lek. dent. Elżbieta Warzecha

Przyjechalam po dwóch latach z Australii do kontroli koronek. Miałam założone osiem koronek porcelanowych, wszystko się trzyma świetnie i jestem bardzo zadowolona. Moje kolezanki,które robiły to w tym samym czasie co ja,ale u innych lekarzy, mają już niezłe problemy z koronkami i dziąsłami. Bardzo polecam tego lekarza dla osób,które chcą sobie poprawić uśmiech bez uszkadzania przy tym zębów:)

Przedwczoraj Pani doktor usunela mi zeba i wyczyscila go dokladnie pod znieczuleniem. jestem generalnie zadowolony i polecam ta osobe dalej. normalna cena robert

robert

Niestety Pani doktor jest wyniosłą osobom i chce jak najwięcej zarobić, zamiast leczyć woli wyrywać zęby! (zdrowe)!!!!! Nagle wskazuje na koniecznośc leczenie większości zebow ! jak sie okazuje niepotrzebnie. Leczy je w dosłownie "chwile" i nie jest dokłądna. Tragedia. Odradzam! Traktowanie pacjenta z góry....

Traktowanie pacjenta z góry....

Te pozytywne opinie to nie wiem skąd tu się wzięły. Pani doktor najchętniej założyłaby każdemu koronki oraz namówiła na drogie kanałowe leczenie. Jedna wizyta, nie jest warta tyle, ile Pani Warzecha oczekuje. Szczerze odradzam.

Witam, bardzo serdecznie pozdrawiam Pania Elę jeśli czyta ten komentarz. Jest to przemiła i bardzo kompetentna osoba i lekarz. Razem z moim mężem i córeczką chodzimy zawsze tylko do niej, a jesteśmy z Wrocławia. To chyba o czymś świadczy. Zęby robi szybko, ale ja uważam to za plus, bo nie lubię tracić czasu. A zawsze jak nie mam czasu do niej przyjechać i muszę isć do lekarza we Wrocławiu, to często mi mówią ci lekarze,że mam bardzo ładnie zrobione zęby ( np. wypełnienia ) i pytają się kto mi je robił.
Karolina Konieczna z rodziną, Wrocław

Zwykle nie Pisze Opinii,ale stwierdzilem ze cos napisze:) Bylem w tym centrum i urzekla mnie obsluga. Nie znam pozostalych Pan lekarek ale Pani doktor Warzecha byla ze mna szczera i powiedziala mi szczerze co musze u siebie zrobic i dlaczego no i to mi sie podoba. nie tak jak inni ze nic nie mowia. umowilem siie na kolejna wizyte bo bede sobie robil koronki. mozna sie z ta pani dogadac co do ceny i wiem po tym co robila u moich znajomych,ze jest to profesjonalna robota i nie mam sie czego bac.
Krzysztof Baczynski

Bylam u p. doktor ostatnio na nfz i musze powiedziec ze potraktowala mnie jak kogos kto placi za taka wizyte grube pieniadze. szybko i bezbolesnie usunela mi zeba i bardzo dokladnie wyjasnila mi jak mam dbac o moje zeby. naprawde super krystyna

krystyna

Taka fajna lekarka. przyjde do niej jeszcze raz na pewno. Krystyna Maciag z Zagania.

BEZNADZIEJA POD KAŻYM WZGLĘDEM , ZA PLOMBY PŁACI SIE U NIEJ O WIELE WIECEJ NIŻ U TYCH SAMYCH LEKARZY KTORZY Z NIA PRACUJĄ , JAK WYRYWA ZEBA PYTA SIE CZY DAC ZNIECZULENIE I ZA NIE POBIERA OPŁATĘ -ŻENADA, OGÓLNIE NIE LECZY ZĘBÓW KANAŁOWO BO JEJ SIE TO NIE OPŁACA WOLI WYRWAĆ, KAŻDY Z PACJENTÓW DOSTAJE REPRYMENDE ZE JAK NIE ZROBI JAKICHŚ TAM ZĘBÓW TO BEDZIE MIAŁ RAKA ZOŁĄDKA, LECZYŁA MI PARE ZĘBÓW I PO ROKU CZASU OKAZAŁO SIE ZE DWA Z TYCH ZEBÓW SA DO WYRWANIA BO NIE WYCZYSCIŁA ICH DO KOŃCA, A DLACZEGO CHYBA KAZDY WIE BO POTRAFI W 10 MINUT ZROBIC TRZY ZEBY , A JEJ GŁOWNE MOTTO PO ZROBIEBIU ZEBA (BEZ SZLIFOWANIA-ZĄB JEST SZORSTKI )TO ZE JEST TO NOWA METODA ŻE TEGO SIE NIE SZLIFUJE(CZY POLERUJE ).KIEDYS PANI DOKTOR PYTAŁA MNIE ILE ZEBÓW ROBIMY? JA SPYTAŁAM A ILE MOGE A ONA:NA ILE PANIA STAĆ I W 10 MINUT ZROBIŁA TRZY I SKASOWAŁA 100X3=300 ZŁ PEWNIE JAK MIAŁABYM 1000 ZŁ TO ZDĄŻYŁABY MI ZROBIĆ 10 W TYM SAMYM CZASIE.ORADZAM .!!!!!!!!!!!!!!!!!!AHA JUZ DO NIEJ NIE CHODZĘ.

Jestem bardzo zadowolona z usług dentystycznych. Ostatni raz byłam 3 lata temu, nastepnie poszłam do innej Pani Stomatolog była zdziwiona, bo nie widziała nigdy takich świetnych plomb, tak pieknie dopasowanych kolorystycznie i fachowych wypełnień, nie mam do tej pory problemów z zębami. Wizyta trwa krótko, 5 zębów robionych w 30 min dzięki świetnemu sprzętowi i kompetencji. Polecam Ula