lekarz Emanuel Kalejaiye

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana doktora. Po przykrych doświadczeniach z dwoma innymi ginekologami,postanowiłam udać się do Pana Emanuela. Lekarz bardzo sympatyczny i życzliwy.Na przywitanie i pożegnanie podaje dłoń co jest bardzo miłym gestem.Ponad to badania przeprowadza w sposób delikatny i ma wspaniałe podejście do pacjentek przez co rozładowuje stres i napięcie przed badaniem.Człowiek od razu zapomina o strachu.Jestem młoda,to była moja trzecia wizyta u ginekologa,dlatego też zależało mi by znaleźć odpowiedniego lekarza.Poprzedni lekarze po wykonaniu USG nie potrafili nawet powiedzieć co mi dolega (miałam torbiele na jajniku i ...

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana doktora.
Lekarz bardzo sympatyczny i życzliwy.Na przywitanie i pożegnanie podaje dłoń co jest bardzo miłym gestem.Ponad to badania przeprowadza w sposób delikatny i ma wspaniałe podejście do pacjentek przez co rozładowuje stres i napięcie przed badaniem.Człowiek od razu zapomina o strachu.Jestem młoda,to była moja trzecia wizyta u ginekologa,dlatego też zależało mi by znaleźć odpowiedniego lekarza.Poprzedni lekarze po wykonaniu USG nie potrafili nawet powiedzieć co mi dolega (miałam torbiele na jajniku i sama musiałam się tego domyślać na podstawie internetu,bo słyszałam tylko- ma pani 'COŚ' na jajniku).Za to Pan doktor Emanuel Kalejaiye dokładnie mnie zbadał,opowiedział ze szczegółami co mi dolega (okazało się,że to nie było tylko 'COŚ' na jajniku,a znacznie więcej nieprawidłowości w moich narządach) i odpowiedział na każde zadane przeze mnie pytanie (nawet te najbardziej banalne).Recepta przepisana,leki pomagają.
Jestem w 100% zadowolona i od tej pory będę chodzić tylko do Pana doktora.Pełen profesjonalizm!
POLECAM WSZYSTKIM KOBIETKOM! :)

Polecam ! od razu przy wejściu do gabinetu dr wita się z pacjentką, szanuje intymność kobiety, ma poczucie humoru. Ogólnie jestem zadowolona, nie mam żadnych zastrzeżeń :)

Cudowny lekarz,bardzo uprzejmy,delikatny,polecam go każdej kobiecie.Ma ogromne poczucie humoru dzieki czemu kobieta nie czuje sie skrepowana.Chodzi się tam z przyjemnością.

skrepowana.Chodzi się tam z przyjemnością.

W pełni zgadzam się z opiniami o tym, że w czasie badania jest dyskretny i zachowuje się w subtelny sposób i rzeczywiście potrafi pomóc rozładować napięcie humorem. Można czuć się bezpiecznie. Moje zastrzeżenie dotyczy rozmowy poprzedzającej diagnostykę na fotelu. Byłam przez doktora postawiona w niezręcznej sytuacji - nagle musiałam tłumaczyć się z moich decyzji dotyczących planowania rodziny. Odnosiłam wrażenie nacisku i braku akceptacji wobec mnie jako kobiety, która nie zamierza póki co mieć dziecka. Jeśli czyta to Pan Panie doktorze, proszę to przemyśleć. Zasługuje Pan na wiele pochwał, ale takimi zachowaniami może stracić wiele pacjentek. Mnie Pan do siebie zniechęcił, bo bardzo cenię sobie swoją autonomię samostanowienia. Reszta bez jakichkolwiek zarzutów. Aha, w łazience pełne wyposażenie, CZYSTO, można się przygotować do badania, a i Pani rejestratorka taktowna.
A.

Koszmar. chodziłam do niego i mówiłam wielokrotnie że czuje jakieś gózy na macicy, tłumaczył za kazdym razem że to nic takiego, wkoncu poszlam do innego lekarza i okazało się, że mam raka zaawansowanego. Od pół roku chodzę na chemie, chodze na nią poraz drugi już ,ponieważ były nawroty choroby. Sprawe zglosilam oczywiscie na policje ,do sadu i prokuratury. nie podaruje mu takiego uszczerbku na zdrowiu. Sprawa wciaz jest w toku..

Ten lekarz to KOMPLETNA porażka. Swoją niekompetencję i brak podstawowej wiedzy na temat leczenia niepłodności pokrywa miłym uśmiechem. Jeśli oczekujesz sympatycznej osoby zamiast fachowej porady możesz śmiało do niego uderzać. Nie wiedział w którym momencie podać kobiecie zastrzyk z pregnylu, nie wiedział jak długo można podawać clostilbegyt! DRAMAT. Już mnie wysyłał na laparoskopię podczas gdy miesiąc później byłam w ciąży! ABSOLUTNIE GO NIE POLECAM!

Naprawde wspaniały człowiek , miły ,kompetentny,z poczuciem humoru:)byłam u niego na pierwszej wizycie i nie załuje,że go wybrałam .Wogóle nie czułam sie skrepowana. Wizyta była przyjemna.

Przede wszystkim pełna kultura!!! Za każdym razem P.Doktor wstaje i wita się z pacjentką, tłumaczy każdy swój ruch, na czym polega badanie itp. a do tego można się pośmiać i odstresować i to wszystko przy wizycie na NFZ. Godny przykład do naśladowania. Polecam

Jest najlepszym Ginekologiem jakiego poznłam/ Prowadzi moją ciąże i jest świetny ;) zawsze mogę nna niego liczyć jest bardzo uprzejmy i tolerancyjny wobec drugiej osoby;) Bardzo miło mi sie do niego chodzi ;)

Jest najlepszym Ginekologiem jakiego poznłam/
Prowadzi moją ciąże i jest świetny ;)
Bardzo miło mi sie do niego chodzi ;)

Więcej takich lekarzy, kompetentny i przy tym bardzo miły. Zyczyłabym sobie i innym pacjentkom aby wszyscy lekarze podchodzilw w ten sposób do swoich obowiązków.