Endokrynolog Sosnowiec

NZOZ Instrytut Zdrowia Centrum
Teatralna 10 Sosnowiec
41-200 Sosnowiec

polecam pana doktora, przemiły i przesympatyczny lekarz, pomimo że w sumie nic mi takiego nie dolega w drodze ostrożności chce mieć mnie pod kontrolą. chodziłam do pana doktora na nfz jak i prywatnie i nie ma żadnej różnicy-wręcz na na nfz mam zrobione wszystkie badania. polecam

Opinia dodana przez: Ewa

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ TWOJE ZDROWIE
ul. Naftowa 11
41-200 Sosnowiec

Bardzo uprzejma i kompetentna . Bardzo dobre podejście do młodzieży , konkretnie
i motywująco.Mam nadzieję ,że następne wizyty też przyniosą dobre rezultaty.
Polecam

i motywująco.Mam nadzieję ,że następne wizyty też przyniosą dobre rezultaty.
Polecam

Opinia dodana przez: Bożena

przychodnia kolejowa
sosnowiec
41-200 Sosnowiec

Słysząc bardzo dobre opinie o Pani dr Fronio, gdy moje TSH sięgnęło 7,30 wzięłam skierowanie i udałam się zapisac do niej. Owszem musiałam się naczekać dość długo, ale za to leczęsię tam już ok. 2-2,5 roku. Najpierw pani dr zleciła wszelkie niezbędne badania jak 3-krotne badanie przeciwciał (2 rożne metody), usg tarczycy ect. żeby poznac przyczynę, gdy przyczyna została znaleziona, zaczęła stosować leczenie. Mimo iż będę dożywotnio leczona hormonalnie to jestem zadowolona zawsze kiedy tam idę. Oprócz swoich kompetencji jako lekarz dodatkowo pani dr jest osobą niezwykle miłą i życzliwą. Kazda wizyta u niej to własciwie nie na zasadzie "bo musze iść", przebiega w atmosferze sympatycznej z zyczliwością dla pacjenta i zawsze jestem badana, nie ma tak, ze sie wejdzie, zostanie wypisana recepta i do widzenia.

"MEDYK" S.C. Specjalistyczne Centrum Profilaktyki, Leczenia i Rehabilitacji
ulica Kaliska 41
41-211 Sosnowiec

Leczyłam się u tej pani przy nadczynności tarczycy, miałam guzki. Straciłam mnóstwo pieniędzy, pani sugerowała mi od razu zabieg jodowania, jednak tłumaczyła, że guzki nie znikną, tylko się skurczą. Zrezygnowałam z wizyt u tej pani, dziś jestem zdrową kobietą po operacji usunięcia guzków, za niedługo przestanę brać tabletki ;) gdybym trzymała się diagnozy tej Pani, dziś nie miałabym tarczycy i brałabym leki do końca życia..

Gwiezdna
marszałka Rydza-Śmigłego 7
41-200 Sosnowiec

Niestety byłam dziś na wizycie u tego "lekarza". Na wizytę zostałam umówiona w lipcu na termin listopadowy w Szpitalu NFZ na Medyków w Katowicach. Wizytę miałam umówioną na godzinę 10. lekarz do gabinetu wszedł o 10.30.. następnie przez ok 40 minut rozmawiał w gabinecie przez telefon komórkowy. Do gabinetu weszłam jako 4 pacjentka, bo 3.5h oczekiwania na swoją kolej.
Od razu dostałam upomnienie, że dlaczego nie mam zrobionych badań ...

