dr n. med. Maciej Świerblewski

Chirurg onkolog

Lekarz od zadań niewykonalnych, złote palce.Doktor empatyczny, a to ważne w tej robocie.Z całego serca polecam.

Lekarz z sercem, konkretny a zarazem szczegółowo omawia przypadek, wie co robi. Zawsze znajdzie czas dla pacjenta. Serdecznie polecam

Brak mi słów. Zero wyjaśnienia, lekceważy objawy ,guz nie rośnie to kontrola i tyle. Ale sprawdzić czym ten guz jest to już nie trzeba.

Z wielkim przekonaniem mogę polecić dr Świerblewskiego. Dzięki znakomitemu podejściu do pacjenta z każdej wizyty wychodziliśmy podbudowani psychicznie. Doktor w sposób dokładny i zrozumiały wyjaśnia przebieg leczenia. Mimo olbrzymiej liczbie pacjentów zawsze znajdzie chociaż chwilkę na rozmowę z pacjentem lub jego rodziną. Wielkim szczęściem było dla nas spotkanie dr Macieja. Jestem rok po operacji jelita grubego i wciąż znajduję się pod opieką doktora.

W 2006 mialam raka zoladka i pan doktor mi uratowal zycie..usunal mi zoladek i zylam spokijnie 11 lat..teraz mialam wylew i po wylewie atak padaczki i po badaniu tk glowy wyszlo ze mam zmiany meta w kosciach czaszki..dostalam kolejne badania tk i wyszlo ze liczne zmiany meta w kosciach..przerzuty raka zoladka do kosci..obecnie mam chemioterapie i nie wiem co dalej...czy to napewno rak zoladka?

Mam raka przełyku na wlocie żołądka byłem operowany 2 razy raz wstawiał mi mikroprzetokę i zrobił szramę żeby sobie popatrzeć po tym czasie musiałem dojść do siebie ,żeby zacząć chemio- radio terapię.Początkowo było wszystko ok po ok.pół roku miał mnie zoperować. Tomografia komputerowa pokazała że guz nie zmniejszył się zgłaszałem to parę razy,że mnie to niepokoi ale dla dr.świerblewskiego było ok.Rozciął mi brzuch ok 25-30 cm i zaszył powiedział że mam nacieki na wątrobie i nie może tego guza wyciąć.Po upływie 3 tyg. wyjechałem na leczenie za granicę złapali się za głowę jak można było mnie tak pociąć jeśli jest tomografia i można wszystko tam zobaczyć czy operować czy nie .Powiedzieli że zmarnowałem czas początkowo trzeba było zaraz robić chemię i nie czekać a chemię mi złą dobrali za słabą.Teraz jestem na chemi 2 tura i sam nie wiem jak to się skończy

Ktoś już wcześniej napisał, że to lekarz od spraw beznadziejnych. Tych słów się uczepiliśmy przed operacją mamy, operacją z wieloma niewiadomymi, której nikt w Trójmieście, oprócz doktora nie chciał się podjąć. Wszystko poszło dobrze. Doktor jest wielkim specjalistą.

Wybitny specjalista, lekarz z pasją, człowiek zaiste wyjątkowy. Chwała Ci doktorze i wielkie dzięki.

Witam przepraszam ze nie na temat , ale chcialam zapytac czy ktos moze wie czy Pan doktor ma swoj gabinet prywatny jezeli tak bardzo prosze o adres i telefon za co z gory dziekuje :)

Najlepszy lekarz od spraw beznadziejnych. Pan doktor podjął się operacji, która była kontrowersyjna i tym samym dał mi szansę na "drugie życie". Jest osobą kompetentną, życzliwą a przede wszystkim empatyczną. Jego fachowość i szeroko pojęta wiedza są godne podziwu. Polecam wszystkim pacjentom szczególnie tym z trudnymi przypadkami. Jeszcze raz dziękuję za wszystko.