Endokrynolog Legnica

Galaktyczna 20/1
59-220 Legnica

Bardzo rzeczowy i kompetentny lekarz. Pani Doktor na wszelkie pytania odpowiada konkretnie i zdecydowanie. Mam nadzieję, że ustalony plan leczenia przyniesie rezultaty. Serdecznie zachęcam do wizyt u Niej.

Legnica

czy ktoś byl w legnicy u pani doktor kiedy można się tam zarejstrować i jak proszę o kontakt

Przychodnia w Jaśkowicach
Jaśkowice legnickie 37
59-221 Legnica

Polecam dr Szymczaka.Jestem pod opieką tego lekarza od ponad dwóch lat.Odpowiednie podejście,odpowiednie dawki hormonów tarczycy.Czuję się świetnie i to jest najważniejsze.

Opinia dodana przez: Sylwia

59-220 Legnica

To fakt że ciężko się dostać na prywatną wizytę -czeka się do 2 miesięcy ale właśnie dlatego że pani doktor to kompetentny specjalista. Prywatna wizyta więc i wszystkie wyniki trzeba robić prywatnie ale zawsze w czasie wizyty jest wykonane USG i trzeba mieć zrobione aktualne badanie TSH. Wszystko jest tłumaczone, powoli i na spokojnie odp. na każde pytanie i decyduje o częstotliwości kolejnych spotkań. Lekarka sympatyczna, uprzejma i miła. Polecam

ulica Mickiewicza 1A/5
59-220 Legnica

Beznadziejna ze nie da się tego opisać nie polecam. Nieuprzejma zero kompetencji. Nie miła. Najgorszy lekarz jakiego spotkałam.

Opinia dodana przez: sylwia
Endokrynolog Legnica dr n. med. Małgorzata Kumorowicz-Czoch