lek. med. Małgorzata Wróblewska

Endokrynolog

3,9

Leczę się u Pani dr Wróblewskiej od wielu lat. Według mnie jest to bardzo kompetentna osoba posiadającą dużą wiedzę, którą przekłada na pomoc dla swoich pacjentów. Z tego co wiem nie jest to tylko moja opinia, ale również opinia osób, którym poleciłam Panią doktor. Uprzejma, serdeczna, a przede wszystkim skuteczna.

Świetna lekarka.Uprzejma kompetentna i skuteczna.Mam sto km drogi do Legionowa na wizytę,ale waro.Polecam !

Kobieta arogancka,narzeka że ma dużo pracy ,nie rozmawia tylko krzyczy, zachowanie Pani Wróblewskiej jako lekarza i podejście do pacjenta oceniam negatywnie-wizyta na NFZ-

Lekarz w sumie dobry ale woecznie spóźniony i nie na czas. Czasem ma się wrażenie że pani doktor zapomniała że ma pacjentów. Miałam już kilkakrotnie przrkladana wizytę na inny termin- poza godzinami przyjęć i pani doktor się nie pojawiała. Lekarz dobry dla osób o mocnych nerwach i z nadmiarem czasu...

Polecam Panią doktor.To kompetentna,skuteczna konkretna i uprzejma lekarka.Lecze się u niej od wielu lat i wiem ,że bardzo zależy jej na tym żeby pomóc pacjentowi.

Niestety jak dla mnie Pani doktor nie jest godna polecenia. Wizyta zazwyczaj polega na spojrzeniu na wyniki i przepisaniu tej samej dawki Eutyroxu. W międzyczasie kilka prywatnych telefonów. Któregoś razu przy zmianie dawki leku powiedziałam że chyba jest za mocny bo źle się zaczęłam czuć to Pani doktor powiedziała że jak nie chcę to mogę się nie leczyć. Nieprzyjemna. Poza tym nigdy nie miała ochoty żeby coś powiedzieć o chorobie albo zapytać.

To wspaniała osoba,lekarz z powołania,żeby nie ta pani ,pewnie nie miałabym dzieci,ale dzięki niej wiem już jak cudownie być mamą :-)Zanim trafiłam do pani doktor,bylam odsyłana od lekarza do lekarza,żaden nie potrafił mi pomoc,a kiedy trafiłam do pani Wroblewskiej,kilka miesiecy i okazało sie,że jestem w ciazy.Z czyztym sumieniem polecam te panią,a szczególnie kobietom ktore mają problemy z zajściem w ciążę.

Ja leczę się u dr. Wróblewskiej już jakieś 4 lata. Dzięki temu, że dobrze prowadzi moją tarczycę (niedoczynność) zaszłam w ciążę bez problemu. Poza tym bardzo miła i zainteresowana pacjentem. Bardzo polecam

Bardzo sympatyczna i kompetentna doktor. Odrazu wiedziała co mi dolega po opisaniu przezemnie dolegliwosci. Dla potwierdzenia skierowała na badania. Wszystko jasno wytłumaczyła na czym polega choroba. Naprawde polecam.

Pani doktor to super specjalista.Bardzo indywidualnie podchodzi do pacjenta i skutecznie potrafi podjąc leczenie.Polecam naprawdę bo warto oddac się w takie ręce.Jeżeli jest taka potrzeba to dysponuje swoim nr. telefonu i można sie z nią konsultowac. Super lekarz bardzo mi pomogła.

Super lekarz bardzo mi pomogła.