lekarz Marzena Spaczyńska-Rusak

Endokrynolog

Dobrze , że są inni lekarze ... chyba nie muszę już nic więcej pisać ...........................................

Pani doktor "uprzejma", jednak nie przekonała mnie swoim podejściem. Być może osoby z oczywistymi problemami endokrynologicznymi są traktowane inaczej. Moja osoba została potraktowana bardzo szybko, troszkę po łebkach. Moja ocena jest neutralna.

przyjmuje w szpitalu w Legnicy, 76 72 11 727 8;00-13;00 (rejestracja)-ciężko się dodzwonić......... wizyta z badaniem 100zł ale trzeba doliczyć sobie też później wszystkie badania, które też kosztują

To fakt że ciężko się dostać na prywatną wizytę -czeka się do 2 miesięcy ale właśnie dlatego że pani doktor to kompetentny specjalista. Prywatna wizyta więc i wszystkie wyniki trzeba robić prywatnie ale zawsze w czasie wizyty jest wykonane USG i trzeba mieć zrobione aktualne badanie TSH. Wszystko jest tłumaczone, powoli i na spokojnie odp. na każde pytanie i decyduje o częstotliwości kolejnych spotkań. Lekarka sympatyczna, uprzejma i miła. Polecam

czy ktośmoże mi powiedziec gdzie ona przyjmuje prywatnie? ile wizyta kosztuje? I czy mozecie podac telefon?

Pani doktor Spaczyńska-Rusak jest wspaniałym lekarzem. Na terenie Legnicy chyba nie ma takiego uprzejmego i z prawdziwego powołania lekarza jak Pani doktor.Leczę się od jedenastu lat u Pani doktor,mój przypadek był bardzo trudny,ale Pani doktor wyciągnęła mnie z tego.W tej chwili jestem już bez leków.Chodzę do kontroli tak jak zaleca mi Pani doktor.Jestem szczęśliwa,że trafiłam na tak wspaniałego lekarza.Polecam wszystkim moim znajomym Panią doktor.Życzę Pani doktor w dalszym ciągu dużo cierpliwości i zrozumienia dla swoich pacjentów.

Pani doktor jest przesympatyczną i kompetentną osobą. Chodziłam do wielu endokrynologów, ale zazwyczaj na 2-3 wizytach się kończyło dopóki nie trafiłam do Pani doktor Marzeny i tak już do niej chodzę o paru lat. Chociaż nie muszę już teraz brać leków to zgłaszam się do niej tylko na wizyty kontrolne i jest wszystko dobrze. Dzięki Pani doktor urodziłam dwoje wspaniałych dzieci. POLEGAM ZDECYDOWANIE I Z CZYSTYM SUMIENIEM.

byłam u panii doktor . Jest przereklamowana

byłam u panii doktor . Jest przereklamowana

Najlepszy lekarz jakiego znam. Kompetentna, życzliwa, uprzejma. Uratowała mi życie. Chylę czoła przed Panią Doktor!

Ja też jestem bardzo zadowolona z opieki Pani doktor. Lecze się już u niej 11 lat. W pewnym momencie odeszłam od doktor i pojechałam do innego endokrynologa. Bardzo szybko zrozumiałam,że popełniłam błąd i również szybko wróciłam do doktor. Wizyta prywatna u innego lekarza nie przebiega tak kompetentnie, jak u Pani doktor na fundusz. Polecam

Polecam