dr n. med. Maciej Świerblewski

Chirurg onkolog

Wspaniały , bezpośredni i z poczuciem humoru.Operował mnie w maju,potem kontrolował........jestem bardzo zadowolona.Lubię go.

Nie przedstawia odpowiednio wcześniej planu zabiegu. Wizyty trwają 2-3 minuty i nie ma dyskusji z pacjentem. W sposób karygodny przedstawia rokowania. Traktuje pacjentów przedmiotowo.

Dr Świerblewski operował mnie w 2009r. Miałem złośliwego raka jelita grubego. Wyciął super. Przedtem objaśnił jak będzie przebiegać operacja. Następnie według Jego wskazań miałem chemio i fizykoterapię.Wszystko się udało. Ma ogromną wizję a przede wszystkim wiedzę. Dziękuję za wszystko,za opiekę i dobre słowo.Szczęśliwy pacjent.

Bardzo dobry profesjonalny wspaniały lekarz.

Bardzo dobry profesjonalny wspaniały lekarz.

Dr Świerblewski jest doskonałym i bardzo uprzejmym lekarzem.

Dr Świerblewski jest doskonałym i bardzo uprzejmym lekarzem.

Swietny fachowiec wspaniały człowiek.udało mu się przekonać mnie do nie palenia

Swietny fachowiec wspaniały człowiek.udało mu się przekonać mnie do nie palenia

Wzbudzający zaufanie lekarz, profesjonalista, taktowny, lekarz z empatią i powołaniem.

wspanialy fachowiec , polecam serdecznie każdemu pacjentowi

wspanialy fachowiec , polecam serdecznie każdemu pacjentowi

wspaniały stosunek do pacjęta, dokładnie tłumacz chorobę i metodę leczenia, uprzejmy wzbudzający zaufanie specjalista.

Od marca 2009 r. choruję na raka żołądka. Po zakończeniu chemioterapii moja onkolog zasugerowała, żeby zastanowić się nad operacją usunięcia żołądka. Pod koniec października zgłosiłam się do dr Świerblewskiego, który wyznaczył operację na 16 listopada. Operacja miała trwać ok. 3 godz. ale w jej trakcie okazało się, że mam również raka przełyku (wcześniej nic na to nie wskazywało, pomimo wielu specjalistycznych badań). Pan doktor podjął decyzję, że usunie część przełyku z guzem. Wymagało to dodatkowego cięcia klatki piersiowej. Z tego powodu operacja trwała 8 godzin, a dr Świerblewski po jej zakończeniu prawie słaniał się na nogach. On właśnie dał mi szansę na dalsze życie.
Dr Maciej Świerblewski jest niezwykle zdolnym profesjonalistą, pełnym zaangażowania i poświęcenia.
Żadne słowa nie opiszą jak ogromnie jestem mu wdzięczna.
Chylę czoła.
Barbara Elas z Gdańska