lekarz Elżbieta Szymanek

USG

Byłam u pani Doktor już kilka razy. Polecam .Bardzo profesjonalna.Kompetentna. Rzetelna i bardzo miła.

Choć na wizytę u Pani doktor czeka się trochę czasu, to naprawdę warto. Dr Szymanek bardzo starannie wykonuje badanie. Następnie proponuje dalsze leczenie. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Z tego co wiem to żaden lekarz nie pozwala zostawiać odzieży wierzchniej w gabinecie. Podejrzewam, że jest to wymóg odgórny. Ponad to jest szatnia gdzie można zostawić płaszcz.

Na wizytę czekałam bardzo długo zachęcona opinią poprzednią. Miałam dwa USG jedno po drugim, przygotowałam się bardzo starannie i byłam dużo wcześniej. Niestety czekałam i weszłam po czasie, na wejście usłyszałam, żebym zostawiła ubranie na korytarzu a na moje protesty że myślałam, ze w środku na wieszaku można powiesić, bo tam w tak eleganckiej przychodni jaką jest Lim są wszędzie napisy, ze przychodnia nie odpowiada za rzeczy pozostawione na korytarzu nie dostałam odpowiedzi i potem już praktycznie na żadne pytanie nie dostałam. Opis badań też bardzo ogólnikowy, szczególnie usg tarczycy.

Oby więcej było takich lekarzy jak dr Elżbieta Szymanek. Pełen profesjonalizm, dokładność i sumienność. Wszystko jasne i wytłumaczone. Bardzo miła atmosfera. NAJLEPSZY RADIOLOG!!! POLECAM!!!

Miałam u Dr Elżbiety Szymanek usg piersi - badanie wykonano bardzo dokładnie.

Miałam u Dr Elżbiety Szymanek usg piersi - badanie wykonano bardzo dokładnie.