dr n. med. Maciej Świerblewski

Chirurg onkolog

Wybitny specjalista, lekarz z pasją, człowiek zaiste wyjątkowy. Chwała Ci doktorze i wielkie dzięki.

Witam przepraszam ze nie na temat , ale chcialam zapytac czy ktos moze wie czy Pan doktor ma swoj gabinet prywatny jezeli tak bardzo prosze o adres i telefon za co z gory dziekuje :)

Najlepszy lekarz od spraw beznadziejnych. Pan doktor podjął się operacji, która była kontrowersyjna i tym samym dał mi szansę na "drugie życie". Jest osobą kompetentną, życzliwą a przede wszystkim empatyczną. Jego fachowość i szeroko pojęta wiedza są godne podziwu. Polecam wszystkim pacjentom szczególnie tym z trudnymi przypadkami. Jeszcze raz dziękuję za wszystko.

Miałam bolesnego guza na piersi. Antybiotyk nie pomagał. Konieczna była interwencja chirurga. Jak to powiedziała Pani ginekolog "wizyta u chirurga była na wczoraj". Odszukałam Pana Doktora. Poprosiłam o pilną konsultację. Zbadał mnie, wykonał zabieg i teraz czuje się bardzo dobrze. Cudowny lekarz. Uprzejmy i profesjonalny. Wielki szacunek dla takiego specjalisty.

Nie wiem jak p. doktorowi dziękować że mimo dużego ryzyka przeprowadził moją operację chociaż prognozy przeżycia nie były optymistyczne.Dzięki p.doktorze że żyję......

Wspaniały specjalista.Również swoim zachowaniem jest oparciem dla pacjenta.Z całkowitym zaufaniem poddaję się operacją przez niego wykonanym.Polecam go wszystkim potrzebujacym opieki chirurgicznej.

Wielki tak, życzliwe i profesjonalne podejście do pacjenta. Szybka reakcja i skierowanie na wszelkie badania celem podjęcia decyzji czy możliwa będzie operacja. Dziękuję bardzo Panie doktorze. Pacjentka Mirka B

W 100% polecam tego lekarza. Operował mnie w X/2011r(bardzo skomplikowany zabieg).Profesjonalne i rzeczowe podejście !!!!

Jestem pacjentką dr Macieja Świerblewskiego od 10 lat.Nie spotkałam jeszcze na swojej drodze tak cudownego lekarza.Sympatyczny, uśmiechnięty,kompetentny. Operował mnie 10 lat temu ido tej pory wszystko jest OK.Polecam Pana dr z całego serca

Znam dr Świerblewskiego od 10 lat, jest miły i sympatyczny. Zawsze uśmiechnięty. Po zabiegu, który przeprowadził nie ma blizny. Takich jak on powinno byc więcej