Internista Sopot

lekarz Katarzyna Chełmińska

Internista, Endokrynolog

Prywatnie

81-813 Sopot

Bardzo miła, kompetentna i zainteresowana pacjentem Pani doktor. Wywiad przeprowadzony bardzo szczegółowo,omówienie dolegliwości bez pośpiechu. Pani doktor stawia Pacjenta na pierwszym miejscu a to jest najważniejsze. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.
Opinia dodana przez: pacjent

dr n. med. Włodzimierz Zakrzewski

dr. Zamenhofa 2
81-869 Wyścigi, Sopot

Pan Doktor wydał mi się bardzo ciepłym, szlachetnym, delikatnym człowiekiem- prawdziwym humanistą. Wniósł w nasza relację dużo pokoju. Jego pytania były
przemyślane, zakładały gruntowną znajomość mojego medycznego przypadku, wynikającą, także, z przedłożonych akt. Fakt, że jest Autorem kilku tomów
opowiadań, inspirowanych- jak rozumiem- losami, stanami emocjonalnymi jego pacjentów, pogłębiło mój podziw, sympatię, entuzjazm dla tego Prawego Człowieka.
Postaram się zamówić sobie jego książki w internecie. Uważam, że ...
Opinia dodana przez: Grażyna
Sopot Internista lek. med. Tomasz Nowak

lek. med. Tomasz Nowak

Lekarz medycyny pracy, Internista

Przychodnia Lekarska Nowy Chełm Filia Sopot
23 Marca 79 A
81-820 Sopot

Doktor bardzo delikatnie przeprowadził gastroskopię, nie narażając mnie na dodatkowy stres. Miły, rzeczowy, profesjonalny. Opisał badanie udzielając odpowiedzi na moje pytania. Dodatkowo personel (pani asystująca przy zabiegu) ciągle uspokajała i mówiła do mnie co się dzieje. Takie rzeczy są bardzo ważne, zwłaszcza gdy podchodzi się do badania po raz pierwszy. Nie czułam bólu. Dziękuję! Polecam!
Opinia dodana przez: Natalia z Gdańska

dr n. med. Małgorzata Sochocka-Bykowska

Reumatolog, Internista

Zakład udzielający świadczeń jedniodniowych
Grunwaldzka 5
81-759 Sopot

Zarozumiała ale jak czuje pieniądze to potrafi być miła. Leczy tak jak większość reumatologów w Trójmieście czyli aby nie zaszkodzić chorobie i aby pacjent nadal przychodził. Dopiero po zmianie lekarza osiągnęłam coś czego podobno nigdy już nie miałam doświadczyć - ustąpienie wszystkich objawów zapalenia stawów. Bo najlepiej jest wmówić choremu że choroba zawsze będzie postępować i jest nieuleczalna, a skończy się na wózku. Tylko że lekarzy, którzy wiedzą jak się ...
Opinia dodana przez: Joanna

dr n. med. Stanisław Bajena

Reumatolog, Internista

dr. Zamenhofa 2
81-869 Wyścigi, Sopot

Pan dr.Bajena powinien byc przykladem dla mlodych lekarzy,zawsze sluzy pomocą i wszystko dokladnie tlumaczy.Takich ludzi i lekarzy bardzo rzadko sie spotyka .Naprawdę dobry specjalista, godny polecenia.Pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Maria

dr n. med. Marta Chełmińska

Internista, Alergolog

Armii Krajowej 116 lok. 5
Wyścigi, Sopot

Najlepszy lekarz jakiego znam - kompetentny, życzliwy, uprzejmy, doświadczony, empatyczny. Leczę się u Pani Docent ponad 20 lat. Nie wyobrażam sobie zmiany lekarza na kogoś innego :) bardzo, bardzo, bardzo polecam!

lek. med. Małgorzata Fisahn

Kompetentna i warta polecenia ,wrócę do Niej

lekarz Adam Maziarz

al. Niepodległości 784 lok. 4
81-805 Wyścigi, Sopot

Super Lekarz ! Polecam ! Lekarz staranie podchodzi do pracy ;)

Adam Olczyk

"A.B.C. FAMILY MED"Sp.z o.o. N ZOZ w Sopocie

81-840 Sopot

Kiedyś to był świetny lekarz. Niestety od pewnego czasu zrobił się agresywny wobec pacjenów. Wpycha pacjentom sposoby leczenia jakie im szkodzą, a gdy oponują, atakuje ich werbalnie. Potrafi też obrażać pacjenów, komentując jakieś informacje na podstawie notatek, które wpisuje sobie na komputerze. Potrafi też obgadywać przy nich innych pacjentów. Kiedyś przyznał się jak to jego kolega po fachu wyrzucił pacjenta gołego na korytarz (groźba ?). Zdarza się też, że z ...
Opinia dodana przez: marek

lekarz Monika Kuligowska-Jakubowska

Internista, Diabetolog

NZOZ SOPMED
Chrobrego 6/8
Wyścigi, Sopot

Pani doktor nie ma czasu na picie kawy i jedzenie drożdżówek. Czasami pacjent potrzebuje poświęcenia większej ilości czasu. A pani Monika jest i kompetentna i bardzo dobrze potrafi rozmawiać z pacjentami a nie tak jak napisano "pieprzy głupoty" Ja chodzę do pani doktor od pewnego czasu i jestem zadowolony z pomocy którą mi świadczy. Dziękuje Pani Moniko :)
Opinia dodana przez: Wojciech

Interniści w Sopocie