Usg Warszawa

USG ginekologiczne, Ginekolog estetyczny

SaskaMed
Jana Nowaka-Jeziorańskiego 48
03-982 Gocław, Warszawa

U Doktora Kuźlika odbyłam zabieg z zakresu ginekologii estetycznej, jestem bardzo zadowolona:)
Doktor bardzo dokładnie wytłumaczył mi technikę i przebieg procedury. Efekty były dokładnie takie jakich oczekiwałam, przebieg gojenia bez zarzutu. Jako człowiek jest to osoba o wysokiej kulturze osobistej , bardzo miły lekarz..
Gdybym miała ponownie wybierać , na pewno nie zmieniłabym wyboru. Polecam każdemu :)

Opinia dodana przez: Monika
USG Warszawa lekarz Grażyna Korolczuk

lekarz Grażyna Korolczuk

USG, Ginekolog położnik

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

Korolczuk Grażyna, lek. med. Spec. ginekolog położnik. USG
Zwoleńska 127/10

Bardzo dobry lekarz. Polecam wszystkim. Byłam u pani doktor z pierwszą ciążą, co prawda później ciążę prowadził już kto inny ale na pierwszych wizytach bardzo mnie uspokoiła. Ciąża była niespodzianką i miałam mętlik w głowie ale pani doktor na wszystkie pytania spokojnie odpowiedziała, wszystko wytłumaczyła. Ma takie ludzkie podejście do pacjenta. Można się poczuć bezpiecznie przy wizycie.

USG Warszawa dr n. med. Piotr Bednarski

Medycyna Dąb Warszawa
ul. Sienna 83 / wejście od ul. Żelaznej

Polecam tego lekarza, świetny specjalista, pełen zrozumienia. Postawiona diagnoza była bardzo trafiona i pozwoliła na szybkie rozwiązanie problemu.

Opinia dodana przez: Przemysław
USG ginekologiczne Warszawa dr Urszula Jastrzębska

dr Urszula Jastrzębska

USG ginekologiczne, Ginekolog położnik

wizyta już od 140

OCHOTA MEDICAL CENTER
Maurycego Mochnackiego 10
02-042 Ochota, Warszawa

Pani doktor nie była pierwszym lekarzem do którego zwróciłam się z moim problemem, ale pierwszym, któremu udało się go rozwiązać. Zamiast jak inni zlecać dużo kosztownych i bolesnych badań przeprowadziła bardzo szczegółową rozmowę, Następnie dokładnie wszystko wytłumaczyła i przedstawiła różne sposoby leczenia omawiając wady i zalety każdego z nich. Ten, który doradziła okazał się strzałem w dziesiątkę. Uprzejma, cierpliwa, widać, że posiada dużą wiedzę, jednocześnie traktuje pacjenta jak partnera. Szczerze mogę polecić :)

Opinia dodana przez: Eliza
USG ortopedyczne Warszawa dr Karol Mochocki

dr Karol Mochocki

USG ortopedyczne, Ortopeda

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Ochota, Warszawa

USG Warszawa lek. med. Magdalena Grochecka

lek. med. Magdalena Grochecka

USG, Ginekolog położnik

Oddział Położniczy - Szpital Ginekologiczno-Położniczy im. Świętej Rodziny Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Lekarz z powołania, precyzyjny, konkretny, stawiająca trafne decyzje, przemiła, i bardzo uprzejma, poświęca dużo czasu i bardzo dobrze tłumaczy co z czym:) Polecam naprawdę warto, w moim przypadku po 7 latach trafiona diagnoza!!!Jako jedyna wysłuchała jakie mam objawy, zrobiła jedno badanie i proszę!!
Super!!

USG ginekologiczne, USG

SonoFem Centrum Medyczne
Ateńska 10 lok. 106
Saska Kępa, Warszawa

Dr Hamela to najlepszy ginekolog, u jakiego byłam, a ze swoimi problemami byłam już u wielu. Pani doktor zachwyciła mnie swoim spokojem, przyjaznym podejściem do pacjentki oraz prawdziwą chęcią rozwiązania problemu medycznego. Dzięki jej determinacji oraz podawani mi otuchy jestem teraz w 15 tygodniu upragnionej ciąży. Na usg chodzę również do dr Hameli. Na lepszą lekarkę nie mogłam trafić! Bardzo polecam!

Opinia dodana przez: Moni
USG ginekologiczne Warszawa dr n. med. Alina Krychowska-Ćwikła

dr n. med. Alina Krychowska-Ćwikła

USG ginekologiczne, Medycyna estetyczna

wizyta już od 100

Madalińskiego 57/10

Pani Doktor prowadziła moją ciążę, jest sympatyczna, dowcipna a przy tym rzeczowa i kompetentna.Wszystkie wizyty wspominam bardzo dobrze, nie były stresujące, Pani Doktor wszystko dokładnie tłumaczy, odpowiada na pytania,widać,że lubi swoją pracę i kontakt z pacjentkami.Gdy u mojej cioci wykryła zmianę,którą należało zoperować, to zapisała ją na operację na następny tydzień, a wszystko w ramach NFZ bez żadnych opłat.serdecznie polecam, od tej Pani Doktor wychodzi się z gabinetu z uśmiechem na twarzy.Miałam już kontakt z wieloma lekarzami tej profesji, ale nigdy nie spotkałam takiego lekarza, jak Pani Doktor.Na początku ciąży nie miałam wybranego odpowiedniego lekarza prowadzącego, odwiedziłam 2 razy innego lekarza prywatnie. Zapłaciłam 150 zł za 1 wizytę i pan doktor zaprosił mnie znowu za 2 tygodnie.A w karcie zrobił sobie takie notatki, że gdy przyszłam na drugą i ostatnią u niego wizytę, to na wstępie zapytał jak się czuję z tą nadżerką! nawet nie zapisał w karcie, że jestem w ciąży mimo że robił mi usg.przykre, a Panią Doktor Krychowską mogę spokojnie polecić wszystkim, nawet bardzo spanikowanym, bo ona potrafi uspokoić i rozładować napięcie.

USG Warszawa lekarz Marek Janisz

lekarz Marek Janisz

USG, Chirurg ogólny

wizyta już od 100

Diagnostyka I Leczenie Chorób Piersi. USG Piersi
ul. Grójecka 194

Odwiedzam Pana Doktora od kilku lat. Szczerze polecam. Jest profesjonalny, punktualny, tłumaczy wszystko w sposób zrozumiały i cierpliwie odpowiada na pytania. Bardzo ciepły i przyjazny człowiek. Usunął mi zmiany w piersi kilka lat temu, od tej pory systematycznie bada mnie i jestem spokojna o zdrowie. Jego klinika jest na najwyższym poziomie. Personel nawet przypomina telefonicznie o kolejnym terminie wizyt kontrolnych. Ceny są przystępne. Polecam dla profilaktyki albo leczenia.

Opinia dodana przez: Katarzyna Śmietańska
USG ginekologiczne Warszawa dr Janina Szymańska

dr Janina Szymańska

USG ginekologiczne, Ginekolog położnik

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 80

OCHOTA MEDICAL CENTER
Maurycego Mochnackiego 10
02-042 Ochota, Warszawa

Mila kompetenta osoba. Wyslucha doradzi. bardzo udana wizyta. Napewno jezzcze skorzystam z uslug pani doktor.

Opinia dodana przez: AGNIESZKA TOMASZEWSKA

Badania USG w mieście Warszawa