Filtruj terminy

Endokrynolog Legionowo

Gabinet lekarski

Legionowo

Świetny fachowiec, rzeczowy, spokojny, wyrozumiały.Serdecznie traktuje pacjentów.
W poczekalni wszyscy go chwalą. Polecam!

W poczekalni wszyscy go chwalą. Polecam!

Opinia dodana przez: Anna

MEDIQ

Legionowo

Świetna lekarka.Uprzejma kompetentna i skuteczna.Mam sto km drogi do Legionowa na wizytę,ale waro.Polecam !

Opinia dodana przez: Anna

MM-DENT Zegrzyńska
Zegrzyńska 81A/9
05-119 Legionowo

Chodziłam od jakiegoś czasu do tego lekarza. Powiedział, że jak zajdę w ciążę mam pojawić się wcześniej w gabinecie z wynikami. Jak zaszłam w ciążę to tak też zrobiłam. Zapisy były na kilka miesięcy na przód więc poszłam zapytać czy przyjmie mnie między pacjentami z racji tego, że jestem w ciąży i w pierwszych miesiącach trzeba szczególnie kontrolować TSH. Pan doktor odparł na to, że za miesiąc też będę w ciąży więc żebym się zapisała na za miesiąc!!! Gdy poszłam do rejestracji okazało się, że najbliższy wolny termin jest za kilka miesięcy!!! Na szczęście znalazłam innego lekarza. Nikomu, kto jest w ciąży NIE POLECAM tego lekarza!

lekarz Michał Kunicki

Ginekolog położnik, Endokrynolog