lekarz Emilia Kotewska-Avramceva

2,6
2,5
2,4
2,4

Nie polecam neurolog Emilia Kotewska-Avramceva. Człowiek idzie po pomoc w bólu a wychodzi z gabinetu po prostu zmieszany z błotem.. u tak okropnego lekarza jeszcze w swoim życiu nie byłam.. arogancki ton wypowiedzi,odpowiedzi.. Nie słucha pacjenta przez co nie potrafi postawić jakiej kolwiek diagnozy.

Nie polecam neurolog Emilia Kotewska-Avramceva.
Nie słucha pacjenta przez co nie potrafi postawić jakiej kolwiek diagnozy.

Tragedia zostałam potraktowana z góry w zasadzie z tej wizyty to się nic nie dowiedziałam tylko tyle że Panią doktor głowa boli bo dziś dużo pacjentów przyjęła zostałam zbyta mam wrażenie że pani doktor nie wie o czym mówi mam duże wątpliwości co do jej kompetencji masakra nie miła arogancka nie polecam

Beznadziejny lekarz, jeszcze gorszy człowiek. W stosunku do pacjentów jest bardzo wulgarna. Jak pisał w ,,Dziennikach'' Gombrowicz-chłód piekielny i nieprawdopodobna obojętność.

Kiedyś moja mamę potraktowała bardzo źle i po chamsku, pomyślałam że miała po prostu zły dzień, ale teraz przekonałam się że zły dzień to stan permanentny tej pani. Nieuprzejma, wulgarna, chamska, ubliża dorosłym i dzieciom. Nie szanuje pacjenta, nie potrafi sprawnie zarządzać przychodnią. Zbadała moje dziecko szybko i niedbale, sama musiałam wyciągać od niej informację czy dziecko zdrowe.... Pozytywów niestety żadnych. Jestem w wielkim szoku, po tym co zobaczyłam w przychodni neuromedyka.

Bardzo niemiła kobieta, jeszcze się nie spotkałam z takim podejściem do pacjenta. Opryskliwa, chamska i krzyczy na człowieka. Nigdy więcej nie chcę mieć z nią do czynienia.

Bardzo nieuprzejma, arogancka i niekompetentna osoba, bo trudno nazwać ją lekarzem. Wypędziła mnie z 3 letnim gorączkującym synem ponieważ płakał. Wykrzyczała mi, że nie umiem wychować dziecka. Zdecydowanie odradzam kontakt z tą osobą.

Zdecydowanie odradzam kontakt z tą osobą.

Lekarz może i niezły,ale człowiek beznadziejny.Pacjenta traktuje jak zło konieczne/na wizytę przeznaczone jest 10 min/ i nie ma znaczenia,czy to pacjent na NFZ czy prywatny.

Z wielką przyjemnością poszłam na wizytę do Pani doktor, jako szary obywatel leczący się na fundusz. Zostałam mile potraktowana, a co najważniejsze: wyleczona.

Głupi, niekompetentny, krzyczący i ordynarny BABSZTYL!!!!!!

Głupi, niekompetentny, krzyczący i ordynarny BABSZTYL!!!!!!

Fatalna obsługa jest w całej placówce prowadzonej przez Panią doktor Czas najwyższy by odpowiedni ludzie zajęli się tą właśnie jednostką Robią co chcą wszyscy tam pracujący wszystko złośliwie a przecież z nas pacjentów mają pieniądze Tworzą swoje prawa ale osobiście donieść należy do Rzecznika praw pacjenta gdyż nie traktują poważnie praw ludzi