lekarz Katarzyna Chełmińska

Internista, Endokrynolog

Wizyta bardzo krótka. Pani doktor nieprzyjemna, wrażenie jakby siedziała za karę. Pacjentów traktuje jak zło konieczne. Patrzy z pogardą. Nie wyjaśni dokładnie o co chodzi, w czym problem. Przyszłam z wynikami, kazała iść do jednego lekarza potem do drugiego, biopsja. Po wizycie weszłam na internet i sama szukam odpowiedzi na pytania i analizuję wyniki. Czy tak powinna wyglądać prywatna wizyta 10 min=100 zł. Nie polecam.

Znalazłam wreszcie lekarza, który zrozumiał mój problem i świetnie prowadzi terapię. Czuję się bardzo bezpiecznie.

wizyta prywatna lecz bardzo krotka zaledwie 10 min. jak dla mnie to za malo. nie wytlumaczy wszystkiego tylko jak ktos to predzej wspomnial przepisywanie karty recepta i dziekuje do widzenia. żadnych badan tylko cisnienie. wyobrazalam sobie to calkiem inaczej.

Pani doktor nie żałuje czasu na analizowanie wyników i na rozmowę, zleca odpowiednie badania, stara się naprawdę wyleczyć pacjenta.Podchodzi kompleksowo do pacjenta, zawsze zwraca uwagę na choroby inne niż typowo endokrynologiczne Nie przesadza z lekami, przepisuje tylko te konieczne.

Bardzo sympatyczna i kompetentna Pani Doktor. Polecam.

Bardzo sympatyczna i kompetentna Pani Doktor. Polecam.

Tragedia!! Państwowo - opryskliwa, niesympatyczna, naburmuszona. Prywatnie - prawie godzinna wizyta ale wiekszośc czasu spędzona na przepisywaniu wyników do karty pacjenta. Może i ma wiedzę ale pacjent z niej nie skorzysta.Nie polecam.

Jestem pod opieką Pani dr od dawna i moja "rozchuśtana" tarczyca nareszcie sie uspokoiła.

Bardzo niemiła. Jak chodzisz prywatnie to wiadomo świetny lekarz, a jak państwowo to już nie jest taka różowo! Wyszłam z gabinetu pani dr oburzona jej brakiem kultury i dobrego wychowania. Absolutnie nie polecam!

Pani doktor miła, sympatyczna, niemniej jednak nie udało się mi pomóc. Dostałam tylko skierowanie na dalsze leczenie w innej placówce, a wcześniej wydałam sporo na prywatne specjalistyczne badania, które doktor mi zleciła.

Pani dr.Chełmińska trafnie stawia diagnozę i leczy skutecznie.Bardzo miła, sympatyczna,poważnie podchodzi do analizy wyników pacjenta.Dla mnie jest NAJLEPSZYM LEKARZEM jakiego w moim długim chorym życiu spotkałam.Dziękuję z całego serca za opiekę,za poświęcony czas dla mnie .Gdyby nie Pani doktor zajęła się moim przypadkiem , następne 10 lat biegałabym od lekarza do lekarza z marnym skutkiem postawienia prawidłowej diagnozy.Być może nie starczyłoby mi czasu dalej biegać..........Dziękuję i gorąco polecam P.dr.Katarzynę Chełmińską.Wdzięczna pacjentka Katarzyna S.