Endokrynolog Kędzierzyn-Koźle

Klinika Nova 3
Koźle, ul. Łukasiewicza 23
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Jestem pacjentem Pani doktor od półtorej roku. Trafiłem do Pani doktor po przejściu przez leczenie u innego, podobno bardzo dobrego specjalisty z całkowicie rozregulowaną tarczycą , guzkami na tarczycy, które niby raz były a raz nie, oraz totalną depresją, że nikt mi nie może pomóc. Pani doktor dostosowała mi leki, systematycznie robi USG – guzki od tej pory są i nie znikają nagle, ale po skierowaniu na biopsję już wiem, że wystarczy je kontrolować. Jestem bardzo wdzięczny Pani doktor, ponieważ w końcu mam lekarza, który potrafił mi pomóc.

Opinia dodana przez: Jacek

Przychodnia Przyszpitalna
24 Kwietnia 7
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Profesjonalne podejście, uprzejmość, komunikatywność, to cechy pani doktor. Jako pacjentka czułam indywidualne podejście do mnie. Tacy ludzie przywracają wiarę w lekarzy. Polecam.

Opinia dodana przez: Lidia