Od razu dostałam upomnienie, że dlaczego nie mam zrobionych badań (wzrost, waga i ciśnienie). Powiedziałam, że nikt mnie o tym nie uprzedził, bo to była moja pierwsza wizyta. Skierowano mnie do pokoju pielęgniarek, w między czasie lekarz przyjął kolejną pacjentkę.
Po powrocie do gabinetu, lekarz rozpoczął zbierać wywiad... Nie wspominając o tym, że w gabinecie przebywała jeszcze studentka. A nie zostałam zapytana, czy się zgadzam na jej obecność czy nie. Wracając do wywiadu został on przeprowadzony bardzo niechlujnie. Za każdym razem jak zaczęłam o czymś mówić, lekarz mi przerywał i zapisywał jakieś mało ważne informację. Np. , że mam wykształcenie wyższe i pracuje w biurze podróży.
Do poradni zostałam skierowana przez mojego ginekologa, aby potwierdzić PSO, policystyczne jajniki. Do dr Magierski sa zapytał mnie jakie mam objawy tego zespołu, zaczęłam wymieniać|: zmiany trądzikowe, dodatkowe owłosienie, i przybranie na wadze ok 15 kg w ciągu ostatniego roku. Na tą ostatnią wiadomość lekarz powiedział cytuje " Faktycznie JEST PANI GRUBA".
Lekarz powiedział, że nie może przeprowadzić pełnej diagnostyki, ponieważ przyjmuje leki antykoncepcyjne i mam do niego wrócić za ok 8-10 miesięcy, z pół roczną przerwą w braniu tabletek, oraz z listą przeprowadzonych badań.... Większość z nich jest płatna dodatkowo.
Na koniec stwierdził, że skoro pracuje w biurze podróży to mam duże zniżki na wyjazdy, lub są one bezpłatne, więc zamiast wylegiwać się na plaży powinnam ćwiczyć na siłowni... Poczułam się wtedy jakbym otrzymała policzek!
Ogólna informacja od lekarza była taka, że moja choroba nie jest śmiertelna. I, że nawet jeśli diagnoza się potwierdzi, to nic nie zrobi. Więc mam się zastanowić czy wrócić na kolejną wizytę czy nie....
Bardzo przestrzegam przed tym PANEM!!

Opinia dodana przez: Anna

Czeladzka 49 lok. 9
41-200 Sosnowiec

Byłam u Pani doktor na dwóch wizytach.

