Endokrynolog Zielona Góra

65-048 Zielona Góra

Leczę się u doktora od kilkunastu lat. Wybitny specjalista . Miałam bardzo złe wyniki. Dzisiaj już mam wyniki w normie.
Jestem niezwykle wdzięczna za okazaną pomoc. Dziękuję i życzę sukcesów w niesieniu pomocy potrzebującym. Zdrowia i wytrwałości.

Opinia dodana przez: Małgorzata

MEDKOL
pl. Kolejarza 1
65-001 Zielona Góra

Serdecznie polecam tego lekarza. Byłam na wizycie u Pana doktora kilka tygodni temu, była to moja druga wizyta u endokrynologa. Po poprzednich przejściach u innego lekarza i wielkim strachem nic już nie zostało. Doktor dokładnie zrobił usg, dodatkowo dał skierowanie na kolejne badania krwi i przeprowadził wywiad lekarski. Dodatkowo był bardzo sympatyczny i miły i przede wszystkim tłumaczył wszystko po kolei. Każdemu życzę trafiania na takich specjalistów! Jedynym mankamentem jest fakt, że strasznie długo się czeka na wizytę - ale jak lekarz jest dobry to i ma dużo pacjentów i pozajmowane terminy.

lekarz Jarosław Bartnik

Endokrynolog, Internista

65-048 Zielona Góra

Lecze sie u Pana Bartnika od 1996 roku i jestem pelna zaufania. Jest lekarzem ktory nieco malo mowi, sle pacjenta wyslucha i dobrze leczy. Jak bym miala porownac go z dr.Kosiorowskim "to niebo a ziemia"

Zielona Góra

Lekarz bardzo kompetentny , szczegółowo omówił mi co widać na USG , potwierdził diagnozę postawioną przez innego endokrynologa , zapisał te same lekarstwa . Najważniejsze że nie trzeba czekać na wizytę prywatną pół roku a potem jeszcze 2 godziny w poczekalni . Wizyty zaplanowane dla pacjentów realnie a przesunięcie czasowe

ul Chopina
Zielona Góra

Dobry, ciepły człowiek. Bardzo konkretny i dokładny. Dla mnie nie musi być wylewny, ważne, że jest bardzo dobrym fachowcem. Nie postawił pochopnie diagnozy, zlecił dodatkowe badania. Szczerze polecam.

Opinia dodana przez: Ewa

NS ZOZ Janusz Gawron - Gabinet Endokrynologiczny-Ginekologiczny
Wyspiańskiego 13/109
65-101 Zielona Góra

Pojechałam do doktora Gawrona na wizytę w celu zbadania tarczycy, będąc w 33 tc. Doktor po pierwsze mnie uspokoił, po drugie zlecił szereg badań, po trzecie tłumaczył wszystko jasno i był uprzejmy. Złego słowa nie mogę powiedzieć.

Opinia dodana przez: K.K

65-048 Zielona Góra

Wizyta dotyczyła niskiego wzrostu dziecka. Pani Doktor bardzo profesjonalnie podeszła do przypadku. Wyjaśniła wszelkie wątpliwości. Przy tym wizyty przebiegły w bardzo miłej atmosferze.

Opinia dodana przez: Lidia

lekarz Janusz Gawron