Usg Warszawa

Chirurg ogólny, USG

Medycyna Dąb Warszawa
ul. Sienna 83 / wejście od ul. Żelaznej

wizyta już od 200
Polecam tego lekarza, świetny specjalista, pełen zrozumienia. Postawiona diagnoza była bardzo trafiona i pozwoliła na szybkie rozwiązanie problemu.
Opinia dodana przez: Przemysław

lekarz Katarzyna Dejneka

Lekarz medycyny pracy, Specjalista USG

Katarzyna Dejneka
Ul. Barcicka 33
Bielany, Warszawa

Lekarka godna polecenia. Usg brzucha było zrobione dokładnie z informacją co dalej zrobić i gdzie zrobić operacje.Polecę na pewno rodzinie i znajomym.
Warszawa Ginekolog estetyczny dr Rafał Kuźlik

dr Rafał Kuźlik

Ginekolog estetyczny, USG ginekologiczne

SaskaMed
Jana Nowaka-Jeziorańskiego 48
03-982 Gocław, Warszawa

Doktor Kuźlik to prawdziwy profesjonalista, a przy tym po prostu empatyczny i przemiły człowiek, słuchający co pacjent ma do powiedzenia (co nie jest wcale takie oczywiste). Pan doktor wykonywał u mnie planowe cc. Razem z mężem czuliśmy się dobrze zaopiekowani, co było naprawdę ważne, szczególnie że poród przypadł na apogeum pandemii w Polsce (początek listopada 2020). Po cc byłam zaskoczona że z pionizacją nie było problemu i że w pierwszej ...
Opinia dodana przez: Agnieszka
Warszawa USG ginekologiczne dr n. med. Alina Krychowska-Ćwikła

dr n. med. Alina Krychowska-Ćwikła

USG ginekologiczne, Medycyna estetyczna

Madalińskiego 57/10

wizyta już od 100
Pani Doktor prowadziła moją ciążę, jest sympatyczna, dowcipna a przy tym rzeczowa i kompetentna.Wszystkie wizyty wspominam bardzo dobrze, nie były stresujące, Pani Doktor wszystko dokładnie tłumaczy, odpowiada na pytania,widać,że lubi swoją pracę i kontakt z pacjentkami.Gdy u mojej cioci wykryła zmianę,którą należało zoperować, to zapisała ją na operację na następny tydzień, a wszystko w ramach NFZ bez żadnych opłat.serdecznie polecam, od tej Pani Doktor wychodzi się z gabinetu z uśmiechem ...
Warszawa USG lekarz Marek Janisz

lekarz Marek Janisz

Chirurg ogólny, USG

Diagnostyka I Leczenie Chorób Piersi. USG Piersi
ul. Grójecka 194

wizyta już od 100
Odwiedzam Pana Doktora od kilku lat. Szczerze polecam. Jest profesjonalny, punktualny, tłumaczy wszystko w sposób zrozumiały i cierpliwie odpowiada na pytania. Bardzo ciepły i przyjazny człowiek. Usunął mi zmiany w piersi kilka lat temu, od tej pory systematycznie bada mnie i jestem spokojna o zdrowie. Jego klinika jest na najwyższym poziomie. Personel nawet przypomina telefonicznie o kolejnym terminie wizyt kontrolnych. Ceny są przystępne. Polecam dla profilaktyki albo leczenia.
Opinia dodana przez: Katarzyna
Warszawa USG ginekologiczne dr n. med. Krzysztof Kucharski

dr n. med. Krzysztof Kucharski

USG ginekologiczne, Ginekolog

Szpital Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46

wizyta już od 195
Pełen empatii niezwykłe sympatyczny , kompetentny Pan doktor. Poprzez szybkie decyzje, operację moje życie zostało uratowane. Będę mu zawsze wdzięczna .
Opinia dodana przez: Bożenna
Warszawa USG dr n. med. Anita Hamela-Olkowska

dr n. med. Anita Hamela-Olkowska

USG ginekologiczne, Ginekolog położnik

SonoFem Centrum Medyczne
Ateńska 10 lok. 106
Saska Kępa, Warszawa

Dr Hamela to najlepszy ginekolog, u jakiego byłam, a ze swoimi problemami byłam już u wielu. Pani doktor zachwyciła mnie swoim spokojem, przyjaznym podejściem do pacjentki oraz prawdziwą chęcią rozwiązania problemu medycznego. Dzięki jej determinacji oraz podawani mi otuchy jestem teraz w 15 tygodniu upragnionej ciąży. Na usg chodzę również do dr Hameli. Na lepszą lekarkę nie mogłam trafić! Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Moni

Badania USG w Warszawie