Elżbieta Stępień

2,9
2,9
2,4
2,7

Przyszłam na konsultacje do Pani Stępień i do dzisiaj żałuje zmarnowanych pieniędzy. Mam progenię i do jej wyleczenia konieczna jest operacja (wykonywana przez chirurga), ale wcześniej trzeba wyprostować odpowiednio zęby (tego oczekiwałam od Pani S.) Chciałam aby rozpoczęła leczenie. Ona na to, że jak sobie to wyobrażam, że będzie listy z chirurgiem pisać itd. Dała mi wizytówke royaldentu w wrocławiu i powiedziała, że to jedyna klinika wykonująca te operacje w tej części Polski (to było kłamstwem). Byłam w jej gabinecie dokładnie 5 min. Skasowała mi 50zł. I osobą, które się do niej wybierają radzę sie przygotować na jej "dziwny" głos.

Bardzo dobry specjalista. Moje zęby zostały wyprostowane profesjonalnie w rok. Jestem szczęśliwa i bardzo zadowolona z efektu.

BARDZO BARDZO BARDZO nieuprzejma Pani. Uważa się chyba za kogoś lepszego od pacjenta, który nie ma prawa zapytać o przegieg leczenia.

Zdecydowanie nie polecam. Pani jest bardzo nieuprzejma, bezczelna. Pacjent to dla niej zło konieczne. Jej celem jest tylko ja najszybsze odliczenie kolejnej wizyty z NFZ z komentarzem, że to za darmo !

Mam pytanie ile pani ortodontka bierze za wizyte z aparatem i bez i ile za wycisk ?

Pani doktor jest bardzo sympatyczną i miłą osobą , chodze do niej juz kilka miesięcy i naprawdę moge ją z czystym sumieniem polecić , jest kompetentna i poświęca zdecydowanie duzo czasu pajentowi , nie zgadzam się z opiniami ze jest nie uprzejma , dla mnie jest miła , jest dobrym fachowcem , dużo wie , i wzbudza zaufanie , jak na razie jestem zadowlonona .

Właśnie wybieram się do tej Pani na wizytę. Moje pytanie- czy Pani posiada własny aparat do wykonywania zdjęć przy użyciu rentgena, czy będę musiała gdzieś chodzić takie zdjęcia robić?

miałam u tej pani aparat stały i niestety moje ząbki są nadal pokrzywione nie takiego efektu się spodziewałam po takim wydatku. jakby tego było mało w/w jest bardzo niesympatyczna! za każdym razem przeżywałam stres!ale słuchając znajomych to ogólnie ortodonci myślą ze są jedyni i "leczą" na odwal się

Pani Stępień jest wiecznie niezadowolona i każdemu robi łaskę, że raczy go przyjąć. O wszystko ma pretensję, jest niemiła, gburowata i opryskliwa. Zdecydowanie nie polecam!!

Pani doktor raz jest miła, a raz mniej. Ogólnie nie narzekam, bo uważam, że jest dobra w tym co robi.