dr n. med. Maciej Świerblewski

Chirurg onkolog

Jestem pod wrażeniem. Cały czas mam obraz lekarza, który z nieukrywaną radością informuje mnie, że mam dobry wynik.

Już wiem, dlaczego pod gabinetem doktora zawsze jest tak tłoczno! To świetny specjalista i przesympatyczny człowiek. Operował mi pierś. Szybko, fachowo. Dzięki podejściu doktora - w ogóle nie czułam strachu. Życzyłabym sobie takich onkologów w każdej przychodni. Polecam z całego serca!

To człowiek, który przede wszystkim nie owija w bawełnę, mówi od razu, co jest pacjentowi prosto w oczy. Takich fachowców potrzeba nam więcej, a to, że ktoś napisał, że nie jest zbytnio uprzejmy, to nie ma żadnego znaczenia, bo po co pacjentowi przesadna uprzejmość i umizgi, skoro przychodzi do lekarza po życie, a nie żeby sobie pogadać przy herbatce.

Nie znam umiejętności zawodowych i daleki jestem od ich konsumpcji ale to, w jaki sposób "obsłużył" pacjenta z nowotworem żołądka zakwalifikowanym do usunięcia zakrawa na absolutną pogardę jako lekarza-człowieka. Takiej kwalifikacji dokonali i wystawili skierowanie na operację uznając to jako jedyny ratunek zdrowia i życia - chiurg onkolog z tytułem doktorskim oraz profesor chemioterapii. Odmowa przyjęcia pacjenta do Kliniki bez konsultacji z kierującymi na operację (czyt. kolegami z Kliniki) zakrawa na kpinę. Może "Pan doktor" posiada umiejętności zawodowe, ale w "jego" specyficznej specjalizacji to za mało.... Może należałoby "Pana doktora" postawić wyłącznie przy stole operacyjnych. Obecność w ELICIE "Panie doktorze" zobowiązuje, ale to my pacjenci o tym decydujemy.....

MAM 26 LAT. 5 LAT TEMU WYKRYTO U MNIE WIELKIEGO GUZA W BRZUCHU 17CM, 15CM, 11CM. OKAZAŁO SIĘ PODCZAS OPERACJI, ŻE WYRASTA Z LEWEGO NADNERCZA CO PRĘDZEJ NIE BYŁO OKREŚLONE I TRZEBA BYŁO CIĄĆ OD MOSTKA AŻ ZA PĘPEK. GUZ ZOSTAŁ USUNIĘTY RAZEM Z NADNERCZEM. LEKARZ POWIEDZIAŁ, ŻE GDYBYM PRZYSZŁA TROCHE PÓZNIEJ NIEBYŁOBY JUŻ CO WYCINAĆ BO GUZ POŁĄCZYŁBY SIĘ Z NARZĄDAMI. MAM WIELKĄ BLIZNE ALE JESTEM ZDROWA. CUDOWNY CZŁOWIEK!!!

Byłam operowana przez dr Świerblewskiego i uważam ,że jest doskonałym lekarzem w swojej dziedzinie .

Najkrócej mówiąc - RATUJE ŻYCIE. Byłem jego pacjentem w 2010 roku. Mogłem nie przeżyć operacji była tak okaleczająca. Dzięki radom, które mi dał po miesiącu sam jeździłem samochodem. Od operacji nie mwm wznów i przerzutów mimo iż nowotwór był złośliwy.

B. dobry specjalista. W ubiegłym roku operował moją 30-letnią żonę, bez powikłań. Uratował jej zycie.

Dr.Świerblewski to profesjonalista,całym sercem oddany pacjentom.Lubię Go.

Dr.Świerblewski to profesjonalista,całym sercem oddany pacjentom.Lubię Go.

Myślę że nie zna się do końca na tym co robi a wręcz stawia złą diagnozę wprowadza w błąd pacjenta i nie potrzebnie go denerwuje.