Elżbieta Stępień

2,9
2,9
2,4
2,7

Już po pierwszej wizycie jestem bardzo zadowolona. Pani Doktor pochwaliła córkę, że bardzo dba o higienę i ogólnie była bardzo miła. Chętnie pójdziemy na kolejną wizytę.Polecam

Również gorąco polecam Panią Stępień. Mój przypadek nie był łatwy i chociaż jestem z Opola polecono mi właśnie tą panią. Lepszego efektu poprostu nie mogłem się spodziewać. Wyszło rewelacyjnie.

Pani Stępień jest profesjonalistką w każdym calu. Byłam u trzech innych ortodontów, którzy i owszem, mili i sympatyczni, ale nie potrafili sobie poradzić z moim przypadkiem. U Pani Elżbiety nie było spoufalania, ale efekty zaskoczyły wszystkich. Polecam każdemu, kto oczekuje od lekarza profesjonalizmu, wiedzy i umiejętności. Na miłe pogawędki można pójść z przyjaciółką, a ma się na to ochotę, bo dużo się zmienia, gdy po leczeniu u Pani Stępień ma się już proste zęby. Jeszcze raz gorąco polecam.

bARDZO antypatyczna lekarka zarabia na nas a robi łaskę że przyjmuje. A do dzieci nie ma podejścia uwaza sie za jedynego lekarza w KK,moje dziecko potraktowała jak zło konieczne. wogóle nie nadaje się na lekarza. ODRADZAM TĄ PANIĄ!!!!!!!!!!!!

bARDZO antypatyczna lekarka zarabia na nas a robi łaskę że przyjmuje.
wogóle nie nadaje się na lekarza.
ODRADZAM TĄ PANIĄ!!!!!!!!!!!!

zostaliśmy potraktowani bardzo nieuprzejmie przez panią doktor oraz asystentkę, dopełnieniem wszystkiego było to że przeszkadzało pani doktor towarzyszące nam 2-letnie dziecko czego nie rozumiem bo chodzę do lekarzy prywatnie oraz państwowo i nikomu to nie przeszkadza każdy normalny lekarz widzi w dziecku potencjalnego pacjenta

Zgadzam sie z poprzednikami.Mój kontakt z pania doktor zaczął sie 12 lat temu.Założyła mi aparat stały.Pamiętam te wizyty jako niezbyt miłe,nie jest za bardzo wrażliwa na odczucie bólu pacjenta...Po roku ściągnęla mi aparat,zęby byly w porządku.Niestety po 7 latach odkleił mi się kawałek drutu i górne jedynki sie "rozjechały".Poszlam do pani stomatolog Stępień,która juz na wstępie była nieuprzejma i negatywnie nastawiona po czym stwierdziła że nic się nie da zrobić,ewentualnie można ZNOWU założyc aparat stały...Jej podejście było wrecz odpychające i lekceważące! Nie polecam!

jest bardzo nie uprzejma .chyba wogóle jest zła że do pracy idzie.NAPEWNO NIE MA PODEJŚCIA DO DZIECI ,do mojej córki podeszła jak do manekina i nie przejęła się że dziecko coś zabolało. nie polecam nikomu pani doktor!

nie polecam nikomu pani doktor!

Jestem bardzo niezadowolona z efektu końcowego po stałym aparacie... pieniądze wyrzucone w błoto!!!

Bardzo kompetentna ortodontka. Pani jest profesjonalistką. Jest miła i uprzejma. Raczej nie spoufala się z pacjentem. No i bardzo dobrze. Chociaż po innych komentarzach widzę, że idą do ortodonty na spotkanie towarzyskie. A tu przecież wystarczy relacja lekarz- pacjent. Pani doktor wyleczyła mi wadę, której nie potrafili wyleczyć inni lekarze. Łącznie z diagnozą rwania przedniego zęba. Ja jestem bardzo zadowolona. Ceny nie wygórowane. Pani doktor bardzo ambitna. Mirka

Mirka

Na początku nosiłam aparat ruchomy.Na początku było dobrze.Po kolejnych wizytach Pani doktor zmieniła sie nie była zbyt uprzejma .W poczekalni słyszałam jak krzyczy na innych pacjentów.Do gabinetu wchodziłam przestraszona.Po moich doświadczeniach nie polecam,wiem także że już więcej nie udam się do tej Pani doktor.