lek. med. Małgorzata Wróblewska

Endokrynolog

Pani doktor to super specjalista.Bardzo indywidualnie podchodzi do pacjenta i skutecznie potrafi podjąc leczenie.Polecam naprawdę bo warto oddac się w takie ręce.Jeżeli jest taka potrzeba to dysponuje swoim nr. telefonu i można sie z nią konsultowac. Super lekarz bardzo mi pomogła.

Super lekarz bardzo mi pomogła.

Zdecydowanie nie polecam tej pani osobom ktorym zalezy na kompleksowym podejsciu do ich leczenia. W moim przypadku lekarka nie byla zainteresowana ani moimi badaniami ani moim problemem. Byc moze miala zly dzien,strata czasu i pieniedzy.Po przeczytaniu tych opini zdecydowalam sie na wizyte,jednak zaluje.

To wspaniała osoba,lekarz z powołania,żeby nie ta pani ,pewnie nie miałabym dzieci,ale dzięki niej wiem już jak cudownie być mamą :-)Zanim trafiłam do pani doktor,bylam odsyłana od lekarza do lekarza,żaden nie potrafił mi pomoc,a kiedy trafiłam do pani Wroblewskiej,kilka miesiecy i okazało sie,że jestem w ciazy.Z czyztym sumieniem polecam te panią,a szczególnie kobietom ktore mają problemy z zajściem w ciążę.

Witam. Bardzo proszę o namiary na Panią doktor prywatnie. Z góry dziekuję.

Witam.
Bardzo proszę o namiary na Panią doktor prywatnie.
Z góry dziekuję.

Hmmmm co prawda u Pani Doktor Wróblewskiej byłam 21 lipca po raz pierwszy , ale najpierwszy rzut oka wydała mi sie bardzo przyjema ciepłą osobą;) Polecam ;)

Pani dr.Wróblewska to świetny lekarz z dużą, profesjonalną wiedzą.Indywidualnie podchodzi do pacjenta bardzo dobrze tłumaczy przyczyny, przebieg choroby oraz leczenie. Jest przemiła w stosunku do pacjenta. Jestem bardzo zadowolona z pomocy pani doktor. Polecono mi ją i ja bardzo polecam jako świetnego fachowca.

Bardzo dobry, kompetentny lekarz. Wspaniała osoba, świetny kontakt. Wytłumaczyła wszystko co dotyczyło choroby i rzetelnie pokierował. Mój zabieg to usunięcie guzka tarczycy z płatem. Bez naciągania itp. Gorąco polecam Panią Wróblewską. Pamięta pacjentów i angażuje się w ich sprawę. Ciepła, sympatyczna osoba. Z informacji które miała to ponoć Pani Wróblewska jest konsultantem krajowym endokrynologii.

Świetny fachowiec, duża wiedza, zajmuje się każdym pacjentem indywidualnie, polecam wszystkim mającym problemy ze swoim zdrowiem, wiem że przyjmuje prywatnie chyba w Babka Medica.