Elżbieta Wardęszkiewicz

Radiolog

Wczoraj byłam na wizycie u tej pani i wyszłam lekko zdziwiona. Począwszy od tego, że nie siedziałam tam zbyt długo, bo na oko jakieś 2-3 min, a w tak krótkim czasie nie ma opcji, by lekarz zrobił wywiad, dobrze osłuchał, zbadał, wypisał receptę itd. Powodem wizyty było moje bolące gardło. Ta pani oglądała je podczas, gdy ja siedziałam odwrócona tyłem do światła, pomijając fakt, że takie rzeczy robi się przy lampie/lampce bądź oknie- w każdym bądź razie z użyciem światła. Po tym wnikliwym badaniu usłyszałam 'gardło jest blade' i wszystko jest w porządku. Generalnie podczas wizyty odniosłam wrażenie jakby ta pani była tam z jakiegoś przymusu. Dziś poszłam ponownie, tym razem do bardziej kompetentnego lekarza i usłyszałam, że gardło jest przekrwione i w rezultacie dostałam antybiotyk. Cała wizyta trwała ponad 20 min podczas którego zrobiono ze mną wnikliwy wywiad i dokładnie mnie przebadano. Podsumowując to niewłaściwa osoba na niewłaściwym miejscu. Na miejscu dowiedziałam się również, że takie opinie nie są obce innym pracownikom.

W dniu dzisiejszym byłam na wizycie w trakcie dyżuru weekendowego , przyszłam do lekarza z bólem gardła osłabieniem i kaszlem. Lekarka od wejścia była bardzo nie mila. Odniosłam wrażenie, że Pani była obrażona, że ktokolwiek przyszedł na wizytę. Opisałam problem, lekarka, poświęciła mi może 2- 3 minuty na badanie i wpisanie lekarstw, których nie omówiła i nie powiedziała jak dawkować, tylko cytuje "proszę iść do apteki i wykupić te lekarstwa". Bardzo to przykre, nikomu nie życzę wizyty u tej "Pani doktor"

Czytając powyższe opinie utwierdzam się w moich spostrzeżeniami i podejrzeniach. Nie proponuje nikomu tego lekarza. Lepiej zadzwonic i spytac kiedy przyjmuje inny. Ja zgłosiłem się ok godz.19 z silnym katarem , kaszlem, Chrypa. poprosiłem o l4 gdyż nie stawilem się w pracy rano. Katar i kaszel mielem taki ze nic nie widziałem przez łzy i smarki. W pracy prowadzę pojazd służbowy i stwarzaloby to zagrożenie na drodze z powodu braku koncentracji i złego widzenia. Lekarz odpowiedział żebym otworzył oczy. Nie powiedział mi jakie leki zastosować. Odmówił l4. Skończyło się interwencja u koordynatora lecz bez zmian. Wiadomo. Nie polecam nikamu.

Nie sposób nie zgodzić się z przedmówcami. Pracuje za karę, od wejścia obrażona że raczyłem przyjść. Dialog ograniczony do wydawania komend rozebrać się, ubrać się. Zdiagnozowano zapalenie gardła, jak zapytałem czy może wystawić zwolnienie do pracy, odparła że mogę normalnie pracować i do widzenia. Żałosne podejście po człowieka.

Żałosne podejście po człowieka.

Poczułam się upokorzona wizyta u tej pani na Wileńskiej w Pomocy Medycznej. Tak odpychajacego człowieka dawno nie spotkałam. Z powołania ta pani na pewno lekarzem nie została albo już tak jest wypalona. Zainteresowanie pacjentem zerowe, pisze i pisze na konuec suchy komentarz : brać leki według rozpiski!

Wizyta trwała dosłownie 2 minuty. Brak zrozumienia ze strony lekarza, brak empatii, traktowanie pacjenta bez jakiegokolwiek szacunku. Zdecydowanie odradzam jakikolwiek wizyty u tego lekarza!!! Strata Państwa czasu!!

Doraźna pomoc lekarska. Pani doktor najpierw kazała nie wchodzić do gabinetu, czekać. Później oznajmiła że można wejść i zamknęła drzwi przed nosem. Pracuje tam za karę. Czuję się upokorzona ta wizytą, a dodatkowo nic mi nie pomogła. Nie wiem jak taka osoba może być lekarzem. Zero empatii.

Ta pani to taki PRL-owski "urzędas". Przyjmuje pacjenta od niechcenia, ogólnie miałem wrażenie, że ma pretensje że ośmieliłem się przyjść i zawracać głowę. Cała wizyta trwała dwie minuty, nawet nie słuchała co mówię. Myślę, że ta pani sprawdziła by się jako komornik, zero empatii, i jakiegokolwiek zaangażowania.

Nie mam pojęcia, kto tej Pani dał prawo do wykonywania zawodu, ale nie życzę nikomu trafić do takiego lekarza. Podejście kompletnie nieprofesjonalne, po najniższej linii oporu. Nie powiem nic nowego, moja wizyta trwała rownież 2 minuty. 0 empatii, zrozumienia, analizy objawów, kiedy podałam pare objawów Pani mi przerwała, widocznie tylko tyle chciał przyjąć papier. Zdecydowanie odradzam!

Więcej nie skorzystam z pomocy nocnej, gdy ta Pani dr będzie przyjmować. Chyba została lekarzem w tej pomocy za karę. Nie polecam. Nawet jak będę bardzo chora to już drugi raz tam nie pójdę.