dr n. med. Ewa Szutowicz-Zielińska

Onkolog, Pediatra, Radioterapeuta

Pani Doktor jest mądra, bardzo wykształcona i nieprzeciętnie inteligentna, co sprawia, że pacjent czuję się bezpiecznie, bo wie, że jest w najlepszych ludzkich rękach. Jej empatia, cierpliwość i optymizm dają pacjentowi nadzieję ale i motywację, że trzeba żyć!!! i nie poddawać się, dbać o siebie i leczyć się! Jest zbyt mądra, żeby obiecywać cud, ale pamiętajcie, że Ona ostatnia się podda. Wybitny lekarz i wyjątkowy człowiek, polecam z całego serca i rozumu!

Wybitny lekarz i wyjątkowy człowiek, polecam z całego serca i rozumu!

Postanowiłam napisać opinię zaskoczone innymi niezbyt pozytywnymi.Niedawno skończyłam radioterapię pod opieką Pani doktor - mogę Ją szczerze polecić, bardzo dokładna, życzliwa, konkretna i pomocna.Przez cały czas czułam,że jestem pod dobrą opieką i że mogę w pełni zaufać Pani doktor.Byłam świadkiem jak Pani doktor przez blisko pół godziny tłumaczyła pacjentce,że czeka na jej wyniki badań i dopiero wtedy będzie mogła sie wypowiedzieć, co po całej rozmowie pacjentka skwitowała,że Pani doktor ją zbywa-może z tego wynikają złe opinie. Ja-pacjentka bez pleców byłam potraktowana tak,że lepiej nie można-pełna życzliwość i pomoc.Polecam.

Bardzo kompetentna, cierpliwa. Po czekaniu w grupie chorych nie byłem początowo zbyt grzeczny. Jestem już w trakcie leczenia. Wszystko jest zgodnie z informacjami pani doktor. Dziekuje.

Przedmiotowe traktowanie pacjenta. Informacje, które pani dr mi przekazała ni jak mają się do rzeczywistości. Mało kompetentna, nie raz nie wiedziała co odpowiedzieć na zadana jej pytanie. Trudny kontakt (częsta nieobecność).

Nie korzystałam osobiście z "opieki" pani doktor, ale leczyła się u niej moja mama. Miała raka piersi. Brak kontroli i właściwej opieki. Mama wielokrotnie uskarżała się na przeróżne dolegliwości. pani doktor tego nie sprawdziła, nie zleciła żadnych badań. Przez długi czas mama męczyła się i cierpiała. Jeszcze na początku października 2011 roku pani twierdziła, że nie ma u mamy przerzutów (na jakiej podstawie?tego nie wiem).W połowie paźdz.mama na własne rządanie poszła do szpitala i tam okazało sie że przerzuty są wszędzie!!! Przeszła operację a miesiac później już nie żyła.

Przesympatyczna, cierpliwa i zawsze uśmiechnięta Pani Doktor. W niełatwych warunkach radioterapii ciepły uśmiech Pani Doktor pomagał mi się odnalezć...Dziękuję!