Lekarze Endokrynolog dziecięcy Białystok

- 22

lekarz Jolanta Szczepańska-Kostro

Endokrynolog dziecięcy, Endokrynolog

nie zgadzam się z powyższymi opiniami.lecze się od lat z powodu chorby autoimmunologicznej tarczycy, wizyty mam raz do roku, ..Poziomy TSH w normie leki idealnie dobrane. Nie lecze się u dr gogle i serdecznie polecam p.doktor
Opinia dodana przez: maria
Pani Bołtowicz posiada bardzo profesjonalne podejście, jest przy tym uprzejma i wyrozumiała. Co ważne - można zrobić badanie krwi zarówno na miejscu z rana przed wizytą jak i w miejscu zamieszkania. U pani doktor najbardziej cenię sobie kulturę osobistą i etykę pracy
Pani doktor Anna Ostrowska-Nieścieruk najlepszy endokrynolog jakiego znam.Pani doktor zajęła się mną bardzo fachowo i kompleksowo. Wszystkim szukającym dobrego specjalisty bardzo polecam🙂
Opinia dodana przez: Beata
Wspaniała Pani doktor endokrynolog jestem pacjentką Pani doktor od samego początku zawsze wysłucha i pomoże nigdy nie było problemu z wypisanie recept ani z uzyskaniem skierowania na badania
Nikomu nie polecam tej pani. Jeżeli chodzi o postawienie jakiej kolwiek diagnozy lub podpowiedzi o sposobie leczenia to tragedia. Wzruszenie ramionami w geście niewiedzy A na koniec wizyty? Niestety ale poproszę ××× zł.
Opinia dodana przez: Jan
Średnio polecam Panią doktor, wizyta trwała 10-15 minut, gdzie inne pacjentki siedziały po godzinie…po wynikach, które są średnie stwierdziła, ze jest wszytko w porządku, spadki cukru do 75 po glukozie/po posiłkach(zrobiona krzywa cukrowa) stwierdziła „taka moja uroda” nic więcej nie dodając, musiałam sama wypytywać co z tym zrobić… nawet nie zbadała mi tarczycy ręcznie, a usg nie wykonuje, po badaniach wykluczyła hashimoto, a w usg w Eskulapie wyszło prawdopodobnie hashimoto, ...
Dr Borawski bardzo konkretny lekarz , skupia się na problemie , diagnozuje , leczy , bardzo rzetelny i konkretny a do tego bardzo miły . Polecam wszystkim.

lekarz Małgorzata Brzozowska

Endokrynolog, Diabetolog

Leczę się w poradni u dr. Brzozowskiej od paru lat. Jestem bardzo zadowolona. Super lekarz! Miła, ciepła osoba, a do tego z ogromną wiedzą. Inny lekarz, u którego byłam wcześniej twierdził, że wszystko jest ze mną ok, a ja czułam się bardzo źle. Dopiero dr. Brzozowska zdiagnozowała co mi dolega i podjęła się leczenia. Od tego czasu czuje się o niebo lepiej. Także polecam z całego serca!
Opinia dodana przez: Patrycja
Prof. Wołczyński jest wspaniały jeżeli chodzi o leczenie niepłodności. Przez 6 lat odwiedzałam różne kliniki i nic dziecka jak nie było tak nie było, a pieniądze już mi się kończyły. Do niego trafiłam rok temu do artemidy, poleciłam mi go koleżanka której też pomógł w zajściu w ciążę. Na początku nie zrobił na mnie miłego wrażenia, ale po bliższym poznaniu, bardzo zyskał w moich oczach, fakt że wszystko trzeba z ...
Opinia dodana przez: Pacjentka
Bardzo niekompetentna lekarka. Gdy pacjent opisuje swoje dolegliwości odsyła do innych pacjentów. Nie chce rozmawiać. Uważa, ze skoro są „dobre” wyniki to pacjent nie powinien do niej przychodzić i zawracać głowy mimo iż złe się czuje. Wizyta według niej to tylko ustawienie leków i pożegnanie, a gdy pacjent ma kilka pytań jest bardzo źle traktowany i odsyłany do śmiesznego wykładu jakiejś jej guru. Uważa, ze hashimoto nie ma wpływu na ...
Opinia dodana przez: P
Jeśli chodzi o choroby tarczycy to nie ma lepszego specjalisty. Ma tłumy pacjentów ale warto czekac.

dr hab. n. med. Maciej Kinalski

Ginekolog położnik, Endokrynolog

Polecam z czystym sercem Profesora, nie rozumiem skąd te opisy na jego temat. Do profesora trafiłam jako trzeciego lekarza z moim przypadkiem. Była to torbiel na lewym jajniku. Pierwszy lekarz powiedział, że dopiero jak "otworzą brzuch" okaże się czy usuną torbiel, czy cały jajnik... to mnie bardzo przeraziło więc pojechałam do prywatnej kliniki - dr bardzo miły, rzeczowy i kompetentny lekarz... czyżby?... już nie chciał usuwać jajnika ale powiedział ze ...
Opinia dodana przez: MW
Chodzę na wizyty do Pani doktor. Jest to osoba bardzo doświadczona, z ogromną praktyką, niezwykle rzeczowa, z wysoką kulturą osobistą. Racjonalnie podchodząca do problemu. Zlecającą potrzebne badania w celu zobrazowania choroby. Potrafiąca wytłumaczyć szczegółowo chorobę i jej przebieg. Jest osobą niezwykle empatyczną i pomocną. Jest to lekarz bardzo ceniony, świadczą o tym ogromne kolejki do Pani doktor w poradni. Polecam Panią doktor ogromnie.
Zdecydowanie odradzam osobom z nadmiarem kilogramów, ponieważ pani prof. chętnie wysłałaby takie osoby do Oświęcimia, dziwiąc się, że z nadmiarem kg można wychodzić na ulicę wcale się tego nie krępując.

Maria Gardziejczyk

Endokrynolog, Endokrynolog dziecięcy

Według mnie ktoś taki nie powinien leczyć. Bardzo nieprzyjemna do pacjenta, leczy na oko, nie słucha i zbywa. Mimo znalezienia zmian na tarczycy odesłała mnie na ponowne badanie za trzy lata. Przy zasłoniętej maską twarzy stwierdziła że nie ma hormonalnych zmian skórnych, pomimo mojego tłumaczenia że są, po prostu pani tego nie przyjmowała do wiadomości. Przy wejściu pielęgniarka zwróciła mi uwagę że pani doktor nie lubi przyjmować pacjentów w przyłbicy ...

Ewa Czeczuga

Endokrynolog, Ginekolog

nie miła Pani, nie delikatna, nie polecam;/ ZAWIODŁAM SIĘ NA TEJ PANI ,TAKA OZIĘBŁA OSOBA, A SZKODA BO MYŚLAŁAM ,ŻE BĘDĘ DO NIEJ CHODZI , ALE NIE, NO NIE MOGĘ;/

lekarz Marek Kulikowski

Endokrynolog, Ginekolog onkolog

Dziękuje za potraktowanie jak mięso bycie chamem i gburem kiedy byłam na wizycie w Poradni Patologii Ciąży w Poradni przy USK. Zrobił niepotrzebne a nawet nie zalecane w tym okresie ciąży badanie ginekologiczne i skrzyczał za to że mnie bolało.

dr hab. n. med. Wiesław Zarzycki

Endokrynolog, Diabetolog