dr n. med. Włodzimierz Zakrzewski

3,3
3,3
3,6
3,1

Pan Doktor wydał mi się bardzo ciepłym, szlachetnym, delikatnym człowiekiem- prawdziwym humanistą. Wniósł w nasza relację dużo pokoju. Jego pytania były przemyślane, zakładały gruntowną znajomość mojego medycznego przypadku, wynikającą, także, z przedłożonych akt. Fakt, że jest Autorem kilku tomów opowiadań, inspirowanych- jak rozumiem- losami, stanami emocjonalnymi jego pacjentów, pogłębiło mój podziw, sympatię, entuzjazm dla tego Prawego Człowieka. Postaram się zamówić sobie jego książki w internecie. Uważam, że dr W. Zakrzewski może być postawiony obok innych światłych lekarzy- psychiatrów: profesorów Antoniego Kępińskiego, Zdzisława Ryna, Tadeusza Bilikiewicza. Panie Boże, dziękuję Ci za ...

profesorów Antoniego Kępińskiego, Zdzisława Ryna, Tadeusza Bilikiewicza. Panie Boże, dziękuję Ci za mądrych twoich synów- lekarzy duszy i ciała...

Zadzwonił do mnie i poprosił o przywieziecie mojej matki do gabinetu w celu wydania opinii do sądu. Przyjerzdzam patrzę na wejście do gabinetu a tam są strome schody bez najazdu dla inwalidów. Wchodzę do gabinetu bez matki i pytam się go czy zapoznał się z aktami sprawy on odpowiada że tak więc pytam jak mam wjechać z matką sparalizowaną po ciężkim wylewie na wózku inwalidzkim on odpowiada że niewidzi w tym problemu więc się pytam czy ma szacunek do ludzi i mówię mu ze ja go mam i powinien przyjechać do domu w celu wydania opinii. Odpowiada że sporządzi stosowną notatkę z tej sytuacji. Zrobiłem zdjęcia schodów i matki i to ja wyślę swoją opinie do sądu. Według mnie chamstwo lenistwo niekompetencja i bez serca dla chorych nie powinien ten człowiek być biegłym sądowym. A psychiatra to ostatnie stanowisko które powinien piastować.

Jestem oburzony zachowaniem tego lekarza. Byłem u niego trzy razy 3 lata temu po cierpiałem na depresje. Pierwszym razem porozmawialiśmy wstępnie i przepisał leki, zapłaciłem według uznania 50zł. Leki niestety nie pomogły, więc musiałem isć drugi raz, lecz tym razem zapłaciłem 20 złotych, Leki nadal nie działały, wiec przyszedłem trzeci raz. Dało sie zauważyć że jest zirytowany, i zamiast ze mną rozmawiać odrazu nakazał mi jechać do domu pakować swoje rzeczy i jechać do szpitala psychiatrycznego na Srebrzysku. Ta wiadomość zwaliła podziałała na mnie w taki sposób że z nerwów i strachu zesztywniały mi ręce, nogi i język. Przez chwile nie mogłem sie ruszać. Zaczęłem panikować lecz on nic nie zrobił, tylko dał mi do zrozumienia że czas wizyty sie skończył i musze opuścić pokój, ponieważ czeka następny pacjent. Ledwo wyszedłłem, osunełem sie ciezko na krzesło w poczekalni, próbójąc coś wybełkotać, lecz pan Zakrzewski nie zwracał na to uwagi, przywitał sie z nowym pacjentem i zamknął za mną drzwi.
Całe szczeście, ze nie byłem wtedy sam, bo nie wiem co by sie stało.

Przykro czytać takie opinie, ja również jestem pacjentem Dr Zakrzewskiego ale zawsze stanę w jego obronie jako człowieka i lekarza. Może bywa czasem niecierpliwy ale zawsze chce pomóc pacjentowi jak najlepiej potrafi i nigdy tej pomocy nie odmawia!

Nie polecam. Nieuprzejmy, opryskliwy, nieprzygotowany w kwestii dokumentacji. Strata czasu i pieniędzy.

Dra Zakrzewskiego zna już trzecie pokolenie mojej rodziny. To bardzo dobry i skuteczny lekarz, czasem trochę mi przypomina House'a, ponieważ nie "pieści" się z pacjentami, co nie znaczy bynajmniej, że jest nieuprzejmy. Jest profesjonalny, a to w przypadku lekarza oznacza, że jest LEKARZEM a nie sprzedawcą. Różnica między tymi dwoma zawodami polega na tym, że sprzedawca ma zrobić tak, żeby klient był zadowolony. Lekarz zaś ma zrobić tak, żeby pacjent był przede wszystkim ZDROWY.

LECZYŁEM się u doktora Zakrzewskiego. Specjalnie podkreśliłem to słowo, gdyż to czas przeszły i wolałem znaleźć kogoś kto poświęci mi więcej czasu i wykaże się większą wiedzą medyczną, bo rozmowa o pogodzie w gabinecie psychiatrycznym mnie nie satysfakcjonowała. Moja ocena to 2/5.

nie polecam, nawet nie zapoznał się z dokumentacja medyczną jaka przyniosłem ze sobą, w dodatku mylił ciągle imię, nie mówiąc już o nazwisku(a wszystko miał w dokumentacji, którą miał pod nosem), nieuprzejmy, opryskliwy, nie zainteresowany tym co sie mówi

Wspaniały lekarz. Mogę śmiało napisać, że uratował mi życie. Polecam wszystkim.

Wspaniały lekarz. Mogę śmiało napisać, że uratował mi życie. Polecam wszystkim.

skutecznie pomogl mnie jak i wielu moim znajomym !!!

skutecznie pomogl mnie jak i wielu moim znajomym !!!