dr n. med. Grażyna Fronio

Endokrynolog

Oschła, apodyktyczna osoba bez cienia empatii, niezainteresowana tym, co pacjent do niej mówi. Obrażona na cały świat, a szczególnie na pacjenta, który zadaje pytania, na temat swojej choroby. Leczenie nieskuteczne. Nie polecam jest to totalna strata czasu.

Wspaniały lekarz, z przyjemnością idę na wizyte-kompetentna, skuteczna, wytrwała w wysłuchaniu pacjenta, bardzo pozytywnie oceniam -leczy mnie p. doktor juz od kilku lat !!

Ponowne skierowanie na wyniki bardzo mnie zdziwiło ale dało też poczucie że lekarz chce być pewna że są dobrze zrobione. Nigdy jeszcze się nie spotkałam z tak poważnym podejściem do leczenia. ( Chyba tylko w filmie 😀) Zazwyczaj wyniki raz zrobione były podstawą do diagnozy i leczenia. A moje doświadczenie pokazało niejednokrotnie że zdarzaja się pomyłki. Pani doktor wzbudziła moje zaufanie. Długo czekałam na wizytę ale warto było.

OPRYSKLIWA!! WULAGARNA!!NIE UPRZEJMA KOBIETA! PODEJŚCIE DO PACJENTA PONIŻEJ KRYTYKI. NO CHYBA ŻE JEST INNE KIEDY PÓJDZIE SIĘ PRYWATNIE, O CZYM JUŻ NIE ZAMIERZAM SIĘ PRZEKONAĆ. NIE POLECAM!

OPRYSKLIWA!! WULAGARNA!!NIE UPRZEJMA KOBIETA!
NIE POLECAM!

Bardzo dobry specjalista, otwarta na pacjenta, kompetentna. Miła i pomocna. Potrafi wytłumaczyć chorobę i metody leczenia w sposób fachowy a zarazem zrozumiały dla pacjenta. Godna polecenia .

Bardzo gburowata baba. Udałam się do niej ze skierowaniem że pilne. Poroniłam trzy ciąże przez tarczycę obecnie jestem na początku 4 chciałam się zacząć u niej leczyć bo poleciła mi ją Pani ginekolog. Wyjaśniłam jej moją sytuację kazała wracać do starego lekarza. Powiedziała że ma dużo swoich pacjentek a ja mam się leczyć tam gdzie wcześniej. Konował nie lekarz. Pewnie jakbym poszła prywatnie to by przyjęła mnie z pocałowaniem ręki. Tak pozatym to każdy specjalista ma dużo pacjentów. Nie polecam tego babska!!!!

Konkretna, rzeczowa, zna się na swojej pracy. Tłumaczy chorobę, plan leczenia, nie naciąga na niepotrzebne wizyty.

witam.bardzo prosze o namiary na pania doktor .potrzebuje konsultacji pilnie dla mojej zony.moj adres jbelt@wp.pl.slicznie dziekuje za informacje

U Pani Doktor ( przez duże P i D) leczy się moja mama, od ponad 20 lat ( nie prywatnie , tylko na "Wawelu"). To lekarz bardzo dobry i przede wszystkim wspaniały Człowiek. Chylę czoło. Nie chcę być bezimienna, by nikt nie posądził mnie o jakieś zafałszowane intencje( internet służy takim osobnikom),zatem podpiszę się. Urszula Remjasz

Urszula Remjasz

Długo szukałam dobrego endokrynologa aż ktoś polecił mi Panią doktor ,i nie żałuje że do niej poszłam i polecam ją jak najbardziej. Leczę się już 3 rok i nie zmienię Pani Doktor na żadną inną . POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!