lekarz Emanuel Kalejaiye

Przede wszystkim pełna kultura!!! Za każdym razem P.Doktor wstaje i wita się z pacjentką, tłumaczy każdy swój ruch, na czym polega badanie itp. a do tego można się pośmiać i odstresować i to wszystko przy wizycie na NFZ. Godny przykład do naśladowania. Polecam

Jest najlepszym Ginekologiem jakiego poznłam/ Prowadzi moją ciąże i jest świetny ;) zawsze mogę nna niego liczyć jest bardzo uprzejmy i tolerancyjny wobec drugiej osoby;) Bardzo miło mi sie do niego chodzi ;)

Jest najlepszym Ginekologiem jakiego poznłam/
Prowadzi moją ciąże i jest świetny ;)
Bardzo miło mi sie do niego chodzi ;)

Też popieram że jest najlepszy.Miłe podejście i właściwe zdiagnozowanie i leczenie.A to komfort dla pacjentek!!!

Wszystko perfekcyjnie!!Właściwe podejście,lekarz bardzo konkretny i skutecznie podchodzi do problemu,wizyty bardzo miłe że przyjemnie człowiek się czuje. Polecam bo jest najlepszy!!

Polecam bo jest najlepszy!!

Bardzo miły i kompetentny lekarz, polecam wszystkim

Bardzo miły i kompetentny lekarz, polecam wszystkim

Więcej takich lekarzy, kompetentny i przy tym bardzo miły. Zyczyłabym sobie i innym pacjentkom aby wszyscy lekarze podchodzilw w ten sposób do swoich obowiązków.