Filtruj terminy

lekarz Katarzyna Krępuła

Internista, Endokrynolog

Galaktyczna 20/1
59-220 Legnica

Miałam przyjemność być u Pani doktor Krępuły na konsultacji we Wrocławiu. Korzystałam już wcześniej z pomocy Pani Doktor. Diagnozuje rzetelnie i wiarygodnie. Szczegółowo wyjaśnia możliwe przyczyny dolegliwości. Pani Doktor jest bardzo uprzejma, konkretna i rzeczowa.
wspaniała pani doktor. Polecam szkoda że nie przyjmuje nowych pacjentów. Jeśli chodzi o rejestracje jestem zadowolona.

dr n. med. Rafał Szymczak

Przychodnia w Jaśkowicach
Jaśkowice legnickie 37
59-221 Legnica

Uprzejmość,kompetencja, wyrozumiałość. Jestem pacjentką ponad 12 lat i nie zmienię na nikogo innego.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Marzena Spaczyńska-Rusak

59-220 Legnica

To fakt że ciężko się dostać na prywatną wizytę -czeka się do 2 miesięcy ale właśnie dlatego że pani doktor to kompetentny specjalista. Prywatna wizyta więc i wszystkie wyniki trzeba robić prywatnie ale zawsze w czasie wizyty jest wykonane USG i trzeba mieć zrobione aktualne badanie TSH. Wszystko jest tłumaczone, powoli i na spokojnie odp. na każde pytanie i decyduje o częstotliwości kolejnych spotkań. Lekarka sympatyczna, uprzejma i miła. Polecam

lekarz Ewa Szczepańska

Internista, Endokrynolog

ulica Mickiewicza 1A/5
59-220 Legnica

witam nie mam pojecia skad ta Pani ma pacjentow,jestem w wielkim szoku po wizycie u Niej ,nie ma zielonego pojecia o chorobie z ktora trzeba isc do endokrynologa-pyta znajomej w sprawie, po czym stwierdza leczenie czesciowo objawowe zamiast leczyc oczywista przyczyne o ktorej dobrze wie,nie slucha pacjenta Sama wszystko wie najlepiej , oglnie nie polecam strata 150zl , uciekajcie daleko...
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Agata Jędrzejczyk-Musiak