Endokrynolog Lubliniec

''SALUS" Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Lech Świerczyński
ulica Oleska 23
42-700 Lubliniec

Wszystko super! Byłam na konsultacji endokrynologicznej. Lekarz konkretny i bardzo sympatyczny;) Polecam

Opinia dodana przez: Karolina

dr n. med. Monika Lenart-Lipińska

Internista, Endokrynolog

PROVIVO Specjalistyczne Centrum Medyczne
Jutrzenki 10/6A
20-538 Lubliniec

Wizyta trwała ok.20 min cena 100PLN Moje uwagi:
-prywatnie idąc na wizytę czekałam 30 min.
- mam 30 lat a Pani doktor zwracała się do mnie córuś.
-mam w normie wyniki tsh a zostałam odesłana na usg tarczycy + 80 PLN z podejrzeniem jej zapalenia, gdzie lekarz radiolog był zdumiony tym podejrzeniem, i dopytywał czy aby na pewno sama sobie tego badania nie wymyśliłam :(
-Pani doktor proponowała mi ...

Wizyta trwała ok.20 min cena 100PLN Moje uwagi:
-prywatnie idąc na wizytę czekałam 30 min.
- mam 30 lat a Pani doktor zwracała się do mnie córuś.
-Pani doktor proponowała mi również przeprowadzenie badania na zapotrzebowanie mojego organizmu na witaminę D - kolejne 70 zł, odmówiłam
-wizyta u Pani doktor skończyła się na przepisaniu joditu i witaminy D, które i tak już brałam o czym Pani doktor mówiłam
-oczekiwałam kroków stabilizujących moje wyniki tsh pod kotem ciąży a skończyło się na odesłaniu mnie na kolejna wizytę.. z ponownymi wynikami tsh i usg tarczycy,
Raczej nie wrócę

Opinia dodana przez: Karolina

Stacja Opieki w Lublińcu
Paderewskiego 7a
42-700 Lubliniec

tego Lekarza pamiętam z ul. Sobieskiego w Częstochowie, gdzie leczyłam się u Niego na niedoczynność tarczycy (nieprawidłowa diagnoza). Z wizyt pamiętam godzinne wyjścia na kawę do pań pielęgniarek (tak, zostawiał np. pacjentów w gabinecie i go nie było), spóźniał się godzinę, przyjmował 2 pacjentów i szedł na dłuuuuugą kawę. W gabinecie nieuprzejmy, za każdym razem oferował wizytę prywatną, na którą w tamtym czasie moich rodziców nie było stać. Później już zrezygnowałam z wizyt - pomimo tak fatalnych warunków miał wielu Pacjentów i gdy usłyszałam o najbliższym terminie wizyty "za rok", darowałam sobie.

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ COR-DENS
Majdanek 8