Internista Sopot

Wyścigi, Sopot

Bardzo dobry lekarz,zna się na chorobach i ma świetne podejście do pacjenta.Zdecydowanie polecam

ul. Władysława Łokietka 51b/12
81-736 Sopot

Najwspanialsza lekarka! Kompetentna, godna zaufania, zawsze znajdzie czas dla Pacjenta. Lekarz - przyjaciel. Kobieta anioł.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Jacek Stefaniuk

Lekarz medycyny pracy, Internista

Mazowiecka 20b/6
81-862 Sopot

wspaniały lekarz,ogromna wiedza,wysoka kultura osobista, doskonałe podejście do pacjenta, serdeczny i bardzo przyjazny człowiek, swietny diagnosta z całego serca dziękuję za opiekę nad moim tatą. ewa matysek
Opinia dodana przez: ewa Matysek

Zakład udzielający świadczeń jedniodniowych
Grunwaldzka 5
81-759 Sopot

Dawno nie spotkałam się z tak fachowym podejściem lekarza do pacjenta. Lekarz wytłumaczył dokładnie co się dzieje,zlecił kompleksowe badania. Widać,że chce pomóc pacjentowi,a nie tylko wypisuje recepty. Polecam!
Opinia dodana przez: Ania

Przychodnia specjalistyczna
Jana z Kolna 16
81-741 Sopot

Jest osoba uczucia,równą i potrafi dotrzeć do pacjenta

lekarz Janusz Mielczarek

Lekarz rodzinny, Lekarz med. paliatywnej

Prywatny Gabinet Lekarski
al. Niepodległości 777 lok. 2
81-805 Wyścigi, Sopot

Uwazam ,ze to lekarz jakich malo. Chodze do pana Doktora od lat i nie slyszalem nigdy by mnie nie przyjal. Zawsze zbadany jak nalelezy. zalecenia zawsze trafne. Zajmuje sie pacjentem jak dzieckiem. Wywiad cisnienie badanie na porzadku dziennym , kazdemu takiego lekarza polecam
Opinia dodana przez: Alojzy

A.B.C." Family Med."Sp.zo.o
Małopolska 11/1
Sopot

Dzieki Pani doktor udalo sie mi donosic ciaze. Jestem jej bardzo wdzieczna za to. Niestety przerwalam leczenie ale musze znow znowic sprawy osobiste i napewno sie do niej zglosze. Osoba bardzo ciepla
Opinia dodana przez: mk

23 Marca 105
81-820 Sopot

Pan doktor jest bardzo zaangażowany w to co robi. Przeprowadza bardzo wnikliwy wywiad. Poleca konsultacje innych lekarzy i badania dodatkowe. Widać , że medycyna chińska jest jego pasją. Jest bardzo kompetentny i naprawdę pomaga w skomplikowanych sprawach. Polecam!!
Opinia dodana przez: Małgorzata

Przychodnia Specjalistyczna Nr 4
al. Niepodległości 632
81-855 Sopot

Po kolejnej wizycie...

doskonały specjalista, ma czas aby wysłuchać pacjenta, cierpliwa i profesjonalna ,bardzo pomocna a przede wszystkim miły człowiek co rzadko sie zdarza ,
Gorąco polecam oby więcej w polskiej medycynie takich fachowców

Pacjentka
Opinia dodana przez: hanna

Bitwy Pod Płowcami 6a/2
81-775 Sopot

Od 20lat zmagam się z przewlekłą chorobą(łuszczycowe zapalenie stawów)Do doktor Smoleńskiej trafiłam 9lat temu.Pani doktor od razu profesjonalnie się mną zajęła. Włączyła odpowiednie lekarstwa, które przyniosły remisję na kilka lat(3lata bez metotreksatu)Jednak byłam ciągle pod stałą opieką lekarską(kontrolne wizyty u doktor i badania).Gdy tylko pojawiły się niepokojące wyniki badań, to pani doktor zleciła specjalistyczne badania i drążyła do skutku w celu wykluczenia innych groźnych chorób(podejrzewa u mnie szpiczaka)Nie traktuje pacjenta ...
Opinia dodana przez: Barbara Nierzwicka

Interniści w Sopocie