Elżbieta Wardęszkiewicz

Radiolog

Doraźna pomoc lekarska. Pani doktor najpierw kazała nie wchodzić do gabinetu, czekać. Później oznajmiła że można wejść i zamknęła drzwi przed nosem. Pracuje tam za karę. Czuję się upokorzona ta wizytą, a dodatkowo nic mi nie pomogła. Nie wiem jak taka osoba może być lekarzem. Zero empatii.

Lekarka nieuprzejma, wręcz arogancka, traktująca pacjenta przedmiotowo, zero empatii i życzliwości, ale za to z klauzulą sumienia!!!

Korzystałem z "podwyższenia ciśnienia" w ramach nocnej pomocy medycznej. Od wejścia Pani "doktor" nie raczyła nawet na mnie spojrzeć... Troszkę żałuję, że w ogóle wszedłem do gabinetu, ale liczyłem, że cokolwiek się zmieni za drzwiami. Żyję ponad 30 lat na tym świecie i dla mnie podstawą życia jest być człowiekiem... Dopiero potem można być np: lekarzem medycyny jak Pani "doktor". Pani "doktor", gdybym mógł to dałbym Pani nawet nie zero, ale leżące zero. Życzę Pani, żeby nigdy w swoim wypełnionym milionem dyżurów życiu, nie trafiła Pani na osobę swojego pokroju ...

Korzystałem z "podwyższenia ciśnienia" w ramach nocnej pomocy medycznej.
Od wejścia Pani "doktor" nie raczyła nawet na mnie spojrzeć...
Troszkę żałuję, że w ogóle wszedłem do gabinetu, ale liczyłem, że cokolwiek się zmieni za drzwiami.
Żyję ponad 30 lat na tym świecie i dla mnie podstawą życia jest być człowiekiem...
Dopiero potem można być np: lekarzem medycyny jak Pani "doktor".
Pani "doktor", gdybym mógł to dałbym Pani nawet nie zero, ale leżące zero.
Życzę Pani, żeby nigdy w swoim wypełnionym milionem dyżurów życiu, nie trafiła Pani na osobę swojego pokroju :)

Trafilismy do pani "doktor" z zona w ramach nocnej pomocy lekarskiej, od wejscia bylo widac ze pani "doktor" niechetnie przyjmuje pacjentow. Wysluchala nas przez mniej niz minute, stwierdzila ze zonie nic nie jest, nawet jej nie zbadala!! Po czym praktycznie wyprosila nas z gabinetu i powiedziala, ze jak nam nie pasuje mozemy isc gdzie indziej. Skandal... Poszlismy do innego punktu NPL, zostalismy przyjeci przez mloda pania doktor, wysluchala, zbadala zone, wypisala leki, zyczyla zdrowia.. Pani Wardeszkiewicz to hańba dla zawodu lekarza, na szczescie cala nadzieja w mlodym pokoleniu.

Trafiłam do tej osoby w środku nocy z podwyższoną temperaturą, przyspieszonym biciem serca, wysypką, która pojawiła się nagle i z godziny na godzinę obejmowała coraz większą część ciała, silnymi dreszczami i ogólnym osłabieniem. Czułam się jak intruz, lekarz nie słuchał mnie, nie zapytał o nic, nie odzywał się. Cała wizyta trwała tyle ile wypisanie skierowania do szpitala.

Fatalny lekarz, wizyta trwala 2 minuty, zero zainteresowania przypadkiem, bolace gardło zobaczyla bez latarki i szpatułki, nie zwracala uwagi na bolace węzły chłonne. Szkoda czasu na wizytę u tej pseudo lekarki

Potwierdzam wszystkie wcześniejsze negatywne opinie. Ta pani pracuje jako lekarz pomocy niedzielnej chyba za karę.

Potwierdzam wszystkie wcześniejsze negatywne opinie.
Ta pani pracuje jako lekarz pomocy niedzielnej chyba za karę.

W dniu dzisiejszym byłam na wizycie w trakcie dyżuru weekendowego , przyszłam do lekarza z bólem gardła osłabieniem i kaszlem. Lekarka od wejścia była bardzo nie mila. Odniosłam wrażenie, że Pani była obrażona, że ktokolwiek przyszedł na wizytę. Opisałam problem, lekarka, poświęciła mi może 2- 3 minuty na badanie i wpisanie lekarstw, których nie omówiła i nie powiedziała jak dawkować, tylko cytuje "proszę iść do apteki i wykupić te lekarstwa". Bardzo to przykre, nikomu nie życzę wizyty u tej "Pani doktor"

Gorszego "lekarza " w cudzyslowiu bo nawet tej wstretnej baby bym lekarzem nie nazwała nigdy nie poznałam!!! Dziwię sie ze taki człowiek jak ona może leczyć ludzi. Nawet brak mi słów żeby opisac wizyte u Niej bo już przede mną sa opinsą wystarczające. Wstrętny małpiszon a nie lekarz !!

Nie mam pojęcia, kto tej Pani dał prawo do wykonywania zawodu, ale nie życzę nikomu trafić do takiego lekarza. Podejście kompletnie nieprofesjonalne, po najniższej linii oporu. Nie powiem nic nowego, moja wizyta trwała rownież 2 minuty. 0 empatii, zrozumienia, analizy objawów, kiedy podałam pare objawów Pani mi przerwała, widocznie tylko tyle chciał przyjąć papier. Zdecydowanie odradzam!