dr n. med. Maciej Świerblewski

Chirurg onkolog

Najlepszy! Operacja przebiegła pomyślnie wszystko wyjaśnione pozytywne nastawienie do pacjenta i leczenia. Zaufałam i byłam w najlepszych rękach

Jak taki poważny lekarz, chodzi o specjalizacji onkologa, przyjmuje pacjenta po 2-3 min i to na pierwszej wizycie. Nawet rejestrują co 3 min. Na drugiej po 2 tyg już choroba znikła, chyba że stadium było zaawansowane, ale nie o to chodzi żebyśmy od razu byli skreśleni. Wszystkim chodzi o wczesne wykrycie raka. Widać że ten lekarz patrzy na wizyty prywatne. Wtedy są pozytywne opinie.

Z całego serca polecam Pana Doktora. Leczył się u niego mój tata. Pierwszy raz spotkałam na swojej drodze tak wspaniałego lekarza. Dziękujemy Panie Doktorze!

Lekarz od zadań niewykonalnych, złote palce.Doktor empatyczny, a to ważne w tej robocie.Z całego serca polecam.

Lekarz z sercem, konkretny a zarazem szczegółowo omawia przypadek, wie co robi. Zawsze znajdzie czas dla pacjenta. Serdecznie polecam

Brak mi słów. Zero wyjaśnienia, lekceważy objawy ,guz nie rośnie to kontrola i tyle. Ale sprawdzić czym ten guz jest to już nie trzeba.

Z wielkim przekonaniem mogę polecić dr Świerblewskiego. Dzięki znakomitemu podejściu do pacjenta z każdej wizyty wychodziliśmy podbudowani psychicznie. Doktor w sposób dokładny i zrozumiały wyjaśnia przebieg leczenia. Mimo olbrzymiej liczbie pacjentów zawsze znajdzie chociaż chwilkę na rozmowę z pacjentem lub jego rodziną. Wielkim szczęściem było dla nas spotkanie dr Macieja. Jestem rok po operacji jelita grubego i wciąż znajduję się pod opieką doktora.

W 2006 mialam raka zoladka i pan doktor mi uratowal zycie..usunal mi zoladek i zylam spokijnie 11 lat..teraz mialam wylew i po wylewie atak padaczki i po badaniu tk glowy wyszlo ze mam zmiany meta w kosciach czaszki..dostalam kolejne badania tk i wyszlo ze liczne zmiany meta w kosciach..przerzuty raka zoladka do kosci..obecnie mam chemioterapie i nie wiem co dalej...czy to napewno rak zoladka?

Mam raka przełyku na wlocie żołądka byłem operowany 2 razy raz wstawiał mi mikroprzetokę i zrobił szramę żeby sobie popatrzeć po tym czasie musiałem dojść do siebie ,żeby zacząć chemio- radio terapię.Początkowo było wszystko ok po ok.pół roku miał mnie zoperować. Tomografia komputerowa pokazała że guz nie zmniejszył się zgłaszałem to parę razy,że mnie to niepokoi ale dla dr.świerblewskiego było ok.Rozciął mi brzuch ok 25-30 cm i zaszył powiedział że mam nacieki na wątrobie i nie może tego guza wyciąć.Po upływie 3 tyg. wyjechałem na leczenie za granicę złapali się za głowę jak można było mnie tak pociąć jeśli jest tomografia i można wszystko tam zobaczyć czy operować czy nie .Powiedzieli że zmarnowałem czas początkowo trzeba było zaraz robić chemię i nie czekać a chemię mi złą dobrali za słabą.Teraz jestem na chemi 2 tura i sam nie wiem jak to się skończy

Ktoś już wcześniej napisał, że to lekarz od spraw beznadziejnych. Tych słów się uczepiliśmy przed operacją mamy, operacją z wieloma niewiadomymi, której nikt w Trójmieście, oprócz doktora nie chciał się podjąć. Wszystko poszło dobrze. Doktor jest wielkim specjalistą.