Internista Sopot

Wyścigi, Sopot

Bardzo dobry lekarz,zna się na chorobach i ma świetne podejście do pacjenta.Zdecydowanie polecam

Bitwy Pod Płowcami 6a/2
81-775 Sopot

Nie potrafię znaleźć właściwych słòw aby wyrazić jakim cudownym człowiekiem i lekarzem z powołania jest doktor Smoleńska.Bezinteresownie angażuje się i poświęca nawet swój prywatny czas tylko po to,aby pomóc pacjentowi,by wesprzeć go w chorobie i cierpieniu.Potrafi szybko postawić trafną diagnozę i jeśli trzeba,to osobiście szuka pomocy u innych specjalistów.Swym ciepłym i miłym głosem koi ból pacjenta,podnosząc go na duchu,dodając otuchy w walce z nową chorobą.Do tej pory przez 9 lat ...
Opinia dodana przez: Barbara

NZOZ Sopockie Centrum Badań Kardiologicznych PRO CORDIS
ulica Haffnera 12A
81-717 Sopot

Szanowni Państwo,
Super lekarz - super kardiolog. Poświęca dużo czasu na Pacjenta.
Polecam
Pacjent
Opinia dodana przez: Wojciech

ul. Władysława Łokietka 51b/12
81-736 Sopot

Najwspanialsza lekarka! Kompetentna, godna zaufania, zawsze znajdzie czas dla Pacjenta. Lekarz - przyjaciel. Kobieta anioł.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Jacek Stefaniuk

Lekarz medycyny pracy, Internista

Mazowiecka 20b/6
81-862 Sopot

wspaniały lekarz,ogromna wiedza,wysoka kultura osobista, doskonałe podejście do pacjenta, serdeczny i bardzo przyjazny człowiek, swietny diagnosta z całego serca dziękuję za opiekę nad moim tatą. ewa matysek
Opinia dodana przez: ewa Matysek

Zakład udzielający świadczeń jedniodniowych
Grunwaldzka 5
81-759 Sopot

Dawno nie spotkałam się z tak fachowym podejściem lekarza do pacjenta. Lekarz wytłumaczył dokładnie co się dzieje,zlecił kompleksowe badania. Widać,że chce pomóc pacjentowi,a nie tylko wypisuje recepty. Polecam!
Opinia dodana przez: Ania

Przychodnia Specjalistyczna Nr 4
al. Niepodległości 632
81-855 Sopot

Po kolejnej wizycie...

doskonały specjalista, ma czas aby wysłuchać pacjenta, cierpliwa i profesjonalna ,bardzo pomocna a przede wszystkim miły człowiek co rzadko sie zdarza ,
Gorąco polecam oby więcej w polskiej medycynie takich fachowców

Pacjentka
Opinia dodana przez: hanna

Przychodnia specjalistyczna
Jana z Kolna 16
81-741 Sopot

Jest osoba uczucia,równą i potrafi dotrzeć do pacjenta

23 Marca 105
81-820 Sopot

Pan doktor jest bardzo zaangażowany w to co robi. Przeprowadza bardzo wnikliwy wywiad. Poleca konsultacje innych lekarzy i badania dodatkowe. Widać , że medycyna chińska jest jego pasją. Jest bardzo kompetentny i naprawdę pomaga w skomplikowanych sprawach. Polecam!!
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Janusz Mielczarek

Lekarz rodzinny, Lekarz med. paliatywnej

Prywatny Gabinet Lekarski
al. Niepodległości 777 lok. 2
81-805 Wyścigi, Sopot

Uwazam ,ze to lekarz jakich malo. Chodze do pana Doktora od lat i nie slyszalem nigdy by mnie nie przyjal. Zawsze zbadany jak nalelezy. zalecenia zawsze trafne. Zajmuje sie pacjentem jak dzieckiem. Wywiad cisnienie badanie na porzadku dziennym , kazdemu takiego lekarza polecam
Opinia dodana przez: Alojzy

Interniści w Sopocie