarza i państwu też radzę. (Badanie PET wykonam prywatnie - ...

Zmieniam lekarza i państwu też radzę. (Badanie PET wykonam prywatnie - koszt około 5500 PLN)

Postanowiłam napisać opinię zaskoczone innymi niezbyt pozytywnymi.Niedawno skończyłam radioterapię pod opieką Pani doktor - mogę Ją szczerze polecić, bardzo dokładna, życzliwa, konkretna i pomocna.Przez cały czas czułam,że jestem pod dobrą opieką i że mogę w pełni zaufać Pani doktor.Byłam świadkiem jak Pani doktor przez blisko pół godziny tłumaczyła pacjentce,że czeka na jej wyniki badań i dopiero wtedy będzie mogła sie wypowiedzieć, co po całej rozmowie pacjentka skwitowała,że Pani doktor ją zbywa-może z tego wynikają złe opinie. Ja-pacjentka bez pleców byłam potraktowana tak,że lepiej nie można-pełna życzliwość i pomoc.Polecam.

Mój Tata zmaga się z guzem mózgu. Niestety od 4 miesięcy inni lekarze usilnie starają się naprawić błędy tej pani. Niestety pani doktor nie umie postępować inaczej niż tylko wg procedury. Nie ma indywidualnego podejścia do pacjenta, tylko utarta ścieżka bez wysiłku i próby rozwiązania problemu. Szczerze nie polecam, wręcz proponuję każdego innego lekarza.

Jestem bardzo zadowolony z zastosowanej metody leczenia. Zawdzięczam Pani doktor powrót do zdrowia i do pozytywnego życia.

Wyjątkowo pozbawiona empatii. Traktuje pacjenta "z góry". Działa proceduralnie, co w zaistniałej sytuacji nakazuje dyrektywa ministerstwa, to jest realizowane. Spokojnie mógłby panią doktor zastąpić robot. Odradzam!

Odradzam!

Nie korzystałam osobiście z "opieki" pani doktor, ale leczyła się u niej moja mama. Miała raka piersi. Brak kontroli i właściwej opieki. Mama wielokrotnie uskarżała się na przeróżne dolegliwości. pani doktor tego nie sprawdziła, nie zleciła żadnych badań. Przez długi czas mama męczyła się i cierpiała. Jeszcze na początku października 2011 roku pani twierdziła, że nie ma u mamy przerzutów (na jakiej podstawie?tego nie wiem).W połowie paźdz.mama na własne rządanie poszła do szpitala i tam okazało sie że przerzuty są wszędzie!!! Przeszła operację a miesiac później już nie żyła.

Bardzo kompetentna, cierpliwa. Po czekaniu w grupie chorych nie byłem początowo zbyt grzeczny. Jestem już w trakcie leczenia. Wszystko jest zgodnie z informacjami pani doktor. Dziekuje.

Przesympatyczna, cierpliwa i zawsze uśmiechnięta Pani Doktor. W niełatwych warunkach radioterapii ciepły uśmiech Pani Doktor pomagał mi się odnalezć...Dziękuję!