Usg Warszawa

USG Warszawa dr n. med. Piotr Bednarski

Medycyna Dąb Warszawa
ul. Sienna 83 / wejście od ul. Żelaznej

Polecam tego lekarza, świetny specjalista, pełen zrozumienia. Postawiona diagnoza była bardzo trafiona i pozwoliła na szybkie rozwiązanie problemu.
Opinia dodana przez: Przemysław
Ginekolog estetyczny Warszawa dr Rafał Kuźlik

dr Rafał Kuźlik

Ginekolog estetyczny, USG ginekologiczne

SaskaMed
Jana Nowaka-Jeziorańskiego 48
03-982 Gocław, Warszawa

U Doktora Kuźlika odbyłam zabieg z zakresu ginekologii estetycznej, jestem bardzo zadowolona:)
Doktor bardzo dokładnie wytłumaczył mi technikę i przebieg procedury. Efekty były dokładnie takie jakich oczekiwałam, przebieg gojenia bez zarzutu. Jako człowiek jest to osoba o wysokiej kulturze osobistej , bardzo miły lekarz..
Gdybym miała ponownie wybierać , na pewno nie zmieniłabym wyboru. Polecam każdemu :)
Opinia dodana przez: Monika
USG ginekologiczne Warszawa dr n. med. Krzysztof Kucharski

dr n. med. Krzysztof Kucharski

USG ginekologiczne, Ginekolog

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 150

Centrum Medyczyne Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46

Najlepszy lekarz ginekolog -położnik jakiego znam. Przesympatyczny z doskonałym podejściem do pacjentów. Dzięki niemu mam dwoje przecudownych dzieci - a podobno wg innych lekarzy miałam małe szanse na to żeby być mamą. Prowadził obie moje ciąże. Wizyta u Dr Kucharskiego to sama przyjemność. Szczerze polecam każdej kobiecie, która jest pełna obaw co do swoich wizyt u ginekologa.
Opinia dodana przez: monab1
USG Warszawa lekarz Grażyna Korolczuk

lekarz Grażyna Korolczuk

Ginekolog położnik, USG

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

Korolczuk Grażyna, lek. med. Spec. ginekolog położnik. USG
Zwoleńska 127/10

Bardzo dobry lekarz. Polecam wszystkim. Byłam u pani doktor z pierwszą ciążą, co prawda później ciążę prowadził już kto inny ale na pierwszych wizytach bardzo mnie uspokoiła. Ciąża była niespodzianką i miałam mętlik w głowie ale pani doktor na wszystkie pytania spokojnie odpowiedziała, wszystko wytłumaczyła. Ma takie ludzkie podejście do pacjenta. Można się poczuć bezpiecznie przy wizycie.
Ginekolog położnik Warszawa dr Janina Szymańska

dr Janina Szymańska

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 80

OCHOTA MEDICAL CENTER
Maurycego Mochnackiego 10
02-042 Ochota, Warszawa

Mila kompetenta osoba. Wyslucha doradzi. bardzo udana wizyta. Napewno jezzcze skorzystam z uslug pani doktor.
Opinia dodana przez: AGNIESZKA
Ginekolog położnik Warszawa dr Urszula Jastrzębska

dr Urszula Jastrzębska

wizyta już od 140

OCHOTA MEDICAL CENTER
Maurycego Mochnackiego 10
02-042 Ochota, Warszawa

Pani doktor nie była pierwszym lekarzem do którego zwróciłam się z moim problemem, ale pierwszym, któremu udało się go rozwiązać. Zamiast jak inni zlecać dużo kosztownych i bolesnych badań przeprowadziła bardzo szczegółową rozmowę, Następnie dokładnie wszystko wytłumaczyła i przedstawiła różne sposoby leczenia omawiając wady i zalety każdego z nich. Ten, który doradziła okazał się strzałem w dziesiątkę. Uprzejma, cierpliwa, widać, że posiada dużą wiedzę, jednocześnie traktuje pacjenta jak partnera. Szczerze ...
Opinia dodana przez: Eliza
USG Warszawa dr n. med. Krzysztof Nowosad

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Ursynów, Warszawa

wspaniały lekarz, bardzo kompetentny i w dobrym kontakcie z pacjentem.Biopsja gruboigłowa była praktycznie bezbolesna.
Opinia dodana przez: Bogna
USG ortopedyczne Warszawa dr Karol Mochocki

dr Karol Mochocki

USG ortopedyczne, Ortopeda

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Ochota, Warszawa

USG Warszawa lek. med. Magdalena Grochecka

lek. med. Magdalena Grochecka

Ginekolog położnik, USG

Oddział Położniczy - Szpital Ginekologiczno-Położniczy im. Świętej Rodziny Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Lekarz z powołania, precyzyjny, konkretny, stawiająca trafne decyzje, przemiła, i bardzo uprzejma, poświęca dużo czasu i bardzo dobrze tłumaczy co z czym:) Polecam naprawdę warto, w moim przypadku po 7 latach trafiona diagnoza!!!Jako jedyna wysłuchała jakie mam objawy, zrobiła jedno badanie i proszę!!
Super!!
Opinia dodana przez: Aga
USG Warszawa dr n. med. Anita Hamela-Olkowska

dr n. med. Anita Hamela-Olkowska

SonoFem Centrum Medyczne
Ateńska 10 lok. 106
Saska Kępa, Warszawa

Dr Hamela to najlepszy ginekolog, u jakiego byłam, a ze swoimi problemami byłam już u wielu. Pani doktor zachwyciła mnie swoim spokojem, przyjaznym podejściem do pacjentki oraz prawdziwą chęcią rozwiązania problemu medycznego. Dzięki jej determinacji oraz podawani mi otuchy jestem teraz w 15 tygodniu upragnionej ciąży. Na usg chodzę również do dr Hameli. Na lepszą lekarkę nie mogłam trafić! Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Moni

Badania USG w Warszawie