Endokrynolog Sosnowiec

NZOZ Instrytut Zdrowia Centrum
Teatralna 10 Sosnowiec
41-200 Sosnowiec

przesympatyczny lekarz, poświęca pacjentowi dużo czasu i uwagi, tłumaczy chorobę i objaśni wszystkie wątpliwości. polecam pana doktora :)

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ TWOJE ZDROWIE
ul. Naftowa 11
41-200 Sosnowiec

Bardzo uprzejma i kompetentna . Bardzo dobre podejście do młodzieży , konkretnie
i motywująco.Mam nadzieję ,że następne wizyty też przyniosą dobre rezultaty.
Polecam

i motywująco.Mam nadzieję ,że następne wizyty też przyniosą dobre rezultaty.
Polecam

Opinia dodana przez: Bożena

przychodnia kolejowa
sosnowiec
41-200 Sosnowiec

Bardzo dobry specjalista, otwarta na pacjenta, kompetentna. Miła i pomocna. Potrafi wytłumaczyć chorobę i metody leczenia w sposób fachowy a zarazem zrozumiały dla pacjenta. Godna polecenia .

"MEDYK" S.C. Specjalistyczne Centrum Profilaktyki, Leczenia i Rehabilitacji
ulica Kaliska 41
41-211 Sosnowiec

najlepsza p.endokrynolog na slasku ,jest bardzo dokladna,stawia trafne diagnozy ,lecze sie u niej 10 lat ,jestem po operacji raka tarczycy.goraco polecam

Gwiezdna
marszałka Rydza-Śmigłego 7
41-200 Sosnowiec

kompetentny ,uprzejmy w czasie wizyt mam wykonane wszystkie potrzebne badania polecam na każde pytanie odpowiada na wszystkie pytania ,podpisuję się pod komentarzami pozytywnymi

Opinia dodana przez: renata

Czeladzka 49 lok. 9
41-200 Sosnowiec

Pani doktor zrobiła na mnie duże wrażenie. Takiego dobrego lekarza jeszcze nie widziałem. Wnikliwie obejrzała wyniki badań. Powiedziała na co zwrócić uwagę, dawała porady, jakie badania można jeszcze wykonać. Znajdowała w wynikach to, czego nie znalazł lekarz rodzinny. Mimo, że byłem zapisany do endokrynologa, to pani doktor zbadała mnie, osłuchała, zmierzyła ciśnienie i wykonała badanie USG tarczycy. Pani doktor jest miła, sympatyczna, uprzejma i kompetentna. Poświęca dużo czasu dla pacjenta. Bardzo dobrze tłumaczy chorobę i jej leczenie. Jest godna polecenia.

Opinia dodana przez: omega

dr n. med. Paweł Matusik

Dietetyk dziecięcy, Dietetyk

NZOZ Instrytut Zdrowia Centrum
Teatralna 10 Sosnowiec
41-200 Sosnowiec

Pan Doktor leczy moją córkę od trzech lat. Zawsze zleca potrzebne badania, zarówno laboratoryjne, jak i szpitalne. Ptrafi w sposób przystępny wytłumaczyć przyczyny choroby. W razie potrzeby bezinteresownie konsultuje się z innymi specjalistami. Dzięki jego pomocy moje dziecko normalnie funkcjonuje. Jest niezwykle miły, cierpliwy i uprzejmy. Polecam go moim znajomym, którzy potrzebują porady pediatrycznej lub endokrynologicznej, również są zadowoleni z jego usług.

Opinia dodana przez: Małgorzata K.

Specjalistyczne Gabinety Lekarskie "Sono-Dent"
al. Zwycięstwa 18/2
41-200 Sosnowiec

Doskonały lekarz,kompetentny, uprzejmy i z dużą wiedzą. Zdecydowanie pomógł mężowi zwalczyć chorobę. Polecam!!!

lekarz Zbigniew Kobylański

USG, Chirurg ogólny

NZOZ Uni-Med Centrum Medyczno-Stomatologiczne
ulica Kukułek 45
41-200 Sosnowiec

Trafiłam do tego lekarza z polecenia z córką 6 letnią, podejście do dzieci jak najbardziej posiada, poświęca dużą uwagę, obserwuje zachowanie dziecka, zleca bardzo wnikliwe badania (dodam tylko że również lecze się na tarczycę u innego lekarza i nigdy nie miałam zleconych takich badań a wielu lekarzy odwiedziłam:/)Kontakt z lekarzem bardzo dobry nawet drogą elektroniczną można przesłać wyniki badań jeżeli nie ma możliwości wizyty osobistej. Polecam.

AN-MED Specjalistyczne Gabinety Lekarskie
Zamenhofa 26/6
41-200 Sosnowiec

Dziękuję za przyjęcie ponad 2 godziny po ustalonej godzinie.
dziękuję za przyjęcie w miedzy czasie kilku osób co były umówione na godziny znacznie późniejsze niż ja.

Dziękuję za przyjęcie ponad 2 godziny po ustalonej godzinie.
dziękuję za to ze wykonała pani kilka rozmów koleżankami w tym najdłuższa trwająca 20 minut o pierdolach podczas a właściwie przerywając badania pacjentów. Jest godzina 21:05 przyjęła Pani właśnie osobę umowiona na godzinę 18:00. Ja jestem umówiony na 19:00 wiec pewnie poczekam. Mam nadzieje ze po mnie w kolejce nie ma więcej osób wprowadzanych poza kolejnością po znajomości. .. będę u Pani po raz 3 i ostatni...

Opinia dodana przez: roman