Byłam u Pani doktor na dwóch wizytach.
Na pierwszej wizycie pani doktor zrobiła na mnie dobre wrażenie. W gabinecie czułam się swobodnie, a to dlatego, ze Pani doktor bardzo otwarcie i swobodnie opowiadała o swoich osobistych przeżyciach, o swojej rodzinie itp. Wydało mi się to bardzo sympatyczne i pozwoliło poczuć się swobodnie. Pani doktor, po zapoznaniu się z moimi wynikami opowiedziała szczegółowo o tym co mi dolega, jakie są przyczyny, jaka metoda leczenia ... przyznam , że zbyt szczegółowo, słownictwem fachowym niewiele mi mówiącym. Niemniej jednak, dla mnie liczy się bardzo postawa lekarza, więc po wizycie byłam wniebowzięta, bo trafiłam ,jak mi się wydawało na lekarza-człowieka. Na kolejną wizytę kontrolną szłam uskrzydlona. Mam chorobę przewlekłą, muszę codziennie przyjmować leki, stosować dietę itp., dlatego przygotowałam sobie kilka pytań związanych z tym, co mi wolno, a czego powinnam unikać... Zaczęło się od bardzo dużego opóźnienia. Pani doktor była bardzo mila i nadal wylewnie opowiadała o sobie, dzięki czemu, nie przeczę buduje się szczególny nastrój. Natomiast, kiedy zaczęłam zadawać swoje pytania, słyszałam zdawkowe odpowiedzi, widziałam wyraźne zniecierpliwienie - i to nawet mogę zrozumieć, bo każdy jest tylko człowiekiem a ja mogłam być w danym dniu n-tą pacjentką z dziesiątką naiwnych pytań, jednak nie zapomnę Pani doktor tego, jak przerywając mi w pól zdania zrobiła swoje podsumowanie - powinnam unikać wysiłku fizycznego, nie jechać nad morze na wczasy, unikać miejsc, gdzie są duże skupiska ludzi, nie chodzić na plażę, bo przecież czuję się słabo i w każdej chwili mogę omdleć, a inni ludzie to źródło zarazków. Podważyła kompetencje innego specjalisty, pod opieką, którego się znajduję, sugerując zmianę lekarza i włączenie bardziej agresywnego leczenia. Zmierzam jednak do tego, ze wizyta zakończyła się bardzo szybko. Pani doktor skutecznie przestraszyła mnie i odebrała chęć do życia. Byłam przerażona i czekałam, kiedy moje samopoczucie zacznie się pogarszać i kiedy to zacznę łapać te wszystkie infekcje mijając gdzieś przypadkiem ludzi..... Nie oceniam wiedzy i kompetencji Pani doktor - nie wiem do czego doprowadziłoby mnie leczenie się u Niej. Wiem jednak, ze psychikę miałabym zrujnowaną. Po kilku miesiącach poszłam do innego lekarza, który powiedział: z ta choroba będzie się pani musiała borykać całe życie, leki trzeba będzie przyjmować do końca życia, niezbędne są co jakiś czas badania kontrolne i ewentualne dopasowywanie dawki leku, a poza tym proszę normalnie żyć, chce pani jechać nad morze na 2 tygodnie- proszę jechać, odradzałbym jedynie przeprowadzkę nad morze. Proszę pracować, bawić się, planować powiększenie rodziny... no i znacznie zmniejszył dawkę leku zaleconą przez ocenianą tutaj Panią doktor. Minęły dwa lata od odejścia od Pani doktor-czuję się dobrze, żyję , chodzę do hipermarketów na zakupy i do kina na najbardziej oblegane seanse, na wczasy jadę nad morze i nie rujnuję sobie tym zdrowia. Wiem jedno - najlepsze leki i najlepszy lekarz nie pomogą , kiedy człowiekowi siądzie psychika-Pani doktor o tę sferę pacjenta niestety nie dba. Odnoszę wręcz wrażenie, że wizyty u pani doktor to terapia dla Niej-możliwość wygadania się o swoich osobistych sprawach i kłopotach.
Nie napiszę, że odradzam wizyty u tej Pani. Uprzedzę tylko, żeby uzbroić się w cierpliwość i dużo wolnego czasu oraz zdystansowanie się do ewentualnych mrocznych wizji Pani doktor....chociaż w sumie po co- poszukajcie sobie jakiegoś kompetentnego i zarazem radosnego lekarza-takich też jest niemało.
Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie.

dr n. med. Paweł Matusik

Pediatra, Endokrynolog dziecięcy

NZOZ Instrytut Zdrowia Centrum
Teatralna 10 Sosnowiec
41-200 Sosnowiec

do Pana doktora trafiłam z polecenia NIESTETY okazało się że wyrzuciłam pieniądze w błoto . Lekarz to zwykły impertynent nie słucha rodzica wszysko zgania na diete żeby mieć pacjentow. Syn ma liczne zaburzenia w tym zachowania i ADHD i spektrum autyzmu przy czym każdy kto go pozna mowi ze to nie autyzm.. Ale nic się nie zgadza. ma wybuchy złości . Zapytałam lekarza czy nie potrzene bebą jakie badania jakiś hormonow bo cos jest nie tak. !!!stwierdził ze on właściwie nie ma testosteronu i wogole był nieuprzejmy i niekompetentny . nie analizował nie słuchal .zrobil badanie usg tarczycy i wszysko OK. A u syna wyszly zrobione przeze mnie prywatnie ZLE WYNIKI kortyzolu hormonu stresu ACTH pod sufit!!!!110 teraz idziemy skierowani przez pania profesor z Ligoty na oddzial w celu dalszej diagnostyki z podejrzeniem HIPERKORTYZOLEMI!!!LEKARZ pomylka. gdyby nie moja wnikliwość syn nadal by się meczyl.

