lekarz Elżbieta Smętek

Psychiatra

super polecam potrafi znalesc rozwianie nawet najtrudniejsych problemów

super polecam
potrafi znalesc rozwianie nawet najtrudniejsych problemów

Pani doktor jest właściwą osobą na właściwym miejscu. Została mi polecona przez przyjaciółke którą postawiła na nogi. Jest bezpośrednia i szczera , bywa twarda ale wzbudziła całkowite moje zaufanie i mam nadzieje że wyciągnie mnie z dołka. Dostępna praktycznie codziennie. Polecam!

Pani doktor jest właściwą osobą na właściwym miejscu.
Została mi polecona przez przyjaciółke którą postawiła na nogi.
Dostępna praktycznie codziennie. Polecam!

Pani doktor jest niesamowicie pozytywna, a przy tym kompetentna i rzeczowa..potrafi dać wiarę człowiekowi,że jest w stanie poradzić sobie ze swoimi problemami i spojrzeć na rzeczywistość trochę inaczej..polecam

Dr Smętek jest najlepszym specjalistą.

Dr Smętek jest najlepszym specjalistą.

Super lekarz i człowiek, ma właściwe podejście do pacjenta, nie traktuje go jak klienta w sklepie np. następny prosze ma czas i chce poznać co czlowieka gryzie w środku. Lekarz który lubi swoja prace i ma doskonałe przygotowanie zawodowe a nie każdy je posiada niestety.

Profesjonalny lekarz .wczesniej sie leczyłam u innego psychiatry...teraz po zmianie leków ,i rozmowach z dr.Smętek ..swietnie sie czuje..mogę się uczyć..cieszyć sie życiem ..Rodzina tez widzi zmianę mojego nastroju.Wyciągnełam mnie z depresji..Polecam

Super Babka! Gorąca polecam! Leczę się już 6 rok i nie poszłabym do nikogo innego..