lekarz Marzena Spaczyńska-Rusak

Endokrynolog

polecam w 100 %. miałam tak wysoki wynik, ze powinnam zapaść w śpiączkę(150 TSH) aczkolwiek lek. med. Spaczyńska Rusak Marzena poprawiła mi stan tarczycy i wynik TSH. SUPER!

Bardzo dobry specjalista.Leczę od 3 lat synka. Polecam.

Bardzo dobry specjalista.Leczę od 3 lat synka. Polecam.

Bez żadnych zastrzeżeń. Rzetelne podejście do pacjenta, a co najważniejsze wyczerpująco przedstawiona choroba.

Dziękuje pani doktor, bo wiele jej zawdzięczam.

Dziękuje pani doktor, bo wiele jej zawdzięczam.

Musze przyznac, ze mam mieszane uczucia dotyczace tej Pani doktor. Poszlam tam z nadzieja, ze bede miala swojego lekarza endokrynologa, a tymczasem bylo tak, ze mialam skierowanie a i tak jedyna mozliwoscia dostania sie byla wizyta prywatna w czasie ktorej lekarka powiedziala co mi jest, ale jednoczesnie stwierdzila, ze nie moze mi zlecic badan ktore powinnam zrobic bo to jest wizyta prywatna i za wszystko musialabym zaplacic. No to zapytalam w takim razie czy przyjmie mnie w innym terminie na skierowanie, to powiedziala ze nie bo ona ma swoich pacjentow ktorych i tak ma za duzo. Troche dziwna sytuacja.

Zdecydowanie polecam Panią doktor innym chorym, naprawdę profesjonalne podejście do chorego i jego choroby,bardzo dokładnie tłumaczy o co chodzi w danej chorobie pomomo, że chodzę z córką na kasę chorych, pacjent nie jest traktowany jak intruz, taśmowo. Życzyłabym sobie i wszystkim innym chorym, aby tacy lekarze jak Pani doktor leczyli nas wszystkich.

dostać się do niej to sztuka!! Pani doktor kazała mi dzwonić i dzwonię od kilku miesięcy, ponieważ jest ciągle zajęte... Porazka Poza tym mowilam ciagle ze sie zle czuje a Pani doktor ze mi przejdzie i tyle, a nie przechodzi wogole, pewnie uważa że wyolbrzymiam. no cóż chyba zmienię lekarza

U pani doktor byłam w zeszłym roku. Teraz idę na kolejną wizytę. Bardzo fachowo opowiedziała mi o moojej chorobie, poświeciła dużo czasu i zdiagnozowała chorobę, której poprzedni endykrynolog nie wykrył. Szczerze polecam.

Bardzo miła i kompetentna pani doktor..jestem po pierwszej wizycie i jestem bardzo zadowolona,pani doktor uspokoiła mnie,zrozumiale tłumaczac moja chorobe i sposób jej leczenia..serdecznie polecam..oby wiecej takich lekarzy z powołania!

Pani doktor jest kompetentną osobą, wszystko tłumaczy zrozumiale na temat choroby. Jest osobą sympatyczną. Jestem jej pacjentką od 7 lat i nie zamieniłabym jej na innego specjaliste.