lekarz Elżbieta Smętek

Psychiatra

Wyjątkowo niemiła i niesympatyczna lekarka odnosi się z wyższością do ludzi, nie ma pojęcia o psychiatrii, zapisuje cały czas te same leki, niepunktualna, niegrzeczna, ,wizyty są drogie.. Nie polecam nikomu.

,wizyty są drogie.. Nie polecam nikomu.

Świetny specjalista z wielkim doświadczeniem i wiedzą. Pani Doktor, choć jest młoda, wsłuchuje się w Pacjenta, potrafi spojrzeć z dystansem na problem, ukazuje tło choroby i tłumaczy sposób leczenia. Jest kreatywna, bo za każdym razem ukazuje inne zagadnienia w chorobie. Mam do Niej zaufanie. Zawsze elegancka, zadbana, ma dla mnie czas i jest przygotowana do wizyty. Z całą odpowiedzialnością polecam każdemu, kto boryka się z problemami. Jest po dobrej szkole, ma niesamowitą wiedzę i ma jeszcze w sobie to coś, co powoduje, że jest u mnie coraz lepiej. Pani Doktor Eli - wielkie dzięki!

Jest ok, ale wolałabym częstsze wizyty. Chodzę raz na 2 miesiące

Jest ok, ale wolałabym częstsze wizyty. Chodzę raz na 2 miesiące

Pani Doktor w przypadku mojego problemu z doborem leków dość dobrze trafiła,ponieważ mój nastrój trochę się poprawił i wyciszyłam się.Jednak podczas wizyty (moim zdaniem) Pani Doktor za dużo czasu poświęciła na przedstawienie mi statystyk dotyczących problemu z jakim do Niej przyszłam,za mało słuchała co mam do powiedzenia,a za dużo sama mówiła.Dlatego nie jestem pewna,czy poleciłabym Panią Doktor osobie,która miałaby poważne problemy ze sobą i potrzebowałaby porady psychiatry.

Jakie 150 zł????????co to za koleś tu pisze!U pani dr koszt pierwszej wizyty 100 a każda następna 60 zł...ale nie każdy chce słyszeć ,ze jest chory.

nieuprzejma, bez empatii, pewna siebie, gadatliwa, nie dopuszcza pacjenta do głosu !

Rewelacyjny lekarz! Miałam opory przed wizytą u psychiatry. Teraz zniknłeły. Pani doktor potrafi słuchać i doradzić. Wyciągnęła mnie z depresji. Szczerze polecam.

Pani dr.Smętek jest lekarzem którego w 100% mozna plecić, nawet najwiekszy "niedowairek" przyzna Jej rację. Kilka lat temu otrzymałam pomoc w tzw. ostatniej chwili teraz po kilku latach odnowiła sie moja choroba i ponownie zawitałam w gabinecie dr.Smętek zgadzam się z diagnoza w 100% dawka leków ponownie odpowiednio dobrana.Jesli ktoś ma problem i boi się przyznac przed samym sobą polecam Panią dr.Smętek.

ogolnie pani dr jest ok, nie mam wiekszych zastrzezen oprocz tego, ze czasem mialam wrazenie, ze mnie nie slucha. poza tym jest tez troche chaotyczna, lekko zakrecona osoba, aczkolwiek podsumowujac oceniam ja pozytywnie, poniewaz skojarzyla kilka faktow i mysle, ze dobrze zdiagnozowala. ponadto dobrala odpowiednie leki. duzym plusem jesli chodzi o dr smetek jest tez napewno to, ze latwo sie do niej dostac, a koszt wizyty jest bardzo tani w porownaniu do innych psychiatrow, ktorzy baaardzo sie cenia i nie wiem jaka przecieta osobe z bytomia na nich stac.

Od dłuższego czasu źle się czułam, miałam nieuzasadnione lęki, częste wahania nastroju, często płakałam i czułam się beznadziejna. W końcu zdecydowałam się na wizytę u psychiatry. Szukałam w internecie, przyznam szczerze - najtańszego. I tak trafiłam na dr Smętek. Już pierwsza wizyta dużo mi dała. Po rozmowie zaczęłam mieć nadzieję, że w końcu będę mogła żyć normalnie. Pani Doktor dobrała mi leki, dała kilka zadań. PO dwóch tygodniach terapii farmakologicznej zauważyłam poprawę. Na drugiej wizycie wyglądałam i czułam się o wiele lepiej. Pani Doktor poświęciła mi kolejną godzinę, rozmawiała, nawiązywała do tematów, które poruszyłam poprzednim razem, co świadczy o tym, że pamięta pacjentów. Czuję się w jej gabinecie dobrze, zawsze bałam się psychiatry ;) naprawdę całym sercem polecam Panią dr Smętek. Ja jestem zadowolona. Pani Doktor wzbudza zaufanie i sympatię, a to bardzo ważne.