dr n. med. Grażyna Fronio

Endokrynolog

Słysząc bardzo dobre opinie o Pani dr Fronio, gdy moje TSH sięgnęło 7,30 wzięłam skierowanie i udałam się zapisac do niej. Owszem musiałam się naczekać dość długo, ale za to leczęsię tam już ok. 2-2,5 roku. Najpierw pani dr zleciła wszelkie niezbędne badania jak 3-krotne badanie przeciwciał (2 rożne metody), usg tarczycy ect. żeby poznac przyczynę, gdy przyczyna została znaleziona, zaczęła stosować leczenie. Mimo iż będę dożywotnio leczona hormonalnie to jestem zadowolona zawsze kiedy tam idę. Oprócz swoich kompetencji jako lekarz dodatkowo pani dr jest osobą niezwykle miłą i życzliwą. Kazda wizyta u niej to własciwie nie na zasadzie "bo musze iść", przebiega w atmosferze sympatycznej z zyczliwością dla pacjenta i zawsze jestem badana, nie ma tak, ze sie wejdzie, zostanie wypisana recepta i do widzenia.

Rzadko już spotyka się lekarzy z takim podejściem do pacjenta,jak Pani doktor.

Rzadko już spotyka się lekarzy z takim podejściem do pacjenta,jak Pani doktor.

Jedyna zaleta Pani doktor: jest uprzejma.

Jedyna zaleta Pani doktor: jest uprzejma.

Pani dr jest lekarzem z prawdziwego powołania. Na chwilę obecną polecam ją każdemu choremu.

Pani dr.G.Fronio to naprawdę lekarz z powołania i jak już ktoś pisał wcześniej BEZINTERESOWNA.Cierpliwa, miła i kompetentna.Godna polecenia.

brak efektywnego leczenia (tylko obserwacja przez 5 lat) w następstwie skończyłam na chirurgii - nie polecam

Osobiscie nie polecam po paru latach obserwacji bledna diagnoza

Osobiscie nie polecam po paru latach obserwacji bledna diagnoza

JEST OSOBĄ BARDZO CIEPŁA ,ZNAJĄCA SIE NA SWOJEJ PRACY ,GODNA POLENIA

JEST OSOBĄ BARDZO CIEPŁA ,ZNAJĄCA SIE NA SWOJEJ PRACY ,GODNA POLENIA

Pani Fronio to pierwszy lekarz (mogę z przekonaniem to napisać) Z POWOŁANIA. Bardzo miła, serdeczna. I jak wcześniej napisano BEZINTERESOWNA. Po jednej wizycie u Pani doktor następną miałam już za darmo i mało tego teraz leczę się publicznie u Pani doktor, gdzie u wcześniejszej endokrynolog na wstępie musiałam płacić 100 zł za wypisanie recepty. Całym sercem mogę doktor polecić. Dodam, że ja nie leczę się na tarczyce, a mimo wszystko też posiada fachową wiedzę na moje schorzenie. W ciągu jednej wizyty miałam do wykonania więcej badań niż w przeciągu roku leczenie u innej endokrynologa.

Mogę się podpisać pod wcześniejszymi komentarzami. Jestem bardzo zadowolona. Polecam serdecznie.