Filtruj terminy

Endokrynolog Sopot

A.B.C." Family Med."Sp.zo.o
Małopolska 11/1
Sopot

Dzieki Pani doktor udalo sie mi donosic ciaze. Jestem jej bardzo wdzieczna za to. Niestety przerwalam leczenie ale musze znow znowic sprawy osobiste i napewno sie do niej zglosze. Osoba bardzo ciepla

Opinia dodana przez: mk

al. Niepodległości 739
Wyścigi, Sopot

po wizycie ma w glowie groch z kapustą!!!!! Pani doktor niepotrzebnie przeprowadza naukowe wywody , ktore i tak nie trafiaja do przerazonego i zagubionego pacjenta.Zaczynam dopiero kariere w branży tarczycowej:)))) , więc jako zielona totalnie pajentka oczekuje prostego wytłumaczenia , a nie wykladów dla studentów medycyny.Niestety, nie rozumiem dlaczego mam niedoczynność , skoro jest przekroczenie.....musze szukac kogos , kto mi to po ludzku wyjasni.

Prywatnie

81-813 Sopot

Bardzo miła, kompetentna i zainteresowana pacjentem Pani doktor. Wywiad przeprowadzony bardzo szczegółowo,omówienie dolegliwości bez pośpiechu. Pani doktor stawia Pacjenta na pierwszym miejscu a to jest najważniejsze. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.

Opinia dodana przez: pacjent

lekarz Lesław Grundkowski