Elżbieta Wąchalska

2,4
2,2
2,3
2,3

Serdecznie polecam zawsze trafiona diagnoza .Pani doktor zawsze służy pomocą i radą. Uważam że jest godnym polecenia lekarzem. Moja córka nie wyobraza sobie innej Pani Doktor

absolutnie nie polecam tej doktor jest chamska,obrazliwa i nie umie zajac sie pacjentem i jego dolegliwosciami byla pacjentka

To rzeczywiście prawda co się pisze na temat tej lekarz P.Wachalskiej. Myslalam przenies do tej przychodni na ul.Staromlynskiej do lek.rodzinnego ale mi odradzono . Powiedziano mi żebym się czasem nie zdecydowała na w/w lekarz bo jest beznadziejna. Źle stawia diagnozy , jest hamska i niechce dawać skierowan na badania. Więc nie jest jak widzę godna polecenia.

Nie polecam tej pani.jest niekompetentna, często źle stawia diagnozy. Jej poziom chamstwa,bezczelnosci i nieuprzejmości przechodzi wszelkie normy.

Uważam, że Pani doktor Elżbieta Wąchalska, nie jest godna polecenia jako specjalista lekarz rodzinny. Metody leczenia, które stosuje zawodzą, ilość przepisywanych antybiotyków przeraża, a płatne szzcepionki są według niej lekiem na całe zło. Od paru mcy mam zablokowane zatoki, po całej serii dziwnych leków i antybiotyków zaczęłam na własna ręke szukać pomocy w internecie, w odpowiedzi dostałam wykaz badań. Gdyby nie to ze sama nie wymogłam wykonania wymazu, odwiedzin u laryngologa oraz zrobienie rtg zatok, pewnie nadal dostawalabym dziwne leki, kolejne krople i masci do nosa. Okazalo sie ze mam przewlekle zapalenie zatok :/

Nie polecam chodzilam z dzieckiem ani razu nie zostalo zmierzone na problemy z kupka dostawalam leki na kolke dziecko kolki nie mialo nigdy nie podawalam bo dziecko tylko po nich sie meczylo o powiekszonych wezlach musialam sama poinformowac bo pani nawet tam nie zajrzala, po badaniu krwi uznala anemie tylko ze wyniki byly w normach dla doroslych a dla dzieci wyniki sa w normie, przy malym przyroscie wagi nie szukajac przyczyny zalecila mleko sztuczne (dziecko jest tylko na piersi i ma 3 miesiace) bardzo nie polecam

Bardzo niemiła,zarozumiała, humorzastei arogancje zachowanie wobec pacjentów. Pani dr. Wachowskiej wydaje się, że wszystkimi można pomiatać, jej prywatne nieudane pożycie przelewa się na kontakty z pacjentami. Szczytem bezczelności było poinformowanie mnie, że nie przyjdzie na wizytę domową do starszej kobiety, bo jej córka ma bal w szkole i dla tego nie ma czasu. Były pacient. P.M.

Były pacient.
P.M.

jestem bardzo zadowolona. Bardzo dobry lekarz.

jestem bardzo zadowolona. Bardzo dobry lekarz.

Pani doktor bardzo lubi opowiadac o platnych szczepionkach jakie one to sa potrzebne,ale dziecko przez 4 miesiace nie bylo ani zmierzone ani dokladnie zbadane.anaie potrfi doradzic z prostymi problemami jak problem z kupa u dziecka lub zwykly katar,wszystko szukalam na wlasna reke w internecie, pytajac znajomych lub u innego lekarza.Nie polecam.

Można trafić na kiepski humor pani doktor, lecz na dzieciach się zna. Mogę polecić.