Opinia dodana przez: Stella

Specjalistyczne Gabinety Lekarskie "Sono-Dent"
al. Zwycięstwa 18/2
41-200 Sosnowiec

Pani doktor jest niegrzeczna, arogancka wręcz chamska. Nie słucha pacjenta, nie interesuje ją ani opinia ani samopoczucie chorego. Podważa wiarygodność innych lekarzy. Nie polecam.

Opinia dodana przez: Marta P.

lekarz Zbigniew Kobylański

USG, Internista

NZOZ Uni-Med Centrum Medyczno-Stomatologiczne
ulica Kukułek 45
41-200 Sosnowiec

Nie jest to pierwszy endo, do którego trafiłam, i niestety znów jak kulą w płot... No może potrafi zrobić USG, ale nic ponad to. ODRADZAM KAŻDEMU, a już na pewno osobom z Hashimoto, wizytę u tego pana. Wymieniłam mu wszystkie objawy, jakie dręczą mnie od ok 5 lat, próbując opisać ich częstotliwość, pory występowania w m-cu a nawet godzinowe - dowiedziałam się, że są zupełnie nie ważne. Przedstawiłam jasne wyniki badań: kilka hormonów, z szczególną uwaga h. tarczycy, oraz całą historię choroby - której to pan dr nawet nie raczył aktywnie słuchać. Notorycznie przerywał mi, mówiąc: "z tym nie do mnie" , "tak, to ma, proszę pani, każdy z nas" , "kobiety w pani wieku (42!) tak mają", "w pani badaniach labor się pewnie pomylił, bo raz pani ma te wyniki wyższe raz niższe..." Ostatni wynik z przedwczoraj pan dr jednak uznał za bezbłędny i na jego podstawie uparł się, iż nic mi nie dolega. Nie zasugerował żadnych dalszych badań, nie zalecił żadnych leków na moje długotrwałe dolegliwości (Hashimoto'wcy na pewno wiedzą jakie to.) Zamiast melatoniny zalecił picie wina przed snem. Nie wniknął w fakt nieprawidłowego poziomu kortyzolu, nie zaciekawiły go objawy podobne do obj. niedocukrzenia, a na książkę "Jak żyć z Hashimoto" napisaną przez kompetentnych niemieckich lekarzy zareagował, jak diabeł na święconą wodę. Uznał, że "te bujdy mogę sobie między bajki włożyć." Stwierdził autorytarnie , że "przecież nie ma czegoś takiego jak Hashimoto." Nie uzyskałam żadnej konkretnej rzeczowej porady, żadnych leków, żadnych zaleceń. Uni-med skasował 100 zł. Nie dziwi mnie, iż biorą opłaty za wizyty przed wizytą... po takim spotkaniu nie zapłaciłabym bowiem ani grosza.

Opinia dodana przez: Lena

AN-MED Specjalistyczne Gabinety Lekarskie
Zamenhofa 26/6
41-200 Sosnowiec

Dziękuję za przyjęcie ponad 2 godziny po ustalonej godzinie.
dziękuję za przyjęcie w miedzy czasie kilku osób co były umówione na godziny znacznie późniejsze niż ja.

Dziękuję za przyjęcie ponad 2 godziny po ustalonej godzinie.
dziękuję za to ze wykonała pani kilka rozmów koleżankami w tym najdłuższa trwająca 20 minut o pierdolach podczas a właściwie przerywając badania pacjentów. Jest godzina 21:05 przyjęła Pani właśnie osobę umowiona na godzinę 18:00. Ja jestem umówiony na 19:00 wiec pewnie poczekam. Mam nadzieje ze po mnie w kolejce nie ma więcej osób wprowadzanych poza kolejnością po znajomości. .. będę u Pani po raz 3 i ostatni...

Opinia dodana przez: roman

Endokrynolodzy w mieście Sosnowiec