lek. med. Ernest Kamil Madej

Ortopeda

Opiece Pana doktora polecam wszystkich, którzy tego potrzebują. Po ponad rocznym leczeniu, przebytej operacji w Łodzi niezliczonych wizytach u różnych specjalistów ortopedów, bakterii która wdała się w ranę, dopiero Pan Doktor pochylił się nad moim przypadkiem. Pokierował mnie do osób, które nie zbagatelizowały mojego przypadku W chwili obecnej jestem po kolejnej operacji i zaczynam chodzi i w miarę normalnie żyć. Dziękuję i Gorąco Polecam

Nareszcie trafiłam na lekarza który mi pomógł :) Dziękuję Panie Doktorze ! Diagnoza trafiona,miły, kompetentny, cierpliwy,cudowny człowiek i specjalista (dodam, że mam poważny problem ze stawem skokowym ). Polecam doktora Madeja wszystkim którzy stracili już nadzieje . Naprawdę leczy .

Trafiłam do doktora Madeja z polecenia znajomej. Miałam duże problemy z kolanem. Wszystko zostało mi dokładnie wyjaśnione, wspólnie wybraliśmy formę leczenia dostosowaną do mojego trybu życia. Kompetentny, zaangażowany lekarz, dla którego jest ważne dobro pacjenta. Polecam.

Pan doktor nie zakończył leczenia (nie mogę chodzić bez pomocy)- ponieważ przestał pracować w szpitalu. Pomimo kilku wizyt nie wyleczył urazu kolana stwierdzając,że jednak potrzebna jest operacja i kazał zapisać się w kolejkę do szpitala UWAGA termin przyjęcia 2018 luty.

Dziękuję Panie Doktorze! Cieszę się, że się w końcu dostałam w dobre ręce. Polecam wizytę u Pana Doktora wszystkim Pacjentkom, które mają problem z biodrami. Pan Doktor postawił mnie na nogi. Dziękuję.

Postawił mojej córce trafną diagnozę, czego nie mogli zrobić inni lekarze z wieloletnim stażem pracy... Teraz możemy ratować jej biodro. Polecam wszystkim!