lekarz Katarzyna Chełmińska

Internista, Endokrynolog

3,7
3,6
3,9

Bardzo miła, kompetentna i zainteresowana pacjentem Pani doktor. Wywiad przeprowadzony bardzo szczegółowo,omówienie dolegliwości bez pośpiechu. Pani doktor stawia Pacjenta na pierwszym miejscu a to jest najważniejsze. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.

Lekarz z prawdziwego zdarzenia,kompetentna,uprzejma,dokładnie zapoznaje się z wszystkimi dolegliwościami pacjenta.Poleciłam panią doktor wielu znajomym i wszyscy są zadowoleni.

Pani doktor zawsze miła, zleca dużo badań, dopytuje o stan zdrowia, widać że interesuje sie swoim pacjentem. Mi pomogła - polecam.

Pani Doktor jest fantastyczna. Sympatyczna i mila. Chodze do niej od ok roku. Zlecila mi mase badan aby dobrac odpowiednie leki. Wszystko mam pod kontrola. Za ostatnia wizyte, gdzie przyszlam z wynikami i po recepte - nie wziela ani grosza. Wiec nie zgadzam sie z komentarzami, ze przy prywatnych wizytach jest inna bo pieniadze za to bierze! Naprawde polecam!

Pani doktor nie żałuje czasu na analizowanie wyników i na rozmowę, zleca odpowiednie badania, stara się naprawdę wyleczyć pacjenta.Podchodzi kompleksowo do pacjenta, zawsze zwraca uwagę na choroby inne niż typowo endokrynologiczne Nie przesadza z lekami, przepisuje tylko te konieczne.

Nie polecam. Byłam prywatnie. Najgorsza z endokrynologów jakie poznałam. Bardzo krótka wizyta w tym większość to przepisyawnie wszystkiego (wyniki) co przyniosłam do swojej karty- a i tak nie dokładnie. Odnosi się wrażenie ,że Pani doktor jest znudzona. Brak chęci tłumaczenia i pomocy w dalszym kierowaniu w leczeniu. Wiecej się dowiedziałam czytając dużo w internecie. Gdy zadawałam pytania to z łaską odpowiedziała, poza tym od siebie nic. NIE POLECAM !!!

Dzis bylem 1 raz, zostałem zbadany, wyniki zostały wnikliwie przeanalizowane, objawy jak i stosowanie lekarstwa zostały mi powiedziane i rozpisane, dodatkowo dostałem broszury z najważniejszymi informacjami, szczerze polecam!

Pani dr jest moim dobrym duchem. Mimo ze teraz mieszkam za granica, czasem przyjezdzam na kontrol€.

Pani dr.Chełmińska trafnie stawia diagnozę i leczy skutecznie.Bardzo miła, sympatyczna,poważnie podchodzi do analizy wyników pacjenta.Dla mnie jest NAJLEPSZYM LEKARZEM jakiego w moim długim chorym życiu spotkałam.Dziękuję z całego serca za opiekę,za poświęcony czas dla mnie .Gdyby nie Pani doktor zajęła się moim przypadkiem , następne 10 lat biegałabym od lekarza do lekarza z marnym skutkiem postawienia prawidłowej diagnozy.Być może nie starczyłoby mi czasu dalej biegać..........Dziękuję i gorąco polecam P.dr.Katarzynę Chełmińską.Wdzięczna pacjentka Katarzyna S.

bardzo dobry diagnosta.dobre podejscie do pacjenta.

bardzo dobry diagnosta.dobre podejscie do pacjenta.