Endokrynolog Piotrków Trybunalski

Ginekolog położnik, Endokrynolog

Przychodnia
Polna 13/13A
97-300 Piotrków Trybunalski

Pani doktor chyba kompetentna, mam wrażenie ,ze jej wizyty trwają w nieskończoność mimo ,że przychodzi się po receptę trwają zazwyczaj pół godziny i umoralnia cie odnośnie twojego życia. Nie obchodzi ją fakt ,że jest się osoba bez pracy i nie stać człowieka na wykwintne rarytasy. Dlatego najlepiej nie mówić ,że coś ci dolega.

Kiedy prosi się o to by leki były wypisane na osobnych receptach , bo taniej można je kupić przez internet oszczędzając pieniądze, prycha " czy warto kupować przez aptekę internetową skoro oszczędza się grosze" . Dla niej złotówka to nic bo sama wydaje full pieniędzy na avon.
To jeszcze nic. Wizyty zapisywane są na 8:10 kiedy na kartce przy drzwiach widnieje ,że przyjmuje o 8: 30 stąd opóźnienia. Pani Jahn przychodzi oczywiście po czasie i to nie pierwszy raz. Jeśli przykładowo masz wizytę na 10:00 to trzeba się przyszykować na długie czekanie przynajmniej do 10: 30 jak nie później. Po przyjmowaniu leków zdarzają się działania niepożądane . Niestety ona w nie wierzy. Człowiek czuje się jakby symulował , po jej długich i nie koniecznie związanych ze zdrowiem wywodach człowiek modli się ,żeby wizyta się skończyła. Kiedy mówi do ciebie to patrzy tak na ciebie jakbyś była na egzaminie. Nie jest to moja jednorazowa opinia ,ale zawsze przy wizycie tak jest. Chodzę średnio 3 , albo 4 razy w roku na nfz i może jakbym chodziła prywatnie byłaby inna gadka. Kiedy rozbierasz się do badania pogania cię mówiąc,że powinnaś być w spódnicy to szybciej byś się rozebrała. Stoi przy tobie jak się rozbierasz , nie ma intymności, która powinna być zachowana szczególnie ,że kobieta może się wstydzić. Gabinet jest nowy i są jakieś drzwi zapewne to przebieralnia niestety nie wykorzystana. W innym pokoju gdzie inny lekarz robi usg , jest przebieralnia a także kapcie i fartuszek ,żeby się ubrać. Kobieta czuje nieskrępowana i z zachowaniem intymności.
Jeśli ktoś idzie na coroczny przegląd to zapewniam może się do niej wybrać o ile nie jest puszysty i nie choruje na tarczyce:P

Opinia dodana przez: Maria

lekarz Dorota Kawnik

Internista, Endokrynolog

Samodzielny Szpital Wojewódzki przy ul. Rakowskiej w Piotrkowie Trybunalskim

Piotrków Trybunalski

Wredna niemila zlosliwa obrazona ze wogole pacjent przyszed z lux med i kaski nie przyniosl. Dla tej Pani guz w glowie to za malo zeby wystawic skierowanie ( lux med )na badanie kontrolne. Najgorszy lekarz jakiego w zyciu spotkalam.

Opinia dodana przez: Elżbieta

Słowackiego 98 (Medyk)
97-300 Piotrków Trybunalski

Nie jest najgorzej,,myślę że można nauczyć się rozmawiać z Panią doktor i z nią współpracować.Leczę się u niej od długiego czasu.Wiele osób narzeka.Ja na początku ,też miałam pewien dyskomfort z wizytami u Pani doktor,myślałam nawet o zmianie lekarza,ale lata do tyłu, zbyt dużego wyboru nie było,jeśli chodzi o endokrynologów, więc postanowiłam pozostać.Na pewno jest ona zamkniętą i małomówną osobą.Informacji na temat stanu zdrowia trzeba się po prostu dopytać,wtedy jest możliwość czegoś się dowiedzieć,kompetencje,myślę,że posiada.Mnie np. dobrze prowadzi przez okres choroby i leczenia z tarczycą.Obecnie jest nawet poprawa,to tak na świadectwo prawdzie.Natomiast, obecnie znajduję się pod opieką dwóch lekarzy endokrynologów.Ten drugi jest leczącym nie ,dobrym ginekologiem i też endokrynologiem,więc mogę porównać opinie lekarzy na temat mojego zdrowia,które niewątpliwie się zgadzają i pokrywają.Myślę,że dobrze jest w drugim człowieku,nawet tym nie zawsze miłym dostrzec również jakieś plusy,wtedy możemy mu pomóc wzlecieć lub chociaż by sprawić ,że bardziej będzie się starał dać coś z siebie.Z reguły bywa tak,że zbyt negatywną naszą opinią ,trwającą dłuższy czas wypowiadaną pod kątem innego człowieka sprawiamy,że go raczej demobilizujemy ,zamiast mobilizować.Człowiek taki przestaje się po prostu starać.Hmm,,zauważajmy też,jako ludzie nie tylko minusy u innych ale i plusy,ponieważ każdy z nas posiada jedne i drugie.Pozdrawiam.

Słowackiego 67/Armii Krajowej 18

lekarz Ewa